מידע שימושי מורה (אישה) לנהיגה באיזור ב"ב. אשמח להמלצות ומספרים דחווווף!!!

סייבר

משתמש מקצוען
אורנה גרין, מלמדת בפתח תקווה
בסיום הלימודים שלי היא כבר לא קיבלה בנות מבני ברק
את יכולה לנסות להתקשר
עברתי אצלה אחרי 30 שיעורים בטסט ראשון ב''ה
היא ממש טובה
050-5481827
תעשי חיפוש לאשכולות בנושא
תמצאי שם עוד מספרים

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
חרשתי אשכולות נוספים ולא מצאתי עוד מספרים של בניברקיות....
אבל תודה רבה על זה...

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
יש את רחלי זילברמן מעולה! יש אשכולות בנושא, לא בדקת עמוק כנראה, בכל אופן המלצה חמה שלי, על תיקחי מורה בלי המלצות! רצוי מכמה תלמידות, ותלמדו כלל חשוב בנושא הזה,מי שמפרסם, זה מכיוון שאין לו קליינטים, ולמה אין לו קליינטים? תענו לעצמכם, בכל אופן, סליחה על השוווניזם, אבל אין הרבה מורות טובות לעומת מורים, גם ככה מבחינה מספרית הן פחות ולא כולן מומלצות.

סייבר

משתמש מקצוען
לא חושבת שההכללה נכונה
וברור שלא בגלל זה יש אישור ללמוד עם מורה גבר
רק שבאמת אין הרבה מורות ביחס למורים ולכן באופן טבעי יש עליהם עומס גדול שאולי גורם לכמה מהן לנצל את המצב ואולי לזלזל בתלמידה או אין לי מושג למה התכוונת
ואני לחלוטין מסכימה שצריך מורה עם המלצות

יהודית ק

משתמש מקצוען
הפקות ואירועים
לא חושבת שההכללה נכונה
וברור שלא בגלל זה יש אישור ללמוד עם מורה גבר
רק שבאמת אין הרבה מורות ביחס למורים ולכן באופן טבעי יש עליהם עומס גדול שאולי גורם לכמה מהן לנצל את המצב ואולי לזלזל בתלמידה או אין לי מושג למה התכוונת
ואני לחלוטין מסכימה שצריך מורה עם המלצות
אישה צריכה ללמוד אצל אישה! אך לצערי ההכללה נכונה, בדקתי זאת, ואני מכירה הרבה שעברו ממורה באמצע
הלימוד.

מלכנונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה