בקשת תפילה מוטי, ז"ל..

מבורכת

משתמש סופר מקצוען
הפקות ואירועים
ב"נ מתקבלת ע"ע תהילים לע"נ.
וה' יאמר לצרותינו דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי
ונזכה בקרוב לתחית המתים.

ארבע

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
הפקות ואירועים
כמה עצוב!
התמונות היו כמו מהלומה - הוא הזכיר לי קצת את בני, שבערך בן גילו.
אלו תנחומים יש אחר אבדן כזה? רק בעל הנחמות ירפא לשבר. והלוואי כבר יקיצו וירננו שוכני עפר.

yaffab

משתמש מקצוען
אמרה לנו פעם מרצה יקרה כאשר התאבלנו על אובדן חיים צעירים שנגדעו כך:
אם לקח ה' אמהות צעירה, השלימו זאת באמהות רבה יותר
אם לקח ה' אובדן של תורה מהעולם, השלימו זאת בתורה רבה יותר.
אולי אני לא מדייקת מילה במילה, אך זו היתה רוח הדברים.

מקבל על עצמי בל"נ להשתדל השבוע ובכלל להתייחס בכבוד ובאהבה לכל בקשה/משובה/קושי ונדנוד של ילדי הקטנים ולהיות בשבילם זמינה, מבינה ואוהבת גם כשיהיה קשה (גם לבוגרים...).
לעילוי נשמת ישראל מרדכי בן אשר לעמיל.

ואגב, לפעמים האבלים בלבם מתקשים יותר לשאת את האבל, הם כ"כ קרובים אבל פטורים מדיני אבלות. גם אתכם ינחם בעל הנחמות וירפא לכאבכם.

פדואלה

משתמש סופר מקצוען
לא זוכרת את עצמי ממררת כך בבכי.
ועברתי דברים בחיי לצערי.
"ומחה ה' דמעה מעל כל הפנים"
בעל הרחמים יירפא לשברכם.
אויי הדמעות!!
(התמונה אחרי הניתוח קורעת לי את הנשמה ממש, איזה מותק ואיזה סבל)

כתרים לאותיות

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
קראתי, כאבתי, ובכיתי!
אי אפשר שלא להוזיל דמעה,
קשה להכיל,
קשה לראות את התמונות ולקרוא את המילים
תודה על השיתוף
אמנם זה קשה ומכביד על הלב
אבל מעורר אותנו לאבינו שבשמים
לבקש ולהתחנן לפניו
שלח לנו משיח צדקך במהרה

הקדיש את לימודי לע"נ ואבקש גם מהחברים
המקום ינחם אתכם וכו'

saralulu

משתמש מקצוען
איזה ילד מתוק ושובה לב, אי אפשר להאמין שהוא כבר לא איתנו, איך אפשר לשאת כאב שכזה? ילד של אהבה חינני ומתוק דבש, ילד של חכמה וכח סבל, וגוף קטן שסבל ולא הפסיק לחייך, איך רבונו של עולם אפשר להמשיך הלאה? איך נחשול הדמעות ירגע מתמונה של ילד שממיסה את ליבנו?
משיח!!!!
אין מילה אחרת שתבטא את הכמיהה האדירה שתפסקנה הצרות ותגאל אותנו! אנחנו לא יכולים יותר כשל כוחנו...:(

אגודה אחת

משתמש פעיל
השם נתן והשם לקח, יהי שם השם מבורך.
בכיתי והצטערתי יחד עם כל בית ישראל.
שהשם יחזק וינחם את אבלי ציון וירושלים.
ויאמר לצרותינו די, ירפא למכאובינו וישלח משיח צדקנו.
במהרה בימינו אמן.

רבקי100

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב ואדריכלות פנים
עימוד ספרים
די........ כ"כ הרבה צרות!
כל פעם שאני פותחת את פרוג אני מזדעזעת.. אי אפשר להכיל את זה.
הפעם ממש בכיתי.....
רק המקום יכול לנחם

פרק קכב:
א) שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית ד' נֵלֵךְ: ב) עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם: ג) יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו: ד) שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם ד': ה) כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד: ו) שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ: ז) יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ: ח) לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ: ט) לְמַעַן בֵּית ד' אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
• • • • • •
לתשומת לבכם, אשכול זה נועד לבקשות תפילה בלבד. פטפטת ודיונים עלולים לגרום לנעילת האשכול או חסימת המשתמש. בברכת רפואה שלימה!

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה