חו"ד מודעת פרסום לבחורי ישיבות שבעיר בואנוס איירס

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
שלום!
אשמח לחוות דעת.. טיפוגרפיה, מיקום, עיצוב .. הכל!
וכמובן מה הכי מתאים. בדרך כלל אני מביאה ללקוח 3 עיצובים.. שיהיה לו במה לבחור.

THANK YOU!

קבצים מצורפים

• 1 מודעה.jpg
    1 מודעה.jpg
    KB 660.3 · צפיות: 172
  • מודעה    2.jpg
    מודעה 2.jpg
    KB 711.5 · צפיות: 178
  • מודעה 3.jpg
    מודעה 3.jpg
    KB 738.7 · צפיות: 163

שנדי כהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מאד יפה.
גם לדעתי השלישי הכי טוב.
בכל שורות הטקסט למטה חסר איזה מוטו- מרכז של כל הטקסט. משהו להגדיל, להבליט לתת חיות.
אפילו הכותרת בצד שמאל קצת אנמית מדי.
להגדיל! לא לפחד לבלוט!

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מושלם! הצבעים, הקומפוציזיה, העדינות ביחד עם העיצוב המגרה והמושך.
(אגב, לא חושבת שזה נקרא להביא ללקוח שלושה עיצובים. זה בעצם עיצוב אחד עם קומפוזיציות ואלמנטים שונים. שלושה עיצובים זה בעצם שלוש שפות שונות, ככה לפחות אני משתדלת לנהוג...
אבל לא נורא, כי העיצוב הזה מהמם כך שלא צריך עוד.)
לגבי הבחירה, לטעמי אפשר לעשות שילוב של 2 ו3,
לקחת את העלים והצבעים של 3, בשילוב של קו חלק כמו ב2. גם את המיקום של 2 למילים 'קול דודי דופק' אהבתי יותר מ3.
אבל מי אני שאדבר, זאת החלטה של טעם הלקוח...

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משהו נוסף, בדומה למה ש @שנדי כהן אמרה,
להגדיל - משמעותית! את הספר.
אנחנו מוכרים פה את הספר, לא את הטקסט. תנו לו לבלוט, להציג את עצמו, לחייך בענוות חן של 'הי לכולם, אני כאן המלך'.
תנו לו כבוד, שאנשים יידעו להעריך אותו. שיידעו שיש כאן משהו מיוחד.
בהצלחה!

שנדי כהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים

לא התכוונתי להגדיל את כל הטקסט, אלא שורה מתוכו- שורה מרכזית שיהיה לעין על מה להיתפס ואחרי זה לטייל למעלה ולמטה.

Yummi Graphics

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
משהו נוסף, בדומה למה ש @שנדי כהן אמרה,
אנחנו מוכרים פה את הספר, לא את הטקסט. תנו לו לבלוט, להציג את עצמו, לחייך בענוות חן של 'הי לכולם, אני כאן המלך'.
תנו לו כבוד, שאנשים יידעו להעריך אותו. שיידעו שיש כאן משהו מיוחד.
בהצלחה!
אהמ! עכשיו קראתי וראיתי שבעצם לא מוכרים כאן את הספר. צודקת @שנדי כהן, חייב להגדיל איזושהי שורה שיבינו מה רוצים ממנו בכלל. אחר כך שיקראו את שאר הטקסט.

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
מאד יפה.
גם לדעתי השלישי הכי טוב.
בכל שורות הטקסט למטה חסר איזה מוטו- מרכז של כל הטקסט. משהו להגדיל, להבליט לתת חיות.
אפילו הכותרת בצד שמאל קצת אנמית מדי.
להגדיל! לא לפחד לבלוט!
צריך פשוט לתת רווח פיסקה לפני 'המשתתפים'

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
מושלם! הצבעים, הקומפוציזיה, העדינות ביחד עם העיצוב המגרה והמושך.
(אגב, לא חושבת שזה נקרא להביא ללקוח שלושה עיצובים. זה בעצם עיצוב אחד עם קומפוזיציות ואלמנטים שונים. שלושה עיצובים זה בעצם שלוש שפות שונות, ככה לפחות אני משתדלת לנהוג...
אבל לא נורא, כי העיצוב הזה מהמם כך שלא צריך עוד.)
לגבי הבחירה, לטעמי אפשר לעשות שילוב של 2 ו3,
לקחת את העלים והצבעים של 3, בשילוב של קו חלק כמו ב2. גם את המיקום של 2 למילים 'קול דודי דופק' אהבתי יותר מ3.
אבל מי אני שאדבר, זאת החלטה של טעם הלקוח...
תודה על הכל ההארות!

אני התכוונתי שאני נותנת לקליינט 3 מודעות לבחירה. זה עוזר לי להתמקד במה שיש ולא שיבא לי עם שינוי שונה לגמרי. ולפעמים אני מחליפה גם פונט. שיתן לו כמה אפשרויות בחירה והחלטה.

נערך לאחרונה ב:

שרה בסר

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
תודה על הכל ההארות!

אני התכוונתי שאני נותנת לקליינט 3 מודעות לבחירה. זה עוזר לי להתמקד במה שיש ולא שיבא לי עם שינוי שונה לגמרי. ולפעמים אני מחליפה גם פונט. שיתן לו כמה אפשרויות בחירה והחלטה.
מזכיר לי את אמא שלי...
כרצתה שאלבש בגד מסוים היתה נותנת לי לבחור שתי בגדים - אחד שבטוח לא אבחר, ואת זה שרצתה :rolleyes:

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
עכשיו זה טוב? שיגדלתי את שנקבע...
אני התכוונתי לתת רווח לפני הקטע של 'המשתתפים שירשמו' כמו הרווח שיש במודעות הראשונות בין '...היקרים בעירנו' ל-'כאיש אחד ...'
בפועל כרגע, אם נחלק את הטקסט במודעה ל-3 פסקאות, 1:'בשמחה רבה', 2:'נקבע את עצמנו', 3:'החל מר"ח אלול' נשים לב לרווחים המשתנים בין הפסקאות, הרווח בין פסקה 1 לפסקה 2 הוא כמו הרווח בין השורות בתוך פסקה 2, לעומת הרווח בין פסקה 2 לפסקה 3 שהוא קטן יותר ושווה לרווח שבין השורות בתוך פסקאות 1 ו-3.

מצורפת הדגמה:

Group 4.png

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על ההכוונה,
נראה לי הבנתי נכון.. לזה התכוונתם?
אהמ! עכשיו קראתי וראיתי שבעצם לא מוכרים כאן את הספר. צודקת @שנדי כהן, חייב להגדיל איזושהי שורה שיבינו מה רוצים ממנו בכלל. אחר כך שיקראו את שאר הטקסט.
אשמח לעוד חו"ד. ותודה על הסבלנות !

קבצים מצורפים

• מודעה A.jpg
    מודעה A.jpg
    KB 811.9 · צפיות: 60
  • מודעה B.jpg
    מודעה B.jpg
    KB 803.2 · צפיות: 69

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
אני התכוונתי לתת רווח לפני הקטע של 'המשתתפים שירשמו' כמו הרווח שיש במודעות הראשונות בין '...היקרים בעירנו' ל-'כאיש אחד ...'
בפועל כרגע, אם נחלק את הטקסט במודעה ל-3 פסקאות, 1:'בשמחה רבה', 2:'נקבע את עצמנו', 3:'החל מר"ח אלול' נשים לב לרווחים המשתנים בין הפסקאות, הרווח בין פסקה 1 לפסקה 2 הוא כמו הרווח בין השורות בתוך פסקה 2, לעומת הרווח בין פסקה 2 לפסקה 3 שהוא קטן יותר ושווה לרווח שבין השורות בתוך פסקאות 1 ו-3.

מצורפת הדגמה:

צירפתי למעלה

כיוון - פרסום ומיתוג

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
שלום
בקשת כל כך יפה חו״ד על העיצוב והטיפורגפריה, והכל..
וגם לגבי שלוש הצעות..
קודם כל עבודה מושקעת, ניכר הענין
אני יכולה לתת לך כמה דברים לשיפור
1. משום מה, נראה כאילו הכותרת קצת מתאמצת למצוא לעצמה מקום, יש מצב שתייצר לו מקום של כבוד (הוא כותרת ראשית, ) שישתלב אינטרגלי ומתאים מלכתחילה?
2. מרגיש לי הרבה טקסט למודעת פרסום, איך ניתן לקצר או לעשות תחשובה של טקסט קצר יותר (אולי שהמחיר, מתנה יהי הבעיצוב שונה, סוגר למטה? אולי ההצעה של אלעזר 1. לגבי המרווחים בטקסט, אולי יש לך רעיון נוסף , במטרה, שיראה טקסט מצומצט ולא חבילה גדולה , שנותן תחושה שאין לי כח להתחיל לקרוא את זה...

מאוד מחמיא שחזרת פעמים על הערבות, וזה גם מכניס צבע נעים למודעה
ובכלל צבעי המודעה מאוד נעימים

שנדי כהן

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
מתפלאת שלא אמרו עד עכשיו.
העיוות של האותיות (מתיחה לצדדים או ללמעלה) לא נראית טוב בכללל. אני גם לא מוצאת סיבה לעשות זאת במקרה הזה.

Niños

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
בסוף, זה מה שהגשתי ללקוח.
תודה לכל מי שעזר לי וכיוון אותי.
הבנתי כמה כללים חדשים בעיצוב..

הלקוח יצא מרוצה מאוד!

מאמינה שיש עוד מה לשפר.. אבל בינתיים מספיק לי.
וכפי שעזרתם לי, שהקב"ה יחזיר לכם בכפל כפליים!

אלעזר 1

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
מוזיקה ונגינה
UX UI
D I G I T A L
יוצרי ai
יום הכיפורים המשתתפים >>> יום הכיפורים, המשתתפים

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה