מודיעין עילית- כמה אתם משלמים למטפלת?

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
מה זאת אומרת שרוצים לדרוש שכר x ולעבוד בתנאים של k?
קודם כל היא עצמאית......
דבר שיני לכל עבודה יש בוסית והיא אחראית על כל התנאים וזה אומר מתחילתו ועד סופו....(מי שלא מתאים לו שילך....יש הרבה יקפצו במקומו)
באזור שלנו שמטפלת רצתה לעלות שכר הורים היתנגדו ועשו לה כביכול חרם(מטפלות ממש חוששות לעלות שכר שמה אמהות יצאו אליהם)
יש שעת התחלה ושעת סיום......מי שמאחר צריך לשלם תוספת
מעבר לשכר(כאן שהמטפלות אפילו עם מארים ברבע שעה לא לוקחות שכר על זה)
יפה. אם היא עצמאית, הנתון של שכר מינימום לא רללונטי. הוא תקף לשכירות.
דבר שני כרוך בקשר הדוק עם הדבר הראשון.
לכל העצמאיות אין בוסיות והן קובעות לעצמן את השעות והתעריפים.
ובכל תחום העלאת המחירים נבלמת מהחשש לאי מציאת עבודה/ עזיבת הקבועים לטובת מחירים נוחים יותר.
אין חדש תחת השמש, רק להצמיד את זה לשכר מינימום, ועוד לדרוש שכל הורה ישלם את המחיר הזה - אין טעם

אסתי 15

משתמש מקצוען
יוצא שכולנו נפסדים- גם אני שמשלמת 1000 ש"ח לחודש
וגם היא שאין לה ילדים כי כולם חיפשו פתרונות אחרים

לא בדיוק כולם מפסידים.

הילדים שכן משלמים הרוויחו - יש להם מטפלת מעולה, רק שלושה ילדים נוספים, והמחיר פייר לחלוטין.

המטפלת גם מרוויחה. יש לה חצי עבודה (4 ילדים במקום 8), ויותר מחצי משכורת. בחירה שלה.

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
את צריכה לבדוק אם היא עובדת לפי הבית יעקב או לפי המעונות/חיידרים (הנורמה זה לפי הבית יעקב)
כולל יום שישי?
אם יש לך אפשרות לסכם איתה שגם בחופשות את שולחת תבדקי כמה היא לוקחת לשעה, שלא יצא לך מידי יקר.

מהקטע של ההתנהלות, תסכמי איתה על צורת ההאכלה, וזמנים, אם יש לך הדגשים בהחלפת טיטול תדברי איתה לפני כן על זה.
איפה הילד נמצא בשעות העירות שלו, האם היא מכריחה לישון?
זה מה עולה לי כרגע.

פ.נ

משתמש מקצוען
האפרופו מטפלת...
עצה שלי להתחיל מגיל אפס להרגיל לבקבוק
אמא שלי לא מתחילה לפני שהתחילו עם הילדה לפחות 3 פעמים מטרנהץ......
היה לה מקרה תינוקת אחת שתתה בקבוק מטרנה ואחרי כחצי שעה היא התחילה קצת לנשום מוזר אז אמא שלי אמרה לא נורא בכל מקרה עוד כמה דקות אמא שלה מגיעה,כעבור כמה דקות אמא שלה מגיע וזיפרה לה כזה בדרך אגב ,יום למחרת האמא של התינוקת סיפרה שהיא השכיבה את הילדה לישון כי הייתה רדומה ואחר כשעה העירה אותה וראתה שהרגל היתנפחה היא ישר רצה לקופת חולים ושם התינוקת איבדה את ההכרה , פינו אותה לבית חולים שהייא הייתה במצב מאוד קשה ורק בבית חולים גילו שהיא רגישה לחלב...(המזל הוא שזה לא קרה בבית של אמא שלי,ושאמא שלי היית ה מספיק פיקחית להגיד לאמא מה קרה) מאז אמא שלי נוהגת להגיד לכל התינוקות לשתות לפחות 3 פעמים....
היתברר שהיא שתתה אצל אמא שלי פעם אחת בקבוק ובבית שלה עוד פעם אחת כך שהרופא אמר שפעמיים לא כזה שמים לב כי כנראה חושבים שזה פליטה הפעם השלישית ממש ממסוכנת....

תמי אחת

משתמש סופר מקצוען
נשמע מחיר ממש זול.
לאיזה גיל? ומה האיזור?
אזור גאולה
גיל 1.5-3 (הבת שלי קצת יותר קטנה, אבל כבר הולכת לבד, ומאד חברותית, ב"ה, והיא הסכימה לקבל אותה)
החיסרון הגדול - חופשות לפי 'בנות ירושלים' (הגן באידיש, אבל זה לא מפריע לי. היא מדברת פרטנית עם הבת שלי בעברית, ואת דפי הקשר בעלי מתרגם).
מצד שני, אני יודעת שבחופש הגדול יהיה לי שקט וגן כרגיל (בסוכות שלחתי לקייטנה של אשה נשואה באזור הגן).
גננת מהממת. יכולה לשבת על הרצפה ולבנות עם הבת שלי מגדלים. הילדה שלי מאושרת (לא הכרתי אותה ככה, לפני הגן), נהנית, מביאה יצירות, יש ריכוז כל יום. מודה לד' שמצאתי אותה, ולא בגלל המחיר

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה