מזגן בסלון ארוך וצר

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
בסלון ארוך וצר 10.4X3.4,
איך לעשות מזגן? מרכזי\ 2 \ 1? איפה לשים אותם?
מדובר לסלון הפרטי שלי, ולכן אני הכי שוברת את הראש על זה... (אין חבוש מתיר עצמו...),
הגובה של התקרה 2.67.
תודה רבה!
לכידה.PNG

שירה ב

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
מזגן עילי רגיל לא יכול לקרר כזה סלון ארוך.
אולי תעשי מיני מרכזי , אין פה תוכנית של כל הדירה אז קצת קשה לראות את המבט הכללי,
תנסי למקם את היחידת מיזוג צמוד לסלון, אך מחוץ לו, וכך תעשי גרילים ישירות על הקיר הרחב שיקררו את כל הסלון.
כך תחסכי בהנמכת גבס בסלון עצמו, מאחר וגובה הסלון שלך לא כ"כ גבוה....
אם תעלי תוכנית כללית נוכל יותר לעזור.
בהצלחה

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
יש עדיפות כאן למיני מרכזי השולח שרשורי לכל אורך הקיר הגובל בחדר ומעל החלון כך הפיזור יהיה מצוין.
רק תראי אם מתאים לתקציב שלך. תבדקי עלויות של אופציה כזו למול אופציה של 2 עיליים לא גדולים

אמא של חני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב ואדריכלות פנים
רק תראי אם מתאים לתקציב שלך. תבדקי עלויות של אופציה כזו למול אופציה של 2 עיליים לא גדולים
זה בדיוק הבעיה, שזה פי 2 לפחות...:(
אבל לכאורה לא תהיה ברירה...
תודה רבה לכולן!!

רותי וינברג

מנהלת פורום אדריכלות ועיצוב פנים
מנהל
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

VB200

משתמש מקצוען
עיצוב ואדריכלות פנים
לדוגמא מזגן 3 כ"ס עולה בהתקנה לפחות פי שניים משניים של 1.45 כ"ס ובמחיר מוצר עצמו גם כמעט פי שניים
אני חושב שניים עלי קטנים ייתן פיזור טוב וכן חיסכון עם לא יצטרכו בכל השעות קירור של הכל
ככה אני מתכנן לעשות בביתי אני כעת.

Aclim Smart

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
שימי לב שפיזור של 2 עילים עדין אינו מגיע לאיכות הפיזור של מיני מרכזי ,
וכן בנוגע לחיסכון אין בהכרח שהתקנת 2 קטנים והפעלת אחד חוסך יותר משום שבסוף מדובר בחלל מאוחד לחלוטין.
הרבה הצלחה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה