מורות לאנגלית?

זוהרה סוסנה

משתמש חדש
לגבי כיתה ב', הייתי ממליצה להתחיל בwhat's your name? my name is... לשאול כל תלמידה והיא תענה- אפשר עם בובה. אחר כך להתחיל את הצבעים.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
בנות, רוצה לשתף כאן אתר מהמם עם מלא מלא דפי עבודה באנגלית לכל הרמות, האתר חינמי לחלוטין, רק צריך להירשם:

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
מנצלש"ת כדי לשאול משהו: יש במשרד החינוך תוכנית "חוג לכל ילד" ויש להם חוג באנגלית. האם יש כאן מישהי שעשתה כזה חוג ויכולה לשתף בחומרים ורעיונות?

רוצה יותר

משתמש מקצוען
טוב, אלו לא הספרים שאני לימדתי אבל נשמע דומה.
בספר שאני לימדתי בז' גם הפרק הראשון מדבר על הרעיון של "flying high"
על שדה תעופה וכל המושגים סביב. כך שאני לקחתי את הרעיון והקבלתי אותו לשנה ולמטרות בלימוד אנגלית.
חילקתי לכל תלמידה דרכון, עם המילים החדשות, הלו"ז שלנו באנגלית, וכו'. אפשר לשחק הרבה סביב הרעיון הזה.
בח' - אני לא מכירה את הספר, אבל שוב - את יכולה לשחק עם השם של הספר - לשחק איתן משחק שמבטא את הרעיון של
go ahead - להתקדם, או משהו ברעיון. אם תרצי יש לי קובץ של מאות רעיונות למשחקים באנגלית ברמות שונות.
נדמה לי שיש לי אותו מכאן, אך אם תרצי אוכל לצרף לך אותו בעז"ה.

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L
טוב, אלו לא הספרים שאני לימדתי אבל נשמע דומה.
בספר שאני לימדתי בז' גם הפרק הראשון מדבר על הרעיון של "flying high"
על שדה תעופה וכל המושגים סביב. כך שאני לקחתי את הרעיון והקבלתי אותו לשנה ולמטרות בלימוד אנגלית.
חילקתי לכל תלמידה דרכון, עם המילים החדשות, הלו"ז שלנו באנגלית, וכו'. אפשר לשחק הרבה סביב הרעיון הזה.
בח' - אני לא מכירה את הספר, אבל שוב - את יכולה לשחק עם השם של הספר - לשחק איתן משחק שמבטא את הרעיון של
go ahead - להתקדם, או משהו ברעיון. אם תרצי יש לי קובץ של מאות רעיונות למשחקים באנגלית ברמות שונות.
נדמה לי שיש לי אותו מכאן, אך אם תרצי אוכל לצרף לך אותו בעז"ה.
רעיון מעולה!!! תודה!!

אסתר

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
האתר הזה עולה 100 לשנה עגולה מזמן הרישום, ומשמש לי נאמנה להקניית האותיות.
יש בו גם המון משחקים להמשך
כבר שנה שניה, ממליצה בחום ממש
כמה עולה?

פלוס הפקות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש לכן אולי רעיון לשיעור פתיחה לכיתה ה? באנגלית כמובן...

פלוס הפקות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בסוף מה שאני עושה זה כך:
אני מדביקה על הלוח את כל אותיות הABC, כל בת בתורה בוחרת אות ומספרת למה היא בחרה אותה
לדוג' האות C כי אני השלישית במשפחה, ולוקחת אותה,
הבת הבאה בוחרת וכו'...
עד שנגמרות האותיות....

אלף אורות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
D I G I T A L

Trouble Maker

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
רק עכשיו רואה...
גמני אשמח להצטרף..
מה קורה עם זה?
אולי כדאי בתוך הפורום לחלק ליסודי/ תיכון

+shira

משתמש סופר מקצוען
אני אשמח להצטרך לפורום אם ייפתח. יש לי לא מעט חומרים כתובים ורעיונות שאשמח לשתף בהם. ליסודי ולתיכון.
כרגע אני צריכה ללמד אנגלית לי"א במרחב קולי - מי שיש לה שיר באנגלית ברמה מתאימה - אשמח שתיצור איתי קשר:
thanks!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

שווה שווה

משתמש פעיל
אני אשמח להצטרך לפורום אם ייפתח. יש לי לא מעט חומרים כתובים ורעיונות שאשמח לשתף בהם. ליסודי ולתיכון.
כרגע אני צריכה ללמד אנגלית לי"א במרחב קולי - מי שיש לה שיר באנגלית ברמה מתאימה - אשמח שתיצור איתי קשר:
(#=@)
thanks!
חשבתי על השיר 'Just One Shabbos' של מרדכי בן דוד
יש לי אותו מוקלד בשיכפול אם את רוצה!
מחר יום חמישי אז זה בכלל יכול להתאים!

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

+shira

משתמש סופר מקצוען
חשבתי על השיר 'Just One Shabbos' של מרדכי בן דוד
יש לי אותו מוקלד בשיכפול אם את רוצה!
מחר יום חמישי אז זה בכלל יכול להתאים!
ממש תודה! למחר כבר הסתדרתי ב"ה, אבל אני אשמח בלי קשר... תוכלי לשלוח לי למייל?

שווה שווה

משתמש פעיל
ממש תודה! למחר כבר הסתדרתי ב"ה, אבל אני אשמח בלי קשר... תוכלי לשלוח לי למייל
אין לי את השיר תחפשי בגוגל זה לא בעיה.
הנה קישור

דבורה הנביאה

משתמש צעיר
הי, אם מישהי ערה עכשיו, ובמקרה יש לה את השיר Eibishter של אייבי רוטנברג (בספר booksmart)
יעזור לי מאד! אני צריכה ללמד את זה עכשיו בקו טלפון ופשוט אין לי אותו.
תודה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  22  פעמים

לוח מודעות

למעלה