מוסתערב

כתיבה וסיפורת >> תוכן מקצועי

התגלה מפיץ העל של הנגיף. וזה לא בסין....
אז סברנו שהוא נוצר בוואהן שבסין קיווינו שהוא ייעלם מיד בחמסין, היינו בטוחים שהוא יתרשם מהסגר ותוך חודשיים גג הכל יהיה בסדר. התרחקנו, התמסכנו...
גם אתם שמתם לב שרק עכשיו הגיעה הקולקציה החדשה למדפים? הסוד המלא נחשף לראשונה, ועל הדרך טריק לניצול קופונים.
אם אתן מאלו שהבילוי שלהם הוא סיור בגאולה וברבי עקיבא, לסרוק ולמשש את חלונות הראווה, יכלתן לזהות השנה דיליי חריג במועד השקת הקולקצייה החדשה לחג...
הצעה לסדר - פרק 11
פרק 11 האחראי על המשק, אבנרי, מוריד אותו בכניסה לירושלים וניצן מוצא את עצמו עומד לצד לוס המביט אליו בעיניו הסוסיות וממתין לפקודה לדהור הלאה...
הדרך להייטק עוברת בבני ברק
מרחב עבודה הצפוף בנשים חרדיות שיושבות וכותבות קוד, הוא לא מראה שכיח. לפני כמה שנים היו שאמרו שהוא גם לא אפשרי.
4.00 star(s) 1 ratings

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

Goldidea

משתמש מקצוען
מוסתערבים, הכוונה לקהילה מסוימת ולא למה שאנו מכירים יחידת המסתערבים שזה שילוב של מסתער מלשון מתערב בין ערבים

חגי פאהן

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
עיצוב גרפי

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

מיכאל אסטנבולי

משתמש רשום
ראה הודעות #3 ו-#5 לעיל.
הגבתי לא מבדיקה / ידעה, סבי שיחי' דובר ערבית (שפת-אם) וזכורני /מסתדר לי שכך הוא אומר את המילה הזו.

בנוסף - לי עצמי יש ידיעה כללית בערבית (אני קורא ערבית, וגם קצת מבין..) והאינטואיציה הטבעית שלי לשפות, בפרט כאלו שאני מכיר, אומרת לי שאומרים 'מוסתערבי'.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית
הגבתי לא מבדיקה / ידעה, סבי שיחי' דובר ערבית (שפת-אם) וזכורני /מסתדר לי שכך הוא אומר את המילה הזו.

בנוסף - לי עצמי יש ידיעה כללית בערבית (אני קורא ערבית, וגם קצת מבין..) והאינטואיציה הטבעית שלי לשפות, בפרט כאלו שאני מכיר, אומרת לי שאומרים 'מוסתערבי'.
מה שאומרים אכן מסתבר כדבריך, אבל @חגי פאהן צריך לנקד את מה שכתוב כפי שכתוב במקור שציין, ועל כך שאלתו. שם כתוב 'מוסתערב', לא 'מוסתערבי'.

לוח נדל"ן | למכירה והשכרה

לוח מודעות | קניה מכירה

למעלה