דרוש מידע מופע אור קולי הללויה בעיר דוד - מתאים לחרדים?

A

A.D

אורח
שלום,
חשוב לי מאד להיום!
יש מופע אור קולי בשם: "הללויה" בעיר דוד (ליד הכותל)

האם זה מתאים לחרדים? יש שם דברי כפירה? או נשים פרוצות וכדו'?
אשמח לכל מידע חשוב לי מאד להיום!
תודה

SHILATI

משתמש מקצוען
ממש יפה,התמקדו באסטוריה עם מצג יפה ומהמם רובו עם מקורות מחז"ל, הציבור היה ברובו חרדי אמריקאי, שימו לב יש הסעה חינם 45 דקות לפני המופע ממתחם התחנה ויש גם הסעה חזור בסיום המופע
בהצלחה

leaha

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
אנחנו היינו קבוצת נשים חרדיות ומאוד נהנינו
(לא בחופש)
בגדול לא נתקלתי בדברי כפירה
יתכן שיש שם כמה שגיאות פרשנות
אז אולי לילדים פחות מתאים

עוגיות

משתמש מקצוען
אני הייתי שם, אין שם בעיה חזותית לצפיה
אם כי המסרים קצת "ציונים" (התמקדות בכוחי ועוצם ידי...)

הילה פוטוגרפי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מאד יפה
כמו שכתבו מסרים ציוניים לא יודעת אם היתי רוצה שהילדים שלי יראו אולי יותר בוגרים שמבינים לאידעת

צילום בכיף

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
הייתי שם
ממש ממש יפה
לא חושבת שיש שם ממש דברי כפירה
אין שם נשים פרוצות
אולי כמה שאחת מעלי כתבה
שיש להם קצת פרשנויות שונות

בן מיכאל

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
בדקתי את כולו (בביקורתיות פרט אחרי פרט) כי רציתי לקיים איתם את האירוע שלי (מטמוני ארץ), הסרט נפלא ומצויין, יש כמה בעיות מינוריות שהיה עדיף שלא יהיו, אך שום דבר לא 'מעכב', מדובר בסרט מעשיר ומחכים במיוחד, ממליץ בכל פה.
אין שם כל מסר ציוני או מסר בעייתי אחר, גם שגיאות פרשנות כמעט ואין שם (יש טעות קטנה בכרונולוגיה שהם סידרו את נחמיה).

מגה

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
בדקתי את כולו (בביקורתיות פרט אחרי פרט) כי רציתי לקיים איתם את האירוע שלי (מטמוני ארץ), הסרט נפלא ומצויין, יש כמה בעיות מינוריות שהיה עדיף שלא יהיו, אך שום דבר לא 'מעכב', מדובר בסרט מעשיר ומחכים במיוחד, ממליץ בכל פה.
אין שם כל מסר ציוני או מסר בעייתי אחר, גם שגיאות פרשנות כמעט ואין שם (יש טעות קטנה בכרונולוגיה שהם סידרו את נחמיה).
אכן, ביצוע מדהים ומשוקע
אין דמויות בעייתיות מבחינת צניעות וכו'
אך בפירוש יש שם מסר ציוני של כוחי ועוצם ידי
וגם חסר בזה האמונה והצפיה לבנית ביהמ"ק
לטעמי למבוגרים אין בעיה לראות, המיצג מדהים, ילדים לא הייתי לוקחת.

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
אכן, ביצוע מדהים ומשוקע
אין דמויות בעייתיות מבחינת צניעות וכו'
אך בפירוש יש שם מסר ציוני של כוחי ועוצם ידי
וגם חסר בזה האמונה והצפיה לבנית ביהמ"ק
לטעמי למבוגרים אין בעיה לראות, המיצג מדהים, ילדים לא הייתי לוקחת.
אני זוכר בתור ילד,

לקחו אותנו מטעם החיידר (מינסטרים לגמרי)

לגבעת התחמושת, ומוזיאון חיל השריון,

מעניין אם היום זה היה עובר,

גרפיקנער

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
יש קצת עיוות של ההיסטוריה לצורך התאמת הסיפור לנרטיב 'ישראלי' ולא 'יהודי'.

