דרוש מידע מופעים לנשים בסוכות

מצב
הנושא נעול.

ת. ב. ב.

משתמש פעיל
היום בבני ברק בסרט תכבו את החושך היה כל הזמן גלי צחוק באולם.
מסתבר שזה באמת מצחיק ולא רק מצחיק בגרוש.
מי שבא לה להשתחרר,
לצאת מהקופסא של המוכר והידוע.
אוהבת אומנות, משחק טוב.
וכמובן מסר מעל הכל!
זה הכי מתאים .
מסכימה עם כל מילה... אני אישית מאוד נהנתי... אבל אני מתרה- לא לכל אחת זה מתאים... לכל שוחרות המתח והבכי והמוכר- זה לא בשבילכם... זה משהו הרבה יותר קליל ומשהו חדש ולא מוכר... יהיו כאלה שיעדיפו כך יהיו כאלה שיעדיפו כך.... לכן אי אפשר לקחת מפה המלצות- כן נהנתי לא נהנתי.... כי כל אחת נהנת ממשהו אחר.... אבל רעיון... אפשר כן לקחת מפה- שכל אחת תתאים לעצמה מה שנראה לה שהכי תאהב....

נפש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
יש היום סרט במודיעין עילית?

לב מרגיש

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
D I G I T A L
יש היום תכבו את החושך בבני ברק?

ינטוששש

משתמש צעיר
מסכימה עם כל מילה... אני אישית מאוד נהנתי... אבל אני מתרה- לא לכל אחת זה מתאים... לכל שוחרות המתח והבכי והמוכר- זה לא בשבילכם... זה משהו הרבה יותר קליל ומשהו חדש ולא מוכר... יהיו כאלה שיעדיפו כך יהיו כאלה שיעדיפו כך.... לכן אי אפשר לקחת מפה המלצות- כן נהנתי לא נהנתי.... כי כל אחת נהנת ממשהו אחר.... אבל רעיון... אפשר כן לקחת מפה- שכל אחת תתאים לעצמה מה שנראה לה שהכי תאהב....
מסכימה אתך לגמרי.. זה לא היה מתח או בכי. היה נחמד. אבל אני הייתי גם ברסיסים וגם בתכבו את החושך.. זה לא שאפשר להשוות ביניהם. כל אחד סגנון שונה לגמרי!! רסיסים היה מושלם.............הצלחתי ממש להנות.. הוא היה מושלם בטירוף... ותכבו את החושך היה סגנון מאד שונה משהו שעדיין לא הכרנו... ולכן כמו שבעת שהלשוןטועמת טעם חדש בתחילה היא נרתעת, אותו דבר לא התרגלנו והכרנו את הסגנון אז זה נראה מוזר... אבל שמעתי שהיו שנהנו אני אישית, לא ממש נדלקתי. היה חמוד.. אולי כי לא התרגלנו. ולכן אני ממליצה לכל אלו שלא נהנו ומשלחות פה חיצים וממליצות שלא כדאי. קודם כל זה פוגע בפרנסה של המפיקה כי יכול להיות נשים שרצו לבוא וראו את הפידבקים והתחרטו. וגם כמו שכתבתי קודם הנאה מסרט זה נטו עניין של חוש טעם ויכולות להיות כאלה שמאד תהנהנה. ולכן פשוט אחרי יו"כ;) עדיף להזהר מגזל....

loving music

משתמש מקצוען
השאלה אם זה באמת מצחיק
או שרק נותן תחושה שניסו להצחיק ולא הצליחו...
הגעתי משוכנעת שהאפשרותת השניה היא הנכונה, בסופו של דבר מצאתי את עצמי צוחקת ונהנית,
אבל לא לאורך כל הסרט....
בקיצור - יש קטעים שכך ויש קטעים שכך
היה מאד נחמד באופן כללי....

מ. ק.

משתמש מקצוען
תכבו את החושך מתאים גם למי שלא מכירה את רוב הסרטים שלה?
או שצריך להכיר את השחקניות והתפקידים כדי לצחוק?

ינטוששש

משתמש צעיר
לא צריך להכיר. אבל ברגע שאת מכירה זה יותר נחמד.. כמו שאת נמצאת במקום ופוגשת מישהו שאת מכירה. זה לא שהיה שם קטעים שיובנו רק למי שמכירה. אבל היה חמוד לראות שנשאר לדמויות אותו הלבוש האופי וסגנון הדיבור...
אני ברמה האישית מכירה חוץ ממנו רק סרט נוסף קודם והבנתי הכל...

אסתר פ

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
זה לא סיפור דרמטי אלא עלילה קומית שמתרחשת במלונית קורונה מיוחדת במינה.
כמו במלונית קורונה, נפגשות כאן נשים מקשת של זירות להחלמה כפויה ארוכה ומשעממת.
אבל כשהמלונית שואבת לתוכה מכל הזמנים את הגיבורות המצחיקות (לא רק) מהסרטים הטובים של אליאס, הנופש הכפוי הופך לזירת הרפתקה משעשעת ובלתי צפויה.
מי שחיפשה סרט דרמטי רגיל - זה לא.
מי שרוצה לצחוק, יש סיכויים טובים שזה יקרה לה ובגדול.
א כל, צודקת.
ב כל- אנוכי לא רואתת בליל;)

פ.נ

משתמש מקצוען
לסכום
איזה סרט הכי מומלץ??
עקשן דרמדי קומדיה

מ. ק.

משתמש מקצוען
איך רסיסים?
ממש יפה.
סרט קלאסי בסגנון התפתלות העלילה, הגיבורות משחקות יפה מאד.
הפקה ברמה גבוהה. הרקע ההיסטורי יפה והביצוע מושלם!!!
אני ממש ממליצה עליו.
החיסרון היחיד שלו- העדר הגברים בעלילה, מכתב יכול להיות חתום בשם אבא ואמא, לא רק בשם האמא. ולאשה נשואה מותר לומר "אני אתייעץ עם בעלי" ולא "אני אשאל אמא שלי", אבל מה לעשות שיש צנזורה...

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...