דרוש מידע מותג נחשב לתיקי סמינר

אני וביתי

משתמש מקצוען
קראתי ואהבתי!!
זה צועק מי עדין בחורה...
ומי לא...
ויותר מהכל יש כאלה שפה מגיבים בנגד ובשרשור על עגלות יוקרה שם הם דומיננטיות בעד...

קיצר כל אחד משקיעה השאלה במה.
לא התכוונתי להקפיץ את האשכול עכשיו אבל היית חיבת לכתוב סיום.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
קראתי ואהבתי!!
זה צועק מי עדין בחורה...
ומי לא...
ויותר מהכל יש כאלה שפה מגיבים בנגד ובשרשור על עגלות יוקרה שם הם דומיננטיות בעד...

קיצר כל אחד משקיעה השאלה במה.
לא התכוונתי להקפיץ את האשכול עכשיו אבל היית חיבת לכתוב סיום.
לוידת מה החילוק שלך לבחורה או נשואה
אבל אני בחורה ואני די בהלם...
אין לי שום חברה שקנתה תיק לסמינר יותר מ300 וגם מי שקנתה ב300 זה לא נושא ולא מענין
את האמת שבקטע של מותגים הסמינר שלי אף פעם לא היה מאלה שזה מענין אותם יותר מידי בשנים האחרונות קבוצות מסוימות של בנות הכניסו את זה
אני הייתי מחלקת את זה לחיסדה וליטאית
אצל הליטאית בד"כ (לא גורף) יש פחות רדיפה אחרי המותגים.

SMGD1997

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
היום תיקי בריכה משמשים גם לתיקי סמינר כי הם נחשבים
אני מגיעה מסמינר שזה אחד הדברים שהכי משמעותיים כדי להתקבל בחברה ותמיד זה עיצבן אותי שלפי זה אנשים שופטים אותי.
הזויייייייייי
לכן בשנים האחרונות עשו אצלנו תיקי תקנון ולפי הסיפורים מאחיות של חבירות זה מאד עזר (גם למשפחות שלא יוציאו הרבה כסף וגם לבנות עצמן שזה לא היה נושא לדיבור) למרות שלא חסר על מה להתחרות בתיכון: בגדים, נעלים, טיסת לחול, פתיחות בעניינים כאלה ואחרים וכו
ו.... כן, למדתי באחד הסמינרים הגדולים בירושלים עד לפני שנתיים וגם אם חשבו שלסמינר שלנו זה לא יגיע זה הגיע ובגדול!!!!!
עצוב

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
אצל הליטאית בד"כ (לא גורף) יש פחות רדיפה אחרי המותגים.
דווקא אצל ליטאיות זה כן מדובר , מניסיון (ועוד ידוע לי שזה מאד מדובר אולי היום פחות אבל כן אצל סמינר מאד גדול ונחשב בירושלים וכן בעוד סמינר נחשב קצת פחות אבל כן)

אלף100

משתמש פעיל
איפה יש להשיג תיקי קיפלינג בבני ברק?

בעבר היתה מכירה ברחוב הושע למישהי יש פרטים מדויקים?
תודה

מקהלה

משתמש מקצוען
בלת"ק
תלוי
תלוי לאיזה סמינר את הולכת
תלוי כמה את מוכנה להשקיע
הרבה סוגיות,
יש סמינרים שתבואי לשם עם מותג שאף אחת לא תכיר ותהינה בטוחות שקנית זאת בבזאר
ממליצה לך, להתחיל את השנה ואז להחליט
בכ"א יש כאן כמה שמות די מוכרים:
TOUS/ TOMMI./GEUSS/ MICHEL/ NINE WEST/ CALVIN KLEIN/ ADIDAS

