דרוש מידע מותג נחשב לתיקי סמינר

tzipi.w

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
צילום מקצועי
מה העלות של התיקים האלה והיכן יש להשיג אותם?
הייתי שמחה לראות אותם גם מהצד-ז"א הנפח שלהן... (מענין אותי המלבניים הסימנריים)

אני לא יודעת להגיד לך בוודאות על התיקים, אבל הם לא מהיקרים.
אני יודעת שהילקוטים עולים באזור 150 ש"ח.
אני יכולה לברר את זה.
אין לי תמונה של הנפח של התיק, אבל זה ממש כמו כל תיק סמינר סטנדרטי.

אסתטיקה

משתמש מקצוען
לעולות לה' ו' מגוון תיקים במחירים סבירים ממש.
college-bag-orchid.jpg
COLL-ART-JP-WAVE_1.jpg
1א.jpg
5ד.jpg
COLL-MGD_2.jpg
COLL-ART-VG-IRIS_1.jpg
college-bag-golden-lily.jpg
10ה.jpg
COLL-MTRI.jpg
d_COLL-JMTBK.jpg

אדם לעמל יולד

משתמש מקצוען
איפה אנחנו ההורים? הכל קשור למנהלים ולמנהלות?
למה אנחנו רוצים לחנך את הילדים, שחייבים לעמוד בתקנים המחמירים של לחץ חברתי, מותר לנו להסביר לבת שלא קונים תיקים בכאלה מחירים בלי קשר למותגים, מותג הוא לא תמיד שם נרדף לאיכות, ואם זה הסכום אז היא תצטרך להתשמש בזה 4 שנים, בואו נפסיק לפחד להיות סמכותיים במקום שצריך ודווקא בגלל שהוא לא רוחני, אין סיבה לחשוש. ואם היא מתעקשת, אין בעיה - חצי על חשבונה, (אמא יקרה, אל תבהלי גם אם היא תחמיץ את פניה, זה תפקידך ללמד אותה כלכלית לחיים ותפקידה להתרגז ולומר שכולם אחרת...)
קניתי!!!!!!!!!!!!!

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
@אסטתיקה
למרות שאיני תלמידת סמינר התיקים שלך ממש נשאו חן בעיני! היכן ניתן להשיגם?

efrat1

משתמש סופר מקצוען
סתם שאלה,
באמת אנשים מוציאים כאלו סכומים על תיק לסמינר?
לאן הגענו?
במחילה.
נשמע לי סופר מוגזם. כל הענין הזה.
הבת שלי עולה עכשיו לי"ד. לא ביקשה ולא רצתה מעולם תיק מותג. גם לא מסכימה לקנות בגדים יקרים, נעליים יקרות וכיוצ"ב.
לא מבינה למה צריך לקנות כל כך יקר. משפחות שבקושי גומרות את החודש נאלצות לקנות לבנות רק בגלל הטירוף החברתי הזה? איפה מנהלי הסמינרים?
עזבי את מנהלי הסמינרים בנחת.
עוד שנה שנתיים כשהבת הזו תגמור סמינר, מנהל הסמינר יבוא לבדוק בכמה היא שוכרת שמלת כלה?(15K)? או כמה היא משלמת על עגלה(בוגבו כמובן)?

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בכוחו של מנהל סמינר לקבוע את אורך החצאית, זה עוזר?
לא.
הורים, הורים -יש לכם תפקיד.
ממליצה על קריאת ספרו המעולה של הרב יעקובזון "אל תחטאו בילד".(חלק ב' אם אני לא טועה מדבר על הנושא)
ע"ע תקונעס בחלק מהחצרות החסידיות
ברור שזה לא רק המנהלים אבל להתכחש לזה שיש למנהלים גם כח לקבוע כללים, אי אפשר
והחינוך כידוע\ תמיד מתחיל מהבית

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עזבי את מנהלי הסמינרים בנחת.
עוד שנה שנתיים כשהבת הזו תגמור סמינר, מנהל הסמינר יבוא לבדוק בכמה היא שוכרת שמלת כלה?(15K)? או כמה היא משלמת על עגלה(בוגבו כמובן)?
זה נכון
אבל כשהבת בסמינר יש לה כח השפעה הרבה יותר גדול על החברה והסחף החברתי

ואולי אני זקנה ותמימה
אבל יש לי בת גדולה
ואני רואה אותה ואת חברותיה.
ומבינה כמעט שאם הן לא כאלו שרצות אחרי המותגים אז כנראה שהן חריגות.
מה אומר. שמחה בחריגות הזה.

חצאית קפלים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
חבר'ה, להרגע.
דבר ראשון- פותחת האשכול לא שאלה את דעתכם האם לקנות מותגים או לא.
היא ביררה על סוגי מותגים, טווח מחירים וכו'. אין עניין להסביר לה למה זה תופעה קלוקלת לקנות לסמינר תיק מותג, זה יהיה בחירה שלה אח"כ להחליט איזה תיק לקנות, ובמיוחד שהיא אמרה שאין לה בעיה עם התקציב- אז אל תדאגו לה.

דבר שני- על טעם וריח אין להתווכח וכן על נורמות חברתיות.
כל האלה שנדהמו מהתיקים ש @אמא מותק העלתה- כנראה לא לומדות/גרות במקומות כמו ירושלים, בי"ש, אשדוד ועוד. התיקים האלה משמשים כאן ממש לא לבריכה ולטעמי ולטעם עוד רבות משכנותי וחברותי הם ממש יפים, מגוונים את השיגרה המשעממת בסמינר, נוחים, והגודל שלהם הוא רק מעלה!

דבר שלישי- כמו שיש סחף על מותגים, יש סחף של כל מיני נשים (בעיקר מהפריפריות, לפי איך שאני רואה באשכולות מסוג אלה) לצאת בחורמה נגד התופעה.
לרוב נשים אלה מציינות שאצלם זה בכלל לא הולך ככה, והם מרוצות מתיקים פשוטים של לה בורסה וכד'.
אז מה כ"כ אכפת לכם מה קורה במקום אחר?
תודו לה' שאיפה שאתן גרות לא נתקלתם בתופעה ותעברו הלאה.
יש עניין לחנך את מי שלא כמוכם? לטעמי זה תופעה מגונה בפני עצמה.
כמו שמי שגר בירושלים יש לו ארנונה יקרה יותר ושכירות גבוהה יותר, יש לו גם צורך חברתי להתאים את הרמה שלו לסביבה. אולי זה באמת לא הוגן ולא נורמלי אבל זה סוג של התמודדות אחרת.
לא חוכמה לגור בברכפלד ולטעון ש: "הבת שלי לא ביקשה ולא רצתה מעולם תיק מותג. גם לא מסכימה לקנות בגדים יקרים"
נראה אותה כשתגור בירושלים וכל הכיתה תלך ככה, וגם אז הבת שלכם תתעקש להיות השונה והשמרנית וה"מיושנת" ואז תדברו.

בקיצור- אין צורך להעיר ולחנך, במיוחד שנתוני החיים משתנים מאישה לרעותה וזה לא הוגן להשוות ולבקר.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
באמת אנשים מוציאים כאלו סכומים על תיק לסמינר?
לאן הגענו?
במחילה.
נשמע לי סופר מוגזם. כל הענין הזה.
הבת שלי עולה עכשיו לי"ד. לא ביקשה ולא רצתה מעולם תיק מותג. גם לא מסכימה לקנות בגדים יקרים, נעליים יקרות וכיוצ"ב.
לא מבינה למה צריך לקנות כל כך יקר. משפחות שבקושי גומרות את החודש נאלצות לקנות לבנות רק בגלל הטירוף החברתי הזה? איפה מנהלי הסמינרים?
איפה אנחנו ההורים? הכל קשור למנהלים ולמנהלות?
למה אנחנו רוצים לחנך את הילדים, שחייבים לעמוד בתקנים המחמירים של לחץ חברתי, מותר לנו להסביר לבת שלא קונים תיקים בכאלה מחירים בלי קשר למותגים, מותג הוא לא תמיד שם נרדף לאיכות, ואם זה הסכום אז היא תצטרך להתשמש בזה 4 שנים, בואו נפסיק לפחד להיות סמכותיים במקום שצריך ודווקא בגלל שהוא לא רוחני, אין סיבה לחשוש. ואם היא מתעקשת, אין בעיה - חצי על חשבונה, (אמא יקרה, אל תבהלי גם אם היא תחמיץ את פניה, זה תפקידך ללמד אותה כלכלית לחיים ותפקידה להתרגז ולומר שכולם אחרת...)

הסמינרים בירושלים ואני מאמינה שגם במקומות אחרים בונים לכם תקנון אולי אתם הם אלה שרוצים לרצות אותה או להזניק אותה לחברה או לא יודעת מה

בואו נעשה חושבים הבנות המקסימות הן האוצרות שלנו ולא מסתבר שבשביל אחת שתיים חלשות אופי העולם נחרב, אני מהשטח ולא מהסיפורים...
מקבלת כל מילה ועם זאת עדיין חושבת שמנהלי הסמינרים יכולים להשפיע על הלחץ הזה בתוככי הסמינר, זה לא סותר את הצורך של החינוך מהבית. לחלוטין לא

saralulu

משתמש מקצוען
אני בכיתה ט' לא ידעתי בכלל מה צריך ואיזה תיק צריך, אמא שלי ג"כ לא ידעה ולקחה אותי לחנות לה בורסה כי זה מה שהיא ראתה... אח"כ כשהגעתי לכיתה ראיתי של80% מהבנות יש קיפלינג ונפגעתי שרק אני עם כזה תיק... בנוסף לכך אני לא ידעתי את כל הניואנסים ולכן קיפלינג בשבילי היה תיק ב500 ש"ח שאין מצב שקונים תיק בכזה מחיר. לא ידעתי שמה שכולם עושים זה להזמין וכו'
בסוף השנה גנזתי את התיק של לה בורסה (מה גם שהוא היה זוועתי פי כמה מהתמונה שלך) וקניתי תיק אחר.
מיסי חברה...

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
דבר שלישי- כמו שיש סחף על מותגים, יש סחף של כל מיני נשים (בעיקר מהפריפריות, לפי איך שאני רואה באשכולות מסוג אלה) לצאת בחורמה נגד התופעה.
לרוב נשים אלה מציינות שאצלם זה בכלל לא הולך ככה, והם מרוצות מתיקים פשוטים של לה בורסה וכד'.
.
יקירתי,
אני ירושלמית בנשמה. הבת שלי שם כמעט יותר מכאן. יש לה הרבה חברות ירושלמיות. הרבה מאוד.

כל המשפחה שלי שם. רק אני לא גרה שם. חוץ ממני כולם שם.

יש לי אחייניות בירושלים. גם בסמינר.
יש לי גיסות גם מהסוג המותגי וגם מהסוג שאינו. כולן בירושלים.
אני מכירה היטב את הציבור שם.

לא מסכימה עם האמירה שיש סחף של כל מיני נשים בעיקר מהפריפריות לצאת בחרמה נגד התופעה. את לא מכירה אותי. את לא יודעת איך אני נראית ומה לובשים אצלינו. לא אמרתי שאין מותגים. אמרתי שאין סחף שחייבים אותם. ויש הבדל גדול.
יש לנו גם טומי וגם גוצ'י וגם קיפלינג וגם מייקל קורס- אז מה?

ואין לי תיק של לה בורסה...סורי.
הלכת רחוק עם האבחנה והאמירה הזו שלך.
יש כאן הרבה נשים עם מותגים. הרבה. זה לא קשור בכלל.

יכול להיות שנגעו לך בנקודה רגישה. אולי. מנסה פשוט להבין מה מביא אותך להגיב בכזו חריפות נגד מי שלא גר "בעיר".
אם תשימי לב לא כתבתי שכל הבנות כאן לא רוצות יקר וכו', כתבתי על הבת שלי אישית, ואני גאה בזה.
לא אמרתי שאין כאן מאלו שילכו עם המותגים והתיקים היקרים, בטח שיש, אבל הסחף הזה עוצמתי הרבה פחות מבערים.

לא רוצה ולא מתכוונת להכנס לויכוח כי זה מטופש. אבל יש מין הלוך רוח כזה של לומר "אתן מהפריפריות", אתן הדרומיות, אתן מהמושבים, אתן הקסניקיות וכו'.
זה מגיע מחוסר היכרות, במחילה.

ק"ס מעורבת היום לחלוטין. יש בה מכל הסוגים. מכולם. יש בה משפחות של מותגים והרבה.
משום מה אנשים נדבקו לסטיגמה של העיר בתחילת הרמתה לפני למעלה מ 20 שנה.
וחבל.

מסיכמה עם מה שכתבת:
בקיצור- אין צורך להעיר ולחנך, במיוחד שנתוני החיים משתנים מאישה לרעותה וזה לא הוגן להשוות ולבקר.

רק מזכירה לך שזה דו צדדי.
עשית עכשיו בול אותו דבר.

ובזה גמרתי עם הענין.
ויכוח מטופש ועקר שלא יביא לשום מקום.

נערך לאחרונה ב:

slideshow

משתמש רשום
עיצוב גרפי
הוו לא שיערתי שאלו יהיו התגובות
סליחה מכל מי שעוררתי אצלו רגשות חמים (או שזה מקום טוב לשפוך)
בכל אופן, אני יסביר, מדובר בבת סמינר באחת מערי הפריפריה שלא מכירה מותגים מהסיבה שהיא גרה בפריפריה
אך כעת חשקה נפשה בתיק מותג ויש לה יכולת לרכוש אותו והיא גם הולכת ללמוד בירושלים במוסד מאוד מסוים אז צריכה להתאים לחברה
לא?
ותודה למי שהבין...
דבר ראשון- פותחת האשכול לא שאלה את דעתכם האם לקנות מותגים או לא.
היא ביררה על סוגי מותגים, טווח מחירים וכו'. אין עניין להסביר לה למה זה תופעה קלוקלת לקנות לסמינר תיק מותג, זה יהיה בחירה שלה אח"כ להחליט איזה תיק לקנות, ובמיוחד שהיא אמרה שאין לה בעיה עם התקציב- אז אל תדאגו לה.

רייזי בירנבוים

קופילוביץ לשעבר, מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
לבת בי"ב....
קיפלינג לא בא בחשבון
זה נהיה מותג נדוש להחריד
אני מדברת על מותג
1-נחשב ויוקרתי
2-שהתיק יהיה חזק
3-שאין לו חיקויים
לא קראתי את כל זה אבל יש את מותג LeSportsac
מותג יוקרתי אבל לא בשמים.
אין כמעט להשיג אותו בישראל.

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
בעיני ממש לא אין אחת בסמינר שלנו שיש להם כאלה והוא סמינר טוב!!!!!!!!!!! וממש לא מודרני
כנ"ל. אולי יש מעט בי"ג י"ד שיש להן כאלה.

אגב לבנות התיכון זה ממש לא נח לסחוב תיק כל היום על הכתף והרוב רוצות שיהיה גם אלכסוני

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
לא קראתי את כל זה אבל יש את מותג LeSportsac
מותג יוקרתי אבל לא בשמים.
אין כמעט להשיג אותו בישראל.
אם כבר קונים לספורטסק אז תלכו על קיפלינג
מנסיוני זה תיק לא נח ברוב המקרים והוא גם לא הכי נחשב, רק קצת.

פרפר סגול

משתמש מקצוען
בכל אופן, אני יסביר, מדובר בבת סמינר באחת מערי הפריפריה שלא מכירה מותגים מהסיבה שהיא גרה בפריפריה
אך כעת חשקה נפשה בתיק מותג ויש לה יכולת לרכוש אותו והיא גם הולכת ללמוד בירושלים במוסד מאוד מסוים אז צריכה להתאים לחברה
לא?

הרי לכם המטרה שבשלה קונים מותג:
הצורך בשיכות.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כנ"ל. אולי יש מעט בי"ג י"ד שיש להן כאלה.

אגב לבנות התיכון זה ממש לא נח לסחוב תיק כל היום על הכתף והרוב רוצות שיהיה גם אלכסוני

וואו, הייתי רוצה להכיר את האמיצות, יחידות הסגולה האלו (:

לטעמכן (או לטעם העדר עליו אתן נמנות) התיקים הללו לא יפים, לטעמי הם יפים בהחלט.
אני חושבת שיש מעט מאד טאקט, אם בכלל, בציון סלידה מפריט שהמוכרת מעלה כאן באתר, ובייחוד כשמישהי אחרת כן הביעה התרשמות ממנו. אישית נמנעתי מלהביע את דעתי ועמדתי ביחס לתיקים אחרים שהועלו כאן באשכול מאותה סיבה ממש. יש מי שאוהבת אותם ולבריאות לה.

עד כאן השנקל החינוכי שלי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  34  פעמים

לוח מודעות

למעלה