מידע שימושי מורה נהיגה מכריח אותי לעשות 10 שיעורים עם תשלום מראש ורק אז הוא יזמין לי טסט - הגיוני?

מצב
הנושא נעול.

חלומית

משתמש פעיל
ברוב המקרים מספיק לומר שהשיחה הוקלטה כדי להרגיע את הסוג הזה של האנשים.
כמובן אם יש אפשרות באמת להקליט עוד יותר טוב.

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד
לגמרי!
כשאני נוסע שם, עולה בי הרגשה שכל מודיעין נבנתה כבית ספר אחד גדול לנהיגה.
תשאלו את מי שעשה טסט בקריות מה הכוונה בית ספר לנהיגה...
נאמר את זה כך,
מי שעבר במודיעין (שלפי מה שנשמע מהאשכול כאן זה קל) מסתבר ב 90% שלא עובר בקריות.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
נאמר את זה כך,
אתה מתכוין שזה קשה בקריות? כי אני התכוונתי שמודיעין נבנתה לצורך לימודי נהיגה כלו' ממש קלה.

יעקב פ.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
הדמיות בתלת מימד

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ברוב המקרים מספיק לומר שהשיחה הוקלטה כדי להרגיע את הסוג הזה של האנשים.
כמובן אם יש אפשרות באמת להקליט עוד יותר טוב.
לאחר שדיברתי עם המורה החדש וסיפרתי לו מה הוא איים עליי והוא טען שאין לו אפש'. כתבתי לקודם הודעה, שאם אני מקבל ממנו עוד איום אחד אני מגיש תלונה עליו לאיגוד מורי הנהיגה והם ישהו לו את הרישיון. ומאז... שקט.
למעשה התחלתי אצל אחד בשם מירו חן, שהוא ממש חוויה מתקנת לכל המורים שהייתי אצלם עד כה.
פעם ראשונה, אחרי 30 שיעורים, שמורה נמצא איתי מתחילת השיעור עד הסוף, בלי לגעת בטלפון אפי' פעם אחת. תוך שהוא מעיר הערות בעדינות ובהומור. וממש שם לב לכל פרט.
סייעתא דשמיא.
ממליץ עליו בחום.

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
9

90635

אורח
נאמר את זה כך,
שמעתי שבאזור בית שאן גם מאד קל
ובאמת בהקריות קשה מאד

__Yael

משתמש חדש
לאחר שדיברתי עם המורה החדש וסיפרתי לו מה הוא איים עליי והוא טען שאין לו אפש'. כתבתי לקודם הודעה, שאם אני מקבל ממנו עוד איום אחד אני מגיש תלונה עליו לאיגוד מורי הנהיגה והם ישהו לו את הרישיון. ומאז... שקט.
למעשה התחלתי אצל אחד בשם מירו חן, שהוא ממש חוויה מתקנת לכל המורים שהייתי אצלם עד כה.
פעם ראשונה, אחרי 30 שיעורים, שמורה נמצא איתי מתחילת השיעור עד הסוף, בלי לגעת בטלפון אפי' פעם אחת. תוך שהוא מעיר הערות בעדינות ובהומור. וממש שם לב לכל פרט.
סייעתא דשמיא.
ממליץ עליו בחום.
אפשר לדעת פרטים על המורה?
תוך כמה שיעורים העביר ?באיזה עיר?
אני עשיתי כבר 50+ שיעורים הוא טוען שאני מוכנה אבל מתעקש למשוך ולהוסיף עוד שיעורים
תכלס לא מגיש לטסט כל פעם מורח בעוד כמה שיעורים ונמאס לי ..צריכה מורה שיעביר אותי תוך מספר שיעורים הכי קטן שאפשר או בירשלים או במודיעין @פרוגמטי אשמח לשמוע
ואם יש לעוד מישהוא המלצות ופרטים .תודה!

שפריץ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
אפשר לדעת פרטים על המורה?
תוך כמה שיעורים העביר ?באיזה עיר?
אני עשיתי כבר 50+ שיעורים הוא טוען שאני מוכנה אבל מתעקש למשוך ולהוסיף עוד שיעורים
תכלס לא מגיש לטסט כל פעם מורח בעוד כמה שיעורים ונמאס לי ..צריכה מורה שיעביר אותי תוך מספר שיעורים הכי קטן שאפשר או בירשלים או במודיעין @פרוגמטי אשמח לשמוע
ואם יש לעוד מישהוא המלצות ופרטים .תודה!

לא הייתי עוברת מורה על כזה דבר.
תגידי לו שכמעט נגמר לך התקציב לשיעורי הנהיגה, ושאת מחכה שיהיה תאריך לטסט ואז תחזרי לכמה שיעורי רענון.
מאמינה שמהר מאוד יהיה לך תאריך.

__Yael

משתמש חדש
לא הייתי עוברת מורה על כזה דבר.
תגידי לו שכמעט נגמר לך התקציב לשיעורי הנהיגה, ושאת מחכה שיהיה תאריך לטסט ואז תחזרי לכמה שיעורי רענון.
מאמינה שמהר מאוד יהיה לך תאריך.
ניסתי הכל כבר התייאשתי
היום הוא אמר שנמשיך עוד שבועיים שיעורים כפולים הוא רוצה בסביבות ה20!
אחרי שכבר אמר לי שאני מוכנה ! וגם מורה שהחליף אותו!
פשוט רוצה לחתוך ולסיים אשמח לשמוע על מישהוא מנסיון שנותן מספר מצומצם של שיעורים ולעבור אני כבר ב50+
שיעורים!

פרוגמטי

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
D I G I T A L
ניסתי הכל כבר התייאשתי
היום הוא אמר שנמשיך עוד שבועיים שיעורים כפולים הוא רוצה בסביבות ה20!
אחרי שכבר אמר לי שאני מוכנה ! וגם מורה שהחליף אותו!
פשוט רוצה לחתוך ולסיים אשמח לשמוע על מישהוא מנסיון שנותן מספר מצומצם של שיעורים ולעבור אני כבר ב50+
שיעורים!
אני ממש לא בטוח שכדאי להשאר אצלו.
מורה שמעכב סתם תלמיד במיוחד אחרי מס' שיעורים כזה ועוד אומר שהוא מוכן אבל... זה אומר שהוא מורה נצלן.
וזה בלי להכיר אותו. אני בטוח שאם אתם מדברים על לעבור מורה אתם אומרים את זה כי אתם לא ממש סומכים על המורה הזה.
בהצלחה.

__Yael

משתמש חדש
אני ממש לא בטוח שכדאי להשאר אצלו.
מורה שמעכב סתם תלמיד במיוחד אחרי מס' שיעורים כזה ועוד אומר שהוא מוכן אבל... זה אומר שהוא מורה נצלן.
וזה בלי להכיר אותו. אני בטוח שאם אתם מדברים על לעבור מורה אתם אומרים את זה כי אתם לא ממש סומכים על המורה הזה.
בהצלחה.
יש לך אולי המלצות?
על י שכתבת בעבר? ופרטים או משהו?
ממש יעזור לי חייבת לחתוך את זה כבר

תן סימן

משתמש פעיל
בלת"ק
למדתי במודיעין בביה"ס של אבי יצחקי, אצל המורה דני [שילר], הוא מלמד באמת לנהוג לא רק טסט, הייתי מאד מרוצה.
מי שמחפש רק לעבור את הטסט הכי מהר, שמעתי מחברים על יהודה כהן המלצות חמות..

__Yael

משתמש חדש
בלת"ק
למדתי במודיעין בביה"ס של אבי יצחקי, אצל המורה דני [שילר], הוא מלמד באמת לנהוג לא רק טסט, הייתי מאד מרוצה.
מי שמחפש רק לעבור את הטסט הכי מהר, שמעתי מחברים על יהודה כהן המלצות חמות..
הוא מקבל גם כאלה שעברו ממורה אחר ?
לשיעורים בודדים?
יש לכם עוד רעיונות למורים בירושלים או במודיעין לכזה סיפור?
אבל מניסיון או שלכם או של חבר .תודה

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  25  פעמים

לוח מודעות

למעלה