מודעה באנגלית עם לוגו בעברית

יעל פרחים

משתמש פעיל
לכל מי שמבינה בפרסום רציתי לשאול על מודעה שאני מפרסמת בק''ס בעיתון לדוברי אנגלית המודעה עצמה כתובה באנגלית, אני מסתפקת אם להשאיר את הלוגו בעברית או גם אותו לשנות???
1597788280162.png

קבצים מצורפים

• לוגו בעברית.pdf
    4.3 MB · צפיות: 18
  • אגוזים 1 (3) (1).pdf
    2.2 MB · צפיות: 11
  • לוגו באנגלית.pdf
    2.1 MB · צפיות: 12
  • פרוספקט אגוזים.jpg
    פרוספקט אגוזים.jpg
    KB 364.4 · צפיות: 19

יעל פרחים

משתמש פעיל
באנגלית.
מודעה ממש יפה
ויזואל מעולהה.
למטה קצת עמוס לי
הסיבה שאני רציתי להשאיר את הלוגו בעברית מאחר ובפרסום כידוע מה שעובד זה לראות עוד פעם ועוד פעם, ואותה אחת שרואה את המודעה בעיתון ואחרי זה רואה מודעה ברחוב עם הלוגו בעברית זה נכנס לראש,
אגב הייתה פעם לקוחה שראתה את המודעה על מכירה לשבועות והתקשרה להזמין כוסות קינוח לבר מצווה,
ואני זוכרת שהיא אמרה איך שראיתי את הלוגו במודעה הזאת מיד המודעה הקודמת צפה לי מול העיניים.

HILALI

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עיצוב יפיפה.
לא קראתי את כל המודעה, אבל למה יש כ"כ הרבה מלל?
אין אפשרות לוותר על משהו?
נראה קצת עמוס.
(לא סותר את העיצוב היפה)
תצליחי:)

יעל פרחים

משתמש פעיל
עיצוב יפיפה.
לא קראתי את כל המודעה, אבל למה יש כ"כ הרבה מלל?
אין אפשרות לוותר על משהו?
נראה קצת עמוס.
(לא סותר את העיצוב היפה)
תצליחי:)
האמת שהרבה התלבטתי בזה, אבל מצד שני כיון שהמודעה הזאת בנתיים עשתה עבודה מצויינת מעל למצופה,
אני מפחדת לגעת בה, בחינת כל המשנה.
אבל אדרבה אולי תגידי לי על איזה חלקים אפשר לוותר,
תודה רבה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה