מורות שילוב וחנ"מ

תחילה

משתמש חדש
אני רואה בקבוצה עצמה בכל מקרה שלא נפתחו דיונים ועד שיאשרו אותי...בינתיים אשאל כאן:
איך ואיפה עוד אפשר למצוא משרות בחינוך מיוחד?? אני מדברת על עבודה בבתי ספר ממלכתי או ממ"ד- משרד החינוך בלבד, לא עמותות.
חיפשתי באתרים הרגילים של ההסתדרות והארגון וכל מיני לא מועילים. כרגע אני עובדת במקום רחוק ממגורי ואני מחפשת בנרות מקום קרוב יותר לבית. יש למישהי רעיון מחכים?
אשמח מאד מאד
תודה

טלוש

משתמש מקצוען
אני רואה בקבוצה עצמה בכל מקרה שלא נפתחו דיונים ועד שיאשרו אותי...בינתיים אשאל כאן:
איך ואיפה עוד אפשר למצוא משרות בחינוך מיוחד?? אני מדברת על עבודה בבתי ספר ממלכתי או ממ"ד- משרד החינוך בלבד, לא עמותות.
חיפשתי באתרים הרגילים של ההסתדרות והארגון וכל מיני לא מועילים. כרגע אני עובדת במקום רחוק ממגורי ואני מחפשת בנרות מקום קרוב יותר לבית. יש למישהי רעיון מחכים?
אשמח מאד מאד
תודה
כמה וותק יש לך?
בעקרון מה שצריך לעשות לאלה שאין וותק, פשוט להיות סייעת \ ממלאת מקום באחד מבתי הספר האלו וכך הם לומדים להכיר אותך... ואם כן יש וותק בראיון זה יותר יקרוץ להם גם אם לא לקבוע לפחות למילויי מקום.

תחילה

משתמש חדש
כמה וותק יש לך?
בעקרון מה שצריך לעשות לאלה שאין וותק, פשוט להיות סייעת \ ממלאת מקום באחד מבתי הספר האלו וכך הם לומדים להכיר אותך... ואם כן יש וותק בראיון זה יותר יקרוץ להם גם אם לא לקבוע לפחות למילויי מקום.
אולי לא שמת לב: כתבתי שאני כבר עובדת...
כיום אני מחנכת בבית ספר חנ"מ לאוטיזם - כבר4 שנים ומחפשת משרת הוראה שהיא לא חינוך כיתה ובכלל לא תפקיד שהוא בתוך כיתה. אני מעוניינת במשרת הוראה פרטנית בלבד, שזה להוציא ילדים ולעבוד איתם לבד, בשקט- אם זה קידום חברתי, לימודי, התנהגותי- לא משנה, העיקר דרך איפה אני יכולה לחפש ואילו משרות מתאימות להגדרה שלי. זו השאלה העיקרית
תודה מראש

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
אולי לא שמת לב: כתבתי שאני כבר עובדת...
כיום אני מחנכת בבית ספר חנ"מ לאוטיזם - כבר4 שנים ומחפשת משרת הוראה שהיא לא חינוך כיתה ובכלל לא תפקיד שהוא בתוך כיתה. אני מעוניינת במשרת הוראה פרטנית בלבד, שזה להוציא ילדים ולעבוד איתם לבד, בשקט- אם זה קידום חברתי, לימודי, התנהגותי- לא משנה, העיקר דרך איפה אני יכולה לחפש ואילו משרות מתאימות להגדרה שלי. זו השאלה העיקרית
תודה מראש
מורת שילוב.
דרך המתי"א באזורך.

חנילוש

משתמש מקצוען
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
גננת חנ"מ - מעוניינת להצטרף!
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  11  פעמים

לוח מודעות

למעלה