עזרה מזגנים מקפאים מקור בבתיכנסת

נתין

משתמש פעיל
שמתי לב שבכל מקום ציבורי נורמלי המזגנים עובדים על טמפרטור רגילה אבל בבתי כנסת שלנו הכוונה של החרדים אז הטמפרטורה תמיד ממש ממש חזק והרבה אנשים כמוני קופאים מקור
איך אפש לעשות מאבק הסברתי לטיפול בזה
גם אשתי והחברות שלה קופאות מקור ולכן קשה להן לבוא לבית הכנסת

Natan Galant

כתיבה שדגה לך לקוחות, ובכמויות!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
עיצוב ואדריכלות פנים
נתין - משק כנפי ההיסטוריה?
ולשאלתך.
זה.. הפוך, המיזוג בבתי הכנסת אכן חזק, בגלל הלבוש. שמעתי ממהנדס המיזוג שתכנן עבור בעלזא את המיזוג, כי במוצאי השבת הראשונה הוא חטף צעקות נזעמות. "היה לנו חם מאוד". ישב ובדק שוב את כל התחשיבים ואת ה BTU וכל העניינים, והודיע להם כי הכל בסדר וכמות הקור מתאימה לגודל החלל.
ושוב, בשבת הבאה, העוילם סבל מחום נוראי.
לבסוף תבעו ממנו במפגיע להשיג דירה באזור ביהמ"ד הגדול, ולעשות שם את השבת.
אכן, שמע ועשה, ואז גילה מה פספס בתחשיביו המקוריים:
את ה'טערקישע טליתות'...

(ועם זאת, ייטיבו לעשות גבאי בתי הכנסת אם יגדירו פינה שבה המיזוג חלש יותר, סוג של פינה ללא עישון)

מוישה

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
כתיבה ספרותית
עריכה תורנית
שמתי לב שבכל מקום ציבורי נורמלי המזגנים עובדים על טמפרטור רגילה אבל בבתי כנסת שלנו הכוונה של החרדים אז הטמפרטורה תמיד ממש ממש חזק והרבה אנשים כמוני קופאים מקור
אשמח לשמוע היכן יש בתי כנסת כאלו. ברוב בתי הכנסת באזורי המיזוג לא מספק.
דרך כלל גם אני רגיש יתר לקור, ובחורף למשל אני לובש כמה וכמה שכבות. אך הדעת נותנת שלכל הפחות בקיץ, הגיוני יותר שהסובלים מקור יוסיפו שכבות "בסתר" משהסובלים מהחום יקלפו שכבות מינימליות [וכמודגש בדבריך - "שלנו הכוונה של החרדים"...].

tadmit

המרכז לשידורים חיים, חתונות, כנסים, לוויות
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לדעתי זה לא קשור להסברה.
1) אנשים שסובלים מחום יותר מעירים על זה, ויותר עושים בלאגן.
2) גבאי מעדיף שיגידו שהוא טועה בטמפרטורה, מאשר שיגידו שהוא קמצן על חשבון הציבור.

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
@נתין אני לא יודע לאיזה מגזר אתה שייך,
אני כן יכול לומר לך שאצל החסידים למשל יש כ"כ הרבה שכבות לבוש עד שהקור חודר פנימה..
ואכן, זאת בעיה שהקור נכנס גם לעזרת נשים ולהם יש פחות שכבות. (ככה זה ב2018, הגברים החליפו עם הנשים..)
(תערוך בבקשה את הכותרת משגיאות.)

אנונימי/ת

משתמש מקצוען
נ.ב. משום מה בבתי הכנסת החסידים יותר קר ,
אולי ההסבר לזה הוא מה שכתב לעייל גלנט.
אגב אני בעד הקור זה עדיף מהביכנס שהמזגנים שם חלשים

אני וביתי

משתמש מקצוען
דווקא בשטיבלאך חם מאוד. השבוע האחרון התפללתי בכמה מקומות היה ממש חם חוץ מאיצקוביץ שם יש מיזוג חזק .

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה