מזגן TOSOT תדיראן שווה כמו תדיראן רגיל?

בעילום שם

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
מישהו יודע אם מזגן TOSOT תדיראן שווה ממש כמו תדיראן רגיל, או שזה איזו חברת בת מוצלחת פחות?

zephyr

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
זה לא חברת בת, זה תדיראן ממש, ואיכות מעולה כנ"ל השירות, אבל דוגמה הפח במנוע יותר דק כך שהורדת עלויות לא ממש על חשבון האיכות.

מלכי

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
אני התקנתי כעת גם אלפא גם TOSOT וגם אמקור - שלושתם של תדיראן

והכי מרוצה מהאמקור!!! שהוא הכי זול!

(האמת שהיום היה אצלי גם השירות של תדיראן והוא אמר שיש הרבה תלונות על ה TOSOT משום מה.
אני גם לא אהבתי את המראה החיצוני שלו....)

חורש

משתמש פעיל
לנו יש טוסוט והמזגן דפוק לגמרי, בקושי מקרר... מראה חיצוני פחות יפה. חבל שבחנות אף אחד לא חשב לעדכן אותנו שיש כמה סוגים כשביקשנו תדיראן...
עכשיו הזמנו את השירות ונראה מה יגידו, מקווה שניתן לתקן.

אלישקף

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
D I G I T A L
נכתב ע"י חורש;n4996066:
לנו יש טוסוט והמזגן דפוק לגמרי, בקושי מקרר... מראה חיצוני פחות יפה. חבל שבחנות אף אחד לא חשב לעדכן אותנו שיש כמה סוגים כשביקשנו תדיראן...
עכשיו הזמנו את השירות ונראה מה יגידו, מקווה שניתן לתקן.

אני לא חושבת שזה קשור לדגם, בוא נחכה לשמוע את הטכנאי שיגיע לבדוק.
לנו יש טוסוט והוא בסדר גמור.

ריבת חלב

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
על החוברת הוראות כתוב 'טוסוט ביי תדיראן' (Tosot by Tadiran) על המזגן עצמו והמנוע כתוב תדיראן, התקנו עכשיו (שבוע) מקרר מעולה, שקט ועיצוב חמוד.

ציטוט של אחד שמייבין:
טוסוט זה תדיראן בניכוי שם המותג, הכי זול והכי כדאי למי שרוצה לחסוך במחיר (2300 שח) אלפא זה נראה קצת יפה יותר ויש לו עוד פלוס קטן שהתריסים הפנימיים ימינה ושמאלה מסתובבים ובשביל זה הוא עולה 2600 ש"ח ואני אישית אוהב את האינוורטר שעולה 3000 ש"ח...

מiכר

משתמש צעיר
קניתי בימים אלו TOSOT והתאכזבתי קשות
לא מוציא אויר קר כמו תדיראן מקורי, מוציא אויר 'פושר' ותחושה לא נעימה בחדר.
טכנאי תדיראן שהגיע לא מצא כמובן כל בעיה.
המתקינים עושים שקר כשהם מספרים שזה 'אותו הדבר כמו תדיראן רגיל'.
נוח להם להרוויח 300 ש"ח נוספים בהתקנה.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
לנו יש תדיראן טוסוט בחדר חיצוני חם במיוחד- סוכה מאיזכורית וקירות גבס, ואנחנו מרוצים מאוד, ממש מקפיא את החדר.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  4  פעמים

לוח מודעות

למעלה