אילה-עריכה לכל מטרה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
אני לומדת באחד הסמינרים הגדולים בירושלים ויש לנו לחץ חברתי גדול בקשר לתיקים (וגם בקשר לסוודרים, לנעליים, לבגדי שבת ואחה"צ, לבילויים טיסות וכד'...) התיק הוא לא כרטיס כניסה לחברה, אבל הוא משפיע על כל המכלול בעיקר בט'.
מזדהה מאד עם הנסיון שאחת כתבה שקרה לה בט', גם אני כבר באמצע שנה קניתי קיפלינג...
לדעתי אם את משיגה תיק מותג במחיר סביר אז למה לא?
לדעתי, זה מותג שווה שמחזיק את עצמו מחזיק לי כבר יותר מ-3 שנים בשימוש יומיומי...
ולכל מי שגר בפריפריה או המקומות אחרים, אל תעלבו!!!!!!! תשמחו!!!! הלחץ החברתי הזה מזיק ומיותר! הוא לא מסתכם רק בתיקים, וגובה כסף רב (ולא רק זה...) טוב שאתן והבנות שלכן לא מבינות במותגים!

אסתי H

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה והפקת סרטים
ברוך אתה ה' אלוק מלך העולם שאינני תלמידה בסמינרכן ובסמינרן של בנותיכן ולא נתן לי בת בגיל סמינר הלומדת בסמינרים אלו, ויתן ה' לי כח ורצון שלא לשלוח לסמינרים אלו לעולם אמן כן יהי רצון.
השיח פה אמיתי? אני סהכ עשור מחוץ לסמינר, אבל לנו לא היו מושגים כאלו ואמן שלביתי לא יהיו...

שילת ועקנין

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
ברוך אתה ה' אלוק מלך העולם שאינני תלמידה בסמינרכן ובסמינרן של בנותיכן ולא נתן לי בת בגיל סמינר הלומדת בסמינרים אלו, ויתן ה' לי כח ורצון שלא לשלוח לסמינרים אלו לעולם אמן כן יהי רצון.
השיח פה אמיתי? אני סהכ עשור מחוץ לסמינר, אבל לנו לא היו מושגים כאלו ואמן שלביתי לא יהיו...

זה ממש לא בהכרך נכון
גם אני סיימתי סמינר.
מצטערת. זה קשור לבת עצמה!!!
בלבד.
הבעיה פשוט, שכולם נכנעות לחברה
נו ואז, אם יש בנות שקונות במליון ש"ח תיק שלדעתי ממש מכוער
אני יקנה? ממש לא.

נכון אני ישקיע על תיק בלי קשר, כי אני אוהבת אותו.
אבל זה לא סותר את זה שאין לי שום בעיה ללכת עם תיק מהמם לגמרי שעלה זול, ולא מחנות מותג...

אני לומדת באחד הסמינרים הגדולים בירושלים ויש לנו לחץ חברתי גדול בקשר לתיקים (וגם בקשר לסוודרים, לנעליים, לבגדי שבת ואחה"צ, לבילויים טיסות וכד'...) התיק הוא לא כרטיס כניסה לחברה, אבל הוא משפיע על כל המכלול בעיקר בט'.
מזדהה מאד עם הנסיון שאחת כתבה שקרה לה בט', גם אני כבר באמצע שנה קניתי קיפלינג...
לדעתי אם את משיגה תיק מותג במחיר סביר אז למה לא?
לדעתי, זה מותג שווה שמחזיק את עצמו מחזיק לי כבר יותר מ-3 שנים בשימוש יומיומי...
ולכל מי שגר בפריפריה או המקומות אחרים, אל תעלבו!!!!!!! תשמחו!!!! הלחץ החברתי הזה מזיק ומיותר! הוא לא מסתכם רק בתיקים, וגובה כסף רב (ולא רק זה...) טוב שאתן והבנות שלכן לא מבינות במותגים!

זה ממש מקסים שמעריכים את התיק שאת קונה ולא אותך...

לדעתי קצת ביטחון עצמי והתופעה הזאת ממוגרת ;)

chely

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
איפה יש להשיג תיקי קיפלינג בבני ברק?

בעבר היתה מכירה ברחוב הושע למישהי יש פרטים מדויקים?
תודה
מישהו מכיר? הייתה איזושהי מכירה בבית ברחוב שיוצא מסוקולוב....למישהו יש מידע? נראה לי גם מוכרת חצאיות פליסה כחולות

תותים וקצפת

משתמש צעיר
קופצת על האשכול
למכירה תיק קיפלינג מקורי! בצבע גינס כחול
במצב מצוין
ב150 במקום 230
גמישה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה