אלי-אקספרס מוצרים שעושים עליהם הדפסות באלי אקספרס

מקצב ע.

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
המשתמש נחסם
אם למשהו יש רעיונות מעניינים לראש השנה ?

תקוע

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
@תקוע נראה לי שהרבה אנשים ישמחו אם תשימי גם קישורים לעליאקספרס, לדעתי הרוב משתמשים בעלי ישיר ולא בזיפי, ולי זיפי חסום. תודה מראש.
א. יותר קל לי לחפש שם
ב. אודה ולא אבוש, אני מרויח ממי שנכנס דרך הקישורים שלי לזיפי
ג. בכל מקרה לא כזה מסובך לי להפוך קישור מזיפי לאליאקספרס, ולכן מי שבכל זאת רוצה קישור לאליאקספרס יכול לבקש ואשתדל לתת בשמחה.

נערך לאחרונה ב:

bitcoin

משתמש פעיל
יש למישהו מושג לגבי ההחזר שמקבלים מאלי אקספרס בקנייה עם כרטיס אשראי ישראכארט-אלי אקספרס,
האם ההחזר הוא בקנייה דרך קישורים משותפים שאנשים מרוויחים עליהם?
או שזה רק אם קונים ישירות?

ההגיון אומר שזה רק אם קונים ישירות, מישהו יודע?
אני מקבל גם קאשבאק וגם החזר, הבחזר מגיע בזיכוי לחשבון הבנק מישרכר ואפשר לראות אותו בפירוט החיובים בישרכרט

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
יש למשהו קישור לצמידים מניסיון??

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
יש למשהו קישור לצמידים מניסיון??
סט 3 צמידים שמגיעים יחד, עם תליונים של לבבות, אנחנו לקחנו בצבעים זהב כסף ונחושת , יש אפשרות לזהב או כסף או מיקס. במחיר מצחיק... הגיע בתוך חודש, הגיע בדיוק מה שמופיע,
* זה קצת קטן - לא מתרחב מספיק אם היד גדולה יותר.
* המראה יפה, אבל לא משהו יוקרתי.
קישור לצמידים בזיפי.
קישור לצמידים באליאקספרס.
*קישורי שותפים*

I.Q

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
סליחה לא דיקתי אני מחפשת עם הדפסה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  7  פעמים

לוח מודעות

למעלה