זה חוזר על עצמו בכל הפעיליות באתר.

למשל, סיפור בניית החומה על ידי נחמיה בירושלים. מתעלם מבנית בית שני.
מדגישים מאוד את הנקודה שהבניה נעשתה 'לבד', 'אנחנו בעשר אצבעות', ומעלימים את הענין שכורש מלך פרס נתן את חומרי הבניה מאוצר הממלכה, כמבואר בגמרא במסכת ראש השנה.

באחד הסרטים האחרים באתר, מזכירים את הנס של חזקיהו המלך, שסנחריב וחילו כולם מתו, אבל מתעלמים בבוטות מזה שזה היה נס שנעשה על ידי הקדוש ברוך הוא.

TAKT

משתמש סופר מקצוען
הדמיות בתלת מימד
יש קצת עיוות של ההיסטוריה לצורך התאמת הסיפור לנרטיב 'ישראלי' ולא 'יהודי'.

זה חוזר על עצמו בכל הפעיליות באתר.

למשל, סיפור בניית החומה על ידי נחמיה בירושלים. מתעלם מבנית בית שני.
מדגישים מאוד את הנקודה שהבניה נעשתה 'לבד', 'אנחנו בעשר אצבעות', ומעלימים את הענין שכורש מלך פרס נתן את חומרי הבניה מאוצר הממלכה, כמבואר בגמרא במסכת ראש השנה.
אולי אפשר לכתוב להם ,

במייל או דרך האתר.

ציפוש tzipi

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
מדהים
אני מאד נהניתי
הגעתי בכיוון חשיבה שזה מקום חילוני, ומי יודע מה יהיה שם, ולכן מאד מאד הופתעתי לטובה!
בוודאי שההדגשה תהיה כוחי ועוצם ידי, ויהיו קצת עיוותים. בכל אופן זה לא מקום דתי. אל תצפו מהם להשקפה חרדית וראש חרדי ולומדי התורה מצילים את העולם. זה לא המקום.
אבל כן יש הסטוריה מומחשת בצורה מדהימה, אין פריצות, אין כפירה, וביצועים מושקעים- אמרנו כבר שזה לא חרדים... אז השקעה בהתאם :)
ממליצה

מוטי A

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
בגמרא מבואר שהוא נתן את חמרי הבניה לבית המקדש. אבל בניית החומה נעשתה מחומרי בניה מזדמנים ומהריסות החומה הישנה (עי' נחמיה ג לד והלאה).

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יש כרטיסים רק ליום ראשון יש אולי מישהו שרכש לשבוע ומעונין למכור

כוכבית ארבעים ושלוש

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
יש שם בעיות של שירת נשים וכד'?

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט צ'

קלז צַדִּיק אַתָּה יְהוָה וְיָשָׁר מִשְׁפָּטֶיךָ:קלח צִוִּיתָ צֶדֶק עֵדֹתֶיךָ וֶאֱמוּנָה מְאֹד:קלט צִמְּתַתְנִי קִנְאָתִי כִּי שָׁכְחוּ דְבָרֶיךָ צָרָי:קמ צְרוּפָה אִמְרָתְךָ מְאֹד וְעַבְדְּךָ אֲהֵבָהּ:קמא צָעִיר אָנֹכִי וְנִבְזֶה פִּקֻּדֶיךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קמב צִדְקָתְךָ צֶדֶק לְעוֹלָם וְתוֹרָתְךָ אֱמֶת:קמג צַר וּמָצוֹק מְצָאוּנִי מִצְוֹתֶיךָ שַׁעֲשֻׁעָי:קמד צֶדֶק עֵדְוֹתֶיךָ לְעוֹלָם הֲבִינֵנִי וְאֶחְיֶה:
נקרא  0  פעמים

לוח מודעות

למעלה