מידע שימושי מוגנים עם נטפרי? יש גם דלת אחורית!!

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י טפטים;2456814:
אני לא מבינה,איך רתם רוצים שנתקין את זה?
אם לפני ההתקנה אני מקבלת הודעה מפחידה שיכול להיות נזק בלתי הפיך למחשב, ונטפרי לא אחראית לזה????:eek:
בינתיים לא התקנתי. מחכה לשמוע מה יש לכם לומר על זה.

שאלה במקומה.

אני אסביר:

לכל תוכנה יש תנאי שימוש שאתם מסכימים להם בהרף עין: נקסט > נקסט> אקספט> נקסט >אוקיי, והתוכנה מותקנת. אם תעניינו תראו שיש שם הזהרות ע"ג הזהרות.
בנטפרי החליטו להדגיש את זה מאד.

מלבדי, יש עוד המווון שהתקינו את הווייפרי. אף אחד לא התלונן על נזק, עד כמה שידוע לי כולם מרוצים. אבל, התוכנה הזו היא חינמית ומאחר שכך, אין לנו את התקציב להחזיק אדם שיתן שירות במקרים של בעיות (בדיוק כמו שיש בעיות בכל תוכנה, גם בתוכנה של אלפי דולרים).
בהרבה מן המקרים הבעיה היתה במחשב של המשתמש והוא היה בטוח שהבעיה בוויפרי. אדם לא הצליח להתחבר לאינטרנט וכל מיני כאלו מקרים שעלולים להתפרש כנזק. וכמו בכל תוכנה, צריכים לתת שירות בזמן אמת, ואין לנו את כח האדם עבור זה, אל תשכחו, מפתחי נטפרי עמלו עליה ואתם מקבלים אותה בחינם.
אשר ע"כ, אנחנו מדגישים את מה שכולם מסווים ע"מ למנוע כאב ראש ועיכובים מיותרים ואנחנו מעדיפים להמשיך ולפתח את התוכניות שלא נגמרות, עוד הגנה ועוד הגנה ועוד שכלול ועוד ועוד....

נכתב ע"י wald;2456839:
אותי מרתיע הקטע שהסרה כרוכה בתשלום מאה ש"ח.

מי שלא מכיר את המדיניות של נטפרי, זה בהחלט יכול להראות לו חשוד, נותנים חינם, אח"כ עושים עליך את הכסף... אבל מי שמכיר את המדיניות, יודע שמדובר כאן שוב בהגנה,
הגנה נגד הכסיל הזקן... ודי לחכימא...

מדבקאות

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
תודה על התגובה.
הבהרת את זה טוב (כמו גם התגובות הקודמות),
ועכשיו יש לי עוד שאלה, מכל התגובות נשמע שצריך הגנה בעיקר על מחשב נייד או טאבלט וכדו, שגולשים עם וויפיי, ויכולים להתחבר לאינטרנט בלי חסימה.
אבל אם אני גולשת רק במחשב נייח דרך ראוטר, יכולה להיות לי בעיה בחסימה?

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
תודה רבה על ההסברים אודות vpn.
אפשר לקבל גם הסבר מעשי? אלו פעולות דרושות בכדי להשתמש בזה בפועל?
(כרגע יש לי מק וזה לא נוגע, אבל אנחנו בדרך לרכישת מחשב נייד נוסף וזה מאד יועיל לי).

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י טפטים;2457763:
תודה על התגובה.
הבהרת את זה טוב (כמו גם התגובות הקודמות),
ועכשיו יש לי עוד שאלה, מכל התגובות נשמע שצריך הגנה בעיקר על מחשב נייד או טאבלט וכדו, שגולשים עם וויפיי, ויכולים להתחבר לאינטרנט בלי חסימה.
אבל אם אני גולשת רק במחשב נייח דרך ראוטר, יכולה להיות לי בעיה בחסימה?

לא. את ההגנה צריכים גם במחשב נייח בגלל חשש לתקלת ספק.
כבר קרו תקלות אצל הספק שגרמו לעקיפה זמנית (אפילו של כמה דקות) של
המערכת שלנו, מה שגרם לאינטרנט פרוץ לגמרי, אומנם לזמן מועט, אבל
למה לקחת סיכון? (זה קורה לכל ספק אגב).
סיבה שניה זו האפשרות שