אלי-אקספרס מוצרים שעושים עליהם הדפסות באלי אקספרס

חופש הביטוי

משתמש סופר מקצוען
מאיפה מבינים שזה 100 ל 50 יחידות?
בקישור כתוב שזה כולל 50 יחידות וזה המחיר:
9QH9WzA-EywIvgUKDXJz8uP0sE_gkfOUrYm3YhsuSoOl6deSjyqrzIP77_Gs6aehTtgqH-RUAG-Jnb4f3EFJgQ68aFrya8vcB5BVb7HWfE3VhnckclWMOMSwj3X_Sia1vq_kw505WSvjZqC16NXUtQc9cf1kfZJWU1hWzw16q4-VjqiAwXOSGHIut46kOf0YG1syYv639ZgetPebBhrVxVp3fyTPu2_g1x0Oe1GA03ra0zCDBva8120lhS2-FA2VR2qxDtK5oVP5UZuO4ykU1nD8z7y0Oo17TWBnf9KPjmJN7vzzEf-TvpDU-VNuuhg0_5ur5HfA8i67plYFpTBDxaV50RWUMawLeQR0Bf2ou7twLRkpW1l6RJ2LFVSOWLmseknFnzQqJFTfygqJsDxSrROs1BTHB3QZ-xi67XqBc9imt9sE8MnwxgiEIUk95aRK6FTRXWKp7DdQYyL25Y1xY9LTMcelazfV9ef3Hhp0wZHQle7PSNpuRRnj0WFhwrBPnkWC7uNSwb9-5z2n2FLPVCdDxbuEbZ7MTJkBB5ABpGxGf8uymOQL6YB0kfy5r8IeWJWu3QVRsnkCef9dTZBsJFGVKCxpSEkkGxf-fjb64td63bLlH93_IhPA7yKgaGuM-rPg-hx4dQ41HCP64uYe_4AX3m0zkb9OiDCVCOAzHH9Fhl78DmR_2KO012moy8YlxuBpk2hCGH6h7I5UjDMe5fekpd2cHEfIByB_rOyi9Y8Nvqmduh05nCgPqtM=s0-l75-ft-l75-ft

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
@חנהלי זה 15 שקל לעשר בלונים לא למאה הנה הצילום מסך של הדף תשלום
את יכולה לעשות את זה כאן בארץ במחיר הזה

קבצים מצורפים

• Doc1.docx
    KB 211.2 · צפיות: 106

פרוגרמרית

משתמש צעיר
כן
אנחנו מדפיסים בהדפסה אישית
מסכות ברמה אחרת!!
נוחות מאד!! בד הכי נח שמדדתי ....
כביסות ב60 מעלות
עם כיס פנימי שאפשר להכניס אליו טישיו לשימוש יותר בטוח
אבל בכמות גדולה
אם אתם מעונינים אפשר לפנות באישי

חלום צעיר

משתמש פעיל
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עם תמונה מודפסת?
איפה?
התכוונתי מבחינת המחיר לא מבחינת הכמות,
כי פה בדרכ לא שווה לעשות פחות מ 100 - 200 יחי' לפחות
וגם אני לא יודע כמה שזה אפשרי תמונה (ובוודאי לא צבעונית) על בלון גומי,

esty10

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
יש המלצה על הדפסת תמונות זולה באלי?

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

ot!

משתמש מקצוען
מעונינת לחרוט על לוחית מתכת כיתוב בעברית
יש משהו?
תודה רבה!

שנים

משתמש מקצוען
עריכה תורנית

ISAS

משתמש חדש
האם יכול ליהות שיש מותגים אמיתיאים באלי אקספרס או שאין דבר כזה רק אולי באיביי

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
האם יכול ליהות שיש מותגים אמיתיאים באלי אקספרס או שאין דבר כזה רק אולי באיביי
תלוי למה את מתכוונת
יש באליאקספרס מותגים אמיתיים, בהחלט, אבל הם עולים בדיוק כמו בכל מקום אחר כך שלא הרווחת כלום
בנוסף לכך יש משהו שנקרא 'העתקי מותג' שזה כל מיני מוצרים כגון תיקים נעליים ועוד שלא מופיעים בעליאקספרס אלא באתרים או קבוצות מסגנון 'השוק השחור' שמאחורי הגב מוכר את הדברים האלה המוצרים כמובן לא איכותיים כמו המותגים אבל לפעמים בהחלט ניתן לקבל מוצר שנחמד להשתמש בו, תיק שנראה ממש אותו דבר וכיף להשוויץ בו, אבל לפעמים המוצרים לא מגיעים מידי איכותיים

ISAS

משתמש חדש
תלוי למה את מתכוונת
יש באליאקספרס מותגים אמיתיים, בהחלט, אבל הם עולים בדיוק כמו בכל מקום אחר כך שלא הרווחת כלום
בנוסף לכך יש משהו שנקרא 'העתקי מותג' שזה כל מיני מוצרים כגון תיקים נעליים ועוד שלא מופיעים בעליאקספרס אלא באתרים או קבוצות מסגנון 'השוק השחור' שמאחורי הגב מוכר את הדברים האלה המוצרים כמובן לא איכותיים כמו המותגים אבל לפעמים בהחלט ניתן לקבל מוצר שנחמד להשתמש בו, תיק שנראה ממש אותו דבר וכיף להשוויץ בו, אבל לפעמים המוצרים לא מגיעים מידי איכותיים
זאות אומרת שבבגדים אין מצב שיש משהו אמיתי הכל זיוף וגם מה שיש בשוק השחור אז זה בכלל לא מוצלח

Miriam schwartz

יוצרת באהבה חווית תמונה
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
זאות אומרת שבבגדים אין מצב שיש משהו אמיתי הכל זיוף וגם מה שיש בשוק השחור אז זה בכלל לא מוצלח
לגבי בגדים אין לי מושג, אני יודעת בד"כ נעלים, תיקים, שעונים שאותם נראה לי יש כאמיתי
ומה שיש בהעתקי מותג זה כן מוצלח ולא מוצלח, זה סיכון, אני הזמנתי שעון והגיע גרוע והחזירו לי חלק מהכסף והזמנתי נעליים שהן נראות ממש אמיתיות ואני ממש מרוצה

ISAS

משתמש חדש
לגבי בגדים אין לי מושג, אני יודעת בד"כ נעלים, תיקים, שעונים שאותם נראה לי יש כאמיתי
ומה שיש בהעתקי מותג זה כן מוצלח ולא מוצלח, זה סיכון, אני הזמנתי שעון והגיע גרוע והחזירו לי חלק מהכסף והזמנתי נעליים שהן נראות ממש אמיתיות ואני ממש מרוצה
הבעיה שזה בשחור ואני מפחד לידפק כי ברגע שזה בשחור אין אפשרות ליתלונן כי אפילו אם זה לא אמיתי אבל עדין שהיה שוה קצת את הערך שלו

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  40  פעמים

לוח מודעות

למעלה