מודל של ישיבה באשדוד

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
מזמין העבודה הרב יעקב אמסלם

מידול 3DMAX רנדר VRAY

קבצים מצורפים

• yfs.jpg
    KB 940.6 · צפיות: 16

maor700

משתמש רשום
יפה מאוד! מידול וטקסטור לעניין. למרות שמVRAY יכלת להוציא יותר ריאליסטיות.
הטיקסטור של הפרופיל העליון, צריך לסדר אותו. כמובן שמידול סביבה היה מוסיף המון אבל זה לפי דרישות הלקוח כמובן. התמונה של השמיים מגורענת ולא איכותית. סה"כ עבודה יפה.

arie

משתמש חדש
האם לזאת הכוונה "הדמיה"?

אני זקוק לעבודת הדמיה של בנין למוסדות, ואשמח לקבל הצעות על מומחים בתחום זה. תודה.

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
לא רציתי שיהיה יותר ראליסטי.
לא תמיד ראליזם הוא המטרה.....
לא לפני הרבה זמן ביקשו ממני הדמיה של חידוש פנים של ביה"כ בחולון.
המזמין צילם את המקום שהיה מיושן ומרופט לקח מידות פנים והתחלתי למדל. לאחר מכן ריהטנו. ואז הוא החל הלעקש שהכל יראה ראליסטי לחלוטין. עשיתי ככל יכולתי עד שהגענו למראה הרצוי.
הגיש הנ"ל את ההדמיה לוועד ביה"כ ובתגובה החלו לחשוד בו במעשה רמאות ח"ו. כששאל למה ? ענו לו הלכת צילמת ביה"כ אחר ואתה מעתיק ומראה לנו ? אמר להם לא ! זה הביה"כ שלכם בהדמיה. אמרו לו אתה מרמה. ויצא משם במפח נפש !
איני יודע אם בסוף קיבל את העבודה או לא. רק יודע אני שלא תמיד ראליזם הוא זה שמוכר.....

רחלי מ

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
הדמיות בתלת מימד
עבודה ממש יפה, מידלת גם את העצים? הם ממש יפים!

eliezer1

משתמש פעיל
עריכה והפקת סרטים
בינתיים אין לי מושג איך עובד כאן הפורום אבל כל נסיון מצידי להעלות איזשהי הודעה מכל סוג נדחית בלי שום סיבה הנראית לעין ולכן איני יודע אם תגובה זו שכתבתי כעת תגיע ליעדה. והאמת אני מתחיל להתייאש מ'פורום'....
ואם התגובה תגיע ליעדה אז העצים הם מודלים מוכנים. ולא אני מידלתי אותם.

ר.ב.

משתמש פעיל
פשוט מדהים!

.................

וכל מילה מיותרת!!!

BRO

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
עריכה והפקת סרטים
עבודה יפיפיה, גם לי משהו מפריע בשמים, אולי זווית העננים, צבע השמים או האיכות........

vitman

משתמש צעיר
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
באיזה תוכנה בונים כאלה דברים ??

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה