מוזר ביותר: בתור קובץ התמונה נראית שלימה, וכשנכנסים אליה היא חצויה - מאות תמונות ככה ! !

העתק שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
שלום רב

יש לי בעיה מוזרה ביותר

שחזרתי מכונן קשיח המון תמונות של מאן דהו שנמחקו לו בטעות

התמונות שוחזרו וכשמסתכלים על הקבצים בתוך התיקיה - דהיינו לפני שנכנסים אליהם אחד לאחד - כל קובץ נראה שלם לגמרי והתמונה טובה

אבל כשנכנסים לכל תמונה ותמונה בפני עצמה היא חצויה ! ! !

מקווה שהייתי מובן

אם מישהו יוכל לעזור לי

אודה לו מאוד !!!

משחזר מידע

משתמש סופר מקצוען
שחזרתי מכונן קשיח המון תמונות של מאן דהו שנמחקו לו בטעות

התמונות שוחזרו וכשמסתכלים על הקבצים בתוך התיקיה - דהיינו לפני שנכנסים אליהם אחד לאחד - כל קובץ נראה שלם לגמרי והתמונה טובה

אבל כשנכנסים לכל תמונה ותמונה בפני עצמה היא חצויה ! ! !

השחזור לא נעשה כמו שצריך

bris

משתמש סופר מקצוען
@משחזר מידע
תוכל לתת לי הסבר
נעזרתי בתוכנה של WONDERSHARE
התמונות שאתה רואה זה ה thunmnails , תמונות ממוזערות , בכלל לא התמונות האמיתיות שלא הגעת אליהם.

מה שמנסה משחזר מידע לומר לכם , שההבדל בין שחזור עי תוכנה ביתית אוטומטית לבין שחזור עי בעל מקצוע זה קצת כמו התרגום של גוגל טרנסלייט , זה סביר להבין על מה מדובר כאן , אבל זה לא מתקרב לתרגום מקצועי של ספר...

נערך לאחרונה ב:

זהו שמי!

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי
הבעיה קיימת גם אצלי,
השאלה האם יש פיתרון?
ואיך?
מדובר בתמונות חשובות......

העתק שמש

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עימוד ספרים
יותר טוב היה אם הייתם כותבים אפילו רק בנקודות מה צריך לעשות קודם

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  10  פעמים

לוח מודעות

למעלה