מידע שימושי מורה לנהיגה באשדוד

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
רוצה מידע על מורה תותחית
אבל בבקשה מידע רק ממישהי שלמדה ויודעת בעצמה,
לא שהחברה של שכנה שלך למדה אצלה ונראה לך שהייתה מרוצה!
מישהי שלמדה אצל מורה בעצמה והייתה מרוצה.
תודה רבה!

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
יש אתר לאיתור מורי נהיגה https://find.noeg.co.il/ אפשר לחפש שם ואחרי שמוצאים להתקשר ולבקש מספרי טלפון של תלמידים ממליצים

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
בדקתי עכשיו, יש שם מאגר ממש קטן!
ובאשדוד כולם מורים, אין להם שם מורות.
אבל תודה!
המספרים גם אם הם מופיעים כמורים חלקם זה בתי ספר שמחזיקים כמה מורים(מורות) ולכן שווה לנסות
ואגב מהניסיון שלי ושל חברים באשדוד הטסטים גרועים ולכן אם אתה רוצה יותר בקלות ויש לך את הכוח לזה עדיף ללמוד בקריית מלאכי יש לי על מי להמליץ שם תעדכן אם אתה מעוניין

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
המספרים גם אם הם מופיעים כמורים חלקם זה בתי ספר שמחזיקים כמה מורים(מורות) ולכן שווה לנסות
ואגב מהניסיון שלי ושל חברים באשדוד הטסטים גרועים ולכן אם אתה רוצה יותר בקלות ויש לך את הכוח לזה עדיף ללמוד בקריית מלאכי יש לי על מי להמליץ שם תעדכן אם אתה מעוניין
אשמח לשמוע!
אבל אני רוצה מורה (אישה), עדיין יש לכם מי להציע?

m a r g a l i t

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
למה לא אצל מורה חרדי? (אם יש)
יש הרבה!!
אבל אני לא אלמד אצל גבר ונראה לי שזה מובן הסיבה, וזה שהוא חרדי זה לא מכשיר את זה ללמוד אצלו, ולפעמים אפילו אצל חרדי זה יותר בעייתי...

האיש המוצלח

משתמש פעיל
ישראל שלום,
אשמח אם תמליץ לי על מורי נהיגה ידני בקרית מלאכי
תודה

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
חגי חסיד, מורה פגזזזז איש חביב מאוד, לאנשים שאוהבים לוז מסודר, שעות קבועות מתחילת שבוע, נותן לפחות 2 שיעורים של שעה בשבוע שזה בעצם 3 שיעורים בשבוע, נותן גם הכנה לכבישים מיוחדים וקשים יותר (דבר שרוב המורים לא עושים) 050-7655533 עושה גם ידני גם אוטומט

ישראל רוזן

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
סאונד והפקות אולפן
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה