דרוש מידע מופעי החג לנשים ונערות- המלצות בבקשה!

מצב
הנושא נעול.

basis20

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
נכון. היא עשתה את זה מדהים
צד אחד הנשים מדברות עם נשים והגברים עם גברים בלבד, רק בקשר שומעים קול גברי עונה..
מצד שני היא שילבה את קטעי ההסרטה באופן ממש טבעי ולא מאולץ.
בהחלט סרט מדהים!
שמעתי שהמחיר בנתיבות צהריים 40 ערב 50 ...: :)

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תשובה קצרה מיידי ולא מספקת:confused::confused:
לא יכול להיות שבערים הגדולות לא יהיה סיבסוד, זה הזויי.
סליחה, כבר דיברנו על זה בעבר בכמה אשכולות, אז לא היה לי כח לפרט שוב..
אבל ההסברים האחרים שנתנו כאן לא נכונים - תרבות לפריפריה נותנת תקציבים גם לי-ם ולב"ב, ולכל הריכוזים החרדיים! אגב, זה בזכות אריה דרעי שקבע את הקטגוריות גם לפי שיעורי ההשתכרות של המגזר..

העניין הוא שבירושלים וב"ב יש יותר מדי פוליטיקות, אינטרסים ופרוטקציות בעיריות. והציבור לא ממש מעניין אותם. (לא רוצה לומר שהעיריות הגדולות מושחתות אבל מסתבר שזו המציאות)

ובשמחה אני אחשוף בפניכם כמה:
מחלקת תרבות בני ברק למשל, החליטו שאירועי תרבות לנשים יהיו רק בחנוכה ובקיץ.
בשאר הזמן גם יש מדי פעם, אבל זה כמובן רק לפי האינטרסים שלהם.
הם כן עובדים כל השנה אבל לא על ערבי נשים, אלא על כל מיני אירועים, שיתופי פעולה ויחסי ציבור שמעניינים אותם.
אגב, מפיקות שרוצות לעבוד עם העיריה צריכות להפעיל פרוטקציות וקשרים - בעיקר אם זה במהלך השנה, אבל גם כשזה בחנוכה ובקיץ.
מעבר לכך, מחלקת תרבות של העירייה מזמינה רק הופעות בסגנון שמתאים לסמינר גור, ורק אחרי אישורים של מורות ומשמרת הקודש, ולפי הטעם האישי של המזכירה הראשית.
כשהתווכחתי איתם בעבר וטענתי שהם צריכים לדאוג לכלל סוגי התושבים הם לא היו מוכנים להודות באשמה - אבל תכל'ס כך זה עובד.
אני למשל, כשהפקתי אירוע גדול דרך העירייה הייתי צריכה לנהל קשרים עם גורמים מלמעלה שאילצו אותם לשתף פעולה עם האירוע כי זה מה שהקהל דורש, ולא יכולתי להרים משהו בכזה סדר גודל בלי סבסוד.
עוד מפיקה צעירה שאני מכירה שילמה סכום משמעותי - שוחד כפשוטו - לעובד בעיריה, כדי שיפעיל קשרים ויכניס את האירוע שלה.
לכן, מיותר לציין, שעיריית בני ברק לא הביאה מעולם הופעות של טלי אברהמי, ולכן ההופעות האלו שמתקיימות בבני ברק לא מסובסדות אף פעם.
גם סרטים של פרלשטיין שכן 'עוברים' - זוכים לסבסוד פעם או פעמיים בשנה, וזה כמובן לא מספיק.

בירושלים הפוליטיקות והבלגנים גדולים הרבה יותר.
בגדול, יש כמה מחלקות תרבות, שרובן עובדות בצורה מזעזעת.
האירועים לנשים בד"כ מוזמנים ע"י המתנ"סים, והעירייה מעבירה להם את התקציב (או שלא...).
כמובן שכל מתנ"ס מקבל תקציב קטן, ולכן הם מביאים בד"כ רק הופעות קטנות וזולות (ברמה של סמינרים..), ולא מסבסדים את המופעים הגדולים. (לא של טלי אברהמי, לא סרטים חדשים וכו')
דוגמה אישית ממני להתנהלות שלהם: אירוע שהפקתי לפני כשנה וחצי! באחד המתנסים, לאחת ממחלקות התרבות בעיריה - לא שולם עד היום! וגם לא ישולם בעתיד... מאחר ובבחירות המוניציפליות שהתקיימו השנה נציג הסיעה פוטר והמחלקה ההיא נסגרה...

בערים האחרות, הקטנות יותר - מחלקות התרבות יותר נגישות וקשובות לתושבים. ולכן הן נותנות מענה ומשקיעות תקציבים לפי מה שבאמת יש ביקוש, וממילא הנשים שם מרוויחות...

מה שכן, יכול להיות שזה עושה טוב למפיקות הגדולות.
עצם זה שהן לוקחות בירושלים ובב"ב מחירים גבוהים (ושם יש יותר נשים שמוכנות לשלם... שזה גם נושא בפני עצמו) - ממילא המופע שלהם נחשב יותר שווה ויוקרתי.
וכך מזמינים אותן בכל הערים הקטנות ומשלמים על המופע בהתאם לרמה שלו (כמובן שהן מקבלות את התקציבים השמנים מהעיריה, והתושבות מקבלות את המופע חינם או בסכום מצחיק)

זה פחות או יותר בגדול, אם יש עוד שאלות אני כאן;)
(אני בצד שלכן.. בפרט לאחר שסיימתי ב"ה את הפרק הזה בחיי, של הפקת אירועים באופן פרטי..)

נערך לאחרונה ב:

Tweenset

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
מוזיקה ונגינה
הנדסת תוכנה
צילום מקצועי
D I G I T A L
אבל ההסברים האחרים שנתנו כאן לא נכונים - תרבות לפריפריה נותנת תקציבים גם לי-ם ולב"ב, ולכל הריכוזים החרדיים! אגב, זה בזכות אריה דרעי שקבע את הקטגוריות גם לפי שיעורי ההשתכרות של המגזר..

העניין הוא שבירושלים וב"ב יש יותר מדי פוליטיקות, אינטרסים ופרוטקציות בעיריות. והציבור לא ממש מעניין אותם. (לא רוצה לומר שהעיריות הגדולות מושחתות אבל מסתבר שזו המציאות)

הם כן עובדים כל השנה אבל לא על ערבי נשים, אלא על כל מיני אירועים, שיתופי פעולה ויחסי ציבור שמעניינים אותם.
אגב, מפיקות שרוצות לעבוד עם העיריה צריכות להפעיל פרוטקציות וקשרים - בעיקר אם זה במהלך השנה, אבל גם כשזה בחנוכה ובקיץ.
מעבר לכך, מחלקת תרבות של העירייה מזמינה רק הופעות בסגנון שמתאים לסמינר גור, ורק אחרי אישורים של מורות ומשמרת הקודש, ולפי הטעם האישי של המזכירה הראשית.
כשהתווכחתי איתם בעבר וטענתי שהם צריכים לדאוג לכלל סוגי התושבים הם לא היו מוכנים להודות באשמה - אבל תכל'ס כך זה עובד.
אני למשל, כשהפקתי אירוע גדול דרך העירייה הייתי צריכה לנהל קשרים עם גורמים מלמעלה שאילצו אותם לשתף פעולה עם האירוע כי זה מה שהקהל דורש, ולא יכולתי להרים משהו בכזה סדר גודל בלי סבסוד.
עוד מפיקה צעירה שאני מכירה שילמה סכום משמעותי - שוחד כפשוטו - לעובד בעיריה, כדי שיפעיל קשרים ויכניס את האירוע שלה.
לכן, מיותר לציין, שעיריית בני ברק לא הביאה מעולם הופעות של טלי אברהמי, ולכן ההופעות האלו שמתקיימות בבני ברק לא מסובסדות אף פעם.
גם סרטים של פרלשטיין שכן 'עוברים' - זוכים לסבסוד פעם או פעמיים בשנה, וזה כמובן לא מספיק.

האירועים לנשים בד"כ מוזמנים ע"י המתנ"סים, והעירייה מעבירה להם את התקציב (או שלא...).
כמובן שכל מתנ"ס מקבל תקציב קטן, ולכן הם מביאים בד"כ רק הופעות קטנות וזולות (ברמה של סמינרים..), ולא מסבסדים את המופעים הגדולים. (לא של טלי אברהמי, לא סרטים חדשים וכו')
דוגמה אישית ממני להתנהלות שלהם: אירוע שהפקתי לפני כשנה וחצי! באחד המתנסים, לאחת ממחלקות התרבות בעיריה - לא שולם עד היום! וגם לא ישולם בעתיד... מאחר ובבחירות המוניציפליות שהתקיימו השנה נציג הסיעה פוטר והמחלקה ההיא נסגרה...

בערים האחרות, הקטנות יותר - מחלקות התרבות יותר נגישות וקשובות לתושבים. ולכן הן נותנות מענה ומשקיעות תקציבים לפי מה שבאמת יש ביקוש, וממילא הנשים שם מרוויחות...

עצם זה שהן לוקחות בירושלים ובב"ב מחירים גבוהים (ושם יש יותר נשים שמוכנות לשלם... שזה גם נושא בפני עצמו) - ממילא המופע שלהם נחשב יותר שווה ויוקרתי.
וכך מזמינים אותן בכל הערים הקטנות ומשלמים עליו בהתאם (כמובן שהכל מתקציב העיריה ומסובסד לתושבים)

(אני בצד שלכן.. בפרט לאחר שסיימתי ב"ה את הפרק הזה בחיי, של הפקת אירועים באופן פרטי..)
תודה ששיתפת!
זה באמת לא פשוט ההתנהלות מול מתנס"ים ומחלקות תרבות. יצא לי לא פעם לשמוע על הנושא מצד מפיקות שעומדות מולן די אבודות. הן מבחינת שוטף פלוס עד מאה ועשרים, והשאר כתבת מאד ברור.
אולי הפרסום יתחיל להזיז משהו..? מי יודע.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

וכך מזמינים אותן בכל הערים הקטנות ומשלמים עליו בהתאם (כמובן שהכל מתקציב העיריה ומסובסד לתושבים)

תודה ,על התשובה המפורטת,
סוף, סוף אני שומעת תשובה שמצליחה לסבר את האוזן גם עם כל האשכולות ביחד שעדין שום תשובה שם לא סיפקה אותי תכלס.
אנחנו העם, ואנחנו יכולות לדרוש. ולדעתי עם הרבה כח ומח. אפשר להפעיל הרבה לחצים ובסוף התקציב יגיע.
תקני אותי עם אני הוזה , או יש מצב...

חפציבה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
תודה ,על התשובה המפורטת,
סוף, סוף אני שומעת תשובה שמצליחה לסבר את האוזן גם עם כל האשכולות ביחד.
אני נישאר באיפה הכח שלנו אנחנו העם ואנחנו יכולות לדרוש ולדעתי עם הרבה כח ומח. אפשר להפעיל הרבה לחצים ובסוף התקציב יגיע.
בצורה הזו, שזה משרת אינטרסים גם של העיריות וגם של המפיקות - לא נראה לי שיש מצב.
אלא אם כן הצופות ימחו על התנאים ולא יבואו להפקות שמתקיימות באולמות מוזנחים...
אבל גם משם הדרך די ארוכה, ולפי ההתנפלויות גם לא נראה לי שזה יקרה.

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L
תמרות עשן
הסגנון של פרלשטיין לא השתנה 'סרט אימה נשי'
אבל מסר יפה ושחקניות מצויינות
מומלץ!
המחיר אהמ... פחות פייר בעיניי
60 צהריים ו-70 ערב בירושלים.
מישהי יודעת זמנים של תמרות עשן - לכל הארץ - מצאתי פה רק בבני ברק....

אלי7 א

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה ,על התשובה המפורטת,
סוף, סוף אני שומעת תשובה שמצליחה לסבר את האוזן גם עם כל האשכולות ביחד שעדין שום תשובה שם לא סיפקה אותי תכלס.
אנחנו העם, ואנחנו יכולות לדרוש. ולדעתי עם הרבה כח ומח. אפשר להפעיל הרבה לחצים ובסוף התקציב יגיע.
לכי תריבי עם הזרועות של גור.....

אפי פרוג

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
D I G I T A L

מחוללת צעירה!

משתמש צעיר
הפקות ואירועים
צעיף של כוכבים- הוא יפה, אבל יש בו הרבה קטעים מדומיינים. (יותר מדי..)
הסרט הקודם שלה- לא ליפול היה הרבה יותר טוב.
ממש לא מדומיין!
מי שחושבת שהוא מדומיין זה כנראה כי היא לא מספיק יודעת את ההסטוריה...
ויותר או פחות זה עניין של טעם.

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי

אחת מנשר

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ה-כל-מוקדי-ההקרנה-המבוקשת.jpg

glick

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
מתי יש את הסרט מעלי של ר.שיק בבני ברק היום?
שעה ומקום.
תודה רבה!!

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
דם כחול מטורף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 שווה כל שקל איזו רוחניות איזו אוירה גם סטיייל שלא נראה כמותו
וגם רוחני שמתאים לציבור שלנו והאמת שכאן הרוחניות לא הורידה מערכו של הסרט כי הביצוע היה אדיר!

שמרלינג

משתמש מקצוען
דם כחול מטורף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 שווה כל שקל איזו רוחניות איזו אוירה גם סטיייל שלא נראה כמותו
וגם רוחני שמתאים לציבור שלנו והאמת שכאן הרוחניות לא הורידה מערכו של הסרט כי הביצוע היה אדיר!
כמה עלה לך? עיר?

שירה 123

משתמש סופר מקצוען
איור וציור מקצועי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
מעלי יותר יפה מ"אחרי" או פחות?

אמא מותק

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
משהו יודעת כמה עולה דם כחול
זה נראה לי ההקרנה הכי יפה שהיתה הפסח ואף אחד לא חולם ללכת לזה

סוניהלה

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
משהו יודעת כמה עולה דם כחול
זה נראה לי ההקרנה הכי יפה שהיתה הפסח ואף אחד לא חולם ללכת לזה
איזה סגנון זה ?
אפשר תקציר של העלילה... אני ממש מתלבטת אם ללכת לזה או פעם שניה למעלי או תמרות עשן

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה