WooCommerce מוצר שהינו מנוי

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני מפתחת עכשיו אתר בו נמצא רק מוצר אחד שהוא מנוי. יש למשהו פה ניסיון עם זה? המנוי (והחיוב לתשלום) מתחדש כל חודש עד שמבטלים אותו.

תודה רבה

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
מה הבעיה?

כבר כמה שנים שאפי' בפייפאל אפשר לעשות חיוב מתחדש (מנוי).

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
מה הבעיה?

כבר כמה שנים שאפי' בפייפאל אפשר לעשות חיוב מתחדש (מנוי).

נכון, אבל בפלאגין של פייפל שמגיע עם ווקמרס אין אפשרות לשנות את סוג החיוב למנוי. אני לא יודעת איך לעשות את זה... תוכל להסביר או שאתה אולי מעוניין בעבודה?

תודה!

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
לדוגמה
אולי גם זה בגירסת הפרימיום בשער תשלום כל שהוא (לא בדקתי אם שער תשלום נתמך בשראל)
וזה בתרומה

מה שאני ניסיתי בעבר יתכן שהוא עוד אחד.

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה. הפלאגינים שהמלצת לא נועדו לווקמרס אלא לוורדפרס ואין לו אינטגרציה מלאה. יש רעיון אחר?

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
מה שהיה לי בזמנו הוא חינמי אך יש גם את זה בתשלום

נוכחות

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
יוצרי ai
אולי זה מה שהיה לי.
יש גם אפשרות להתבסס על תוסף חברות שמחייב מידי חודש.

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
שוב,
לא מבין את הבעיה שלך.

סיפרת שיש רק מוצר אחד, וזה מנוי. בשביל מה להשתמש בווקומרס?

צרי כפתור תשלום בחשבון הפייפאל, תגידירי אותו כמנוי, ותשתלי את הכפתור באתר. הכי פשוט שבעולם.

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
שוב,
לא מבין את הבעיה שלך.

סיפרת שיש רק מוצר אחד, וזה מנוי. בשביל מה להשתמש בווקומרס?

צרי כפתור תשלום בחשבון הפייפאל, תגידירי אותו כמנוי, ותשתלי את הכפתור באתר. הכי פשוט שבעולם.

בעיקרון אתה צודק. הבעיה היא שכבר יש לי עכשיו אפשרות להוראת קבע עם משולם שהוא פלאגין לווקמרס ולא לוורדפרס (ברוך ה' זה הסתדר אתמול אבל זה רק לתושבי ישראל). אתה יודע אם אני יכולה לשתול את הכפתור של פייפל בעמוד המוצר של ווקמרס? אם כבר בניתי את האתר כך (אולי זה היה טעות) אז אני מעדיפה כבר להשתמש בממשק שלהם.

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
תודה על העצה. הצלחתי להשתיל במוצר אבל זה לא כלול בממשק של ווקמרס. כלומר אם משהו יקנה דרך הכפתור הזה, אני לא חושבת שווקמרס "יבצע הזמנה." יש לך רעיון איך אפשר לשפר?

שוב, תודה רבה

eliaviva

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
יש תוספי מנויים לווקומרס.
תעשי גוגל.

אגב, גם לווקומרס עצמו יש תוסף למנויים.
אבל, כמו כל התוספים של ווקומרס, הוא יקר בטירוף.
כן - את זה כבר מצאתי לכתחילה אבל כמו שאמרת זה יקר בטירוף. עזרת לי הרבה. תודה רבה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה