*מוקדי שמחות בית השואבה הערב:*
• שכונת הר נוף - ירושלים, עם גדולי הזמר זאנוויל ויינברגר, אהרן רזאל, אלי כהן, ומשה פלד, בליווי תזמורת מורחבת, ומקהלת "ידידים". בשעה 21:00, באולם המינהל הקהילתי בשכונה.
• באלעד, בבית הספר הכלל חסידי ברחוב המאירי בחבורת 'אש קודש' בראשות הרה"צ רבי אלימלך בידרמן בליווי תזמורת.
• ישיבה לצעירים חניכי הישיבות קרית אתא, בביהמ"ד מאקאווא עם הזמר יהודה מנהיים והקלידן מאיר פריד.
• בחולון, במרכז האירועים פאשה צמוד לימית 2000 עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן. הכניסה חופשית.
• בית כנסת המרכזי שיכון ה' בבני ברק, עם הקלידן זמר מוטי גלזר ובהשתתפות גדולי ישראל.
• ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין פינת ברטנורא בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.
• ישיבת אהל תורה - פוניבז' לצעירים, רח' הרואה 8 רמות, ירושלים, בליווי תזמורת.
• בבית כנסת הכלל חסידי רחוב בית ישראל 1 בעמנואל עם תזמורתו של יהודה זריל.
• האירוע המרכזי בעמנואל בליווי תזמורתו של המעבד בני לאופר והזמר מאיר גפני באולם האירועים ברחוב הגר''א 11.
• ישיבת 'כנסת חזקיהו' לצעירים ברכסים, עם הזמר יוסי רוטנר והקלידן שימי הירשנבוים
• ישיבת 'מאור אליהו' בקרית יערים טלז סטון, עם בעל המנגן ר' אלקנה ברויער.
• בישיבת 'דעת תבונות' בני ברק ברחוב קהילות יעקב פינת אברהם בן דוד עם הזמר אשר קורצוג והקלידן איציק וורטהיימר.
•בעיר חריש, שמחת בית השואבה מרכזית עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.
• בישיבה לצעירים "אופקים", עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי תזמורתו של משה שמחה.
• קהילת חניכי ישיבת אורחות תורה רח' רבי עקיבא 79 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.
• היכל כולל 'עטרת שלמה' והישיבה לצעירים 'עטרת שלום יוסף' במודיעין עילית בליווי תזמורת.
• ישיבת 'משכן התלמוד' במודיעין עילית, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן ארי קוריץ.
• ישיבת 'תורת אהרן' ברחוב הרב מפוניבז' במודיעין עילית, בליווי תזמורת.
• ישיבת 'אור תורה' ברחוב ריב"ל בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי בשעה 21:30.
• ישיבת 'נועם התלמוד' בירושלים, בשכונת רמת שלמה בירושלים בליווי תזמורת.
• ישיבת 'שירת התורה' ברחוב אהלי יוסף 1 בירושלים בליווי תזמורת.
• בבית הכנסת איילת השחר ברחוב נחל שורק 13 בית שמש, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר איציק ניר.
• בבית הכנסת 'תורה ודעת' בשכונת רמת שלמה בירושלים עם הזמר שמואל הררי ותזמורתו.
• בבית הכנסת "מנין אברכים" - ברחוב גבע בנתניה, עם אמן הקומזיצים "שלומי קצנלבוגן" ובליווי הקלידן יהודה שץ, בשעה 21:30.
• ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב בן יעקב בבני ברק יופיע הקלידן והזמר יוסף הרמן.
• ישיבה לצעירים 'שערי תבונה' בבני ברק, עם הזמר מוטי לייכטער ובליווי הקלידן איציק אייזנשטט.
• ברחוב לח"י בעיר רחובות, במגרש עמיחי, עם הזמר החסידי אבי אילסון, בליווי תזמורתו של דביר כהן.
• בית המדרש מישקולץ בפתח תקווה, עם מקהלת 'מלכות' הקלידן צביקי רובין ומקהלת הילדים חסידמלעך.
• בישיבת 'חזון עובדיה' בשכונת רוממה בירושלים בהשתפות נשיא הישיבה הראש"ל הגר"י יוסף, עם הזמר יונתן איבגי בליווי הקלידן נתי בן עטר. .
• שכונת הר נוף - ירושלים, עם גדולי הזמר זאנוויל ויינברגר, אהרן רזאל, אלי כהן, ומשה פלד, בליווי תזמורת מורחבת, ומקהלת "ידידים". בשעה 21:00, באולם המינהל הקהילתי בשכונה.
• באלעד, בבית הספר הכלל חסידי ברחוב המאירי בחבורת 'אש קודש' בראשות הרה"צ רבי אלימלך בידרמן בליווי תזמורת.
• ישיבה לצעירים חניכי הישיבות קרית אתא, בביהמ"ד מאקאווא עם הזמר יהודה מנהיים והקלידן מאיר פריד.
• בחולון, במרכז האירועים פאשה צמוד לימית 2000 עם הזמר רולי דיקמן ותזמורתו של יואלי דיקמן. הכניסה חופשית.
• בית כנסת המרכזי שיכון ה' בבני ברק, עם הקלידן זמר מוטי גלזר ובהשתתפות גדולי ישראל.
• ישיבת 'משכן התורה' ברחוב הלפרין פינת ברטנורא בבני ברק, עם הקלידן-זמר אברמי גולדשטיין.
• ישיבת אהל תורה - פוניבז' לצעירים, רח' הרואה 8 רמות, ירושלים, בליווי תזמורת.
• בבית כנסת הכלל חסידי רחוב בית ישראל 1 בעמנואל עם תזמורתו של יהודה זריל.
• האירוע המרכזי בעמנואל בליווי תזמורתו של המעבד בני לאופר והזמר מאיר גפני באולם האירועים ברחוב הגר''א 11.
• ישיבת 'כנסת חזקיהו' לצעירים ברכסים, עם הזמר יוסי רוטנר והקלידן שימי הירשנבוים
• ישיבת 'מאור אליהו' בקרית יערים טלז סטון, עם בעל המנגן ר' אלקנה ברויער.
• בישיבת 'דעת תבונות' בני ברק ברחוב קהילות יעקב פינת אברהם בן דוד עם הזמר אשר קורצוג והקלידן איציק וורטהיימר.
•בעיר חריש, שמחת בית השואבה מרכזית עם הזמר שלמה אשר ותזמורתו.
• בישיבה לצעירים "אופקים", עם הזמר הרשי אייזנבך בליווי תזמורתו של משה שמחה.
• קהילת חניכי ישיבת אורחות תורה רח' רבי עקיבא 79 בני ברק, עם הזמר והקלידן דודי ביטרן.
• היכל כולל 'עטרת שלמה' והישיבה לצעירים 'עטרת שלום יוסף' במודיעין עילית בליווי תזמורת.
• ישיבת 'משכן התלמוד' במודיעין עילית, עם הזמר שרוליק רוזנטל והקלידן ארי קוריץ.
• ישיבת 'תורת אהרן' ברחוב הרב מפוניבז' במודיעין עילית, בליווי תזמורת.
• ישיבת 'אור תורה' ברחוב ריב"ל בית שמש, עם הזמר אביגדור רוט והקלידן אלי דולינסקי בשעה 21:30.
• ישיבת 'נועם התלמוד' בירושלים, בשכונת רמת שלמה בירושלים בליווי תזמורת.
• ישיבת 'שירת התורה' ברחוב אהלי יוסף 1 בירושלים בליווי תזמורת.
• בבית הכנסת איילת השחר ברחוב נחל שורק 13 בית שמש, עם הקלידן יענקי אנגל והזמר איציק ניר.
• בבית הכנסת 'תורה ודעת' בשכונת רמת שלמה בירושלים עם הזמר שמואל הררי ותזמורתו.
• בבית הכנסת "מנין אברכים" - ברחוב גבע בנתניה, עם אמן הקומזיצים "שלומי קצנלבוגן" ובליווי הקלידן יהודה שץ, בשעה 21:30.
• ישיבה לצעירים 'שערי חכמה' ברחוב בן יעקב בבני ברק יופיע הקלידן והזמר יוסף הרמן.
• ישיבה לצעירים 'שערי תבונה' בבני ברק, עם הזמר מוטי לייכטער ובליווי הקלידן איציק אייזנשטט.
• ברחוב לח"י בעיר רחובות, במגרש עמיחי, עם הזמר החסידי אבי אילסון, בליווי תזמורתו של דביר כהן.
• בית המדרש מישקולץ בפתח תקווה, עם מקהלת 'מלכות' הקלידן צביקי רובין ומקהלת הילדים חסידמלעך.
• בישיבת 'חזון עובדיה' בשכונת רוממה בירושלים בהשתפות נשיא הישיבה הראש"ל הגר"י יוסף, עם הזמר יונתן איבגי בליווי הקלידן נתי בן עטר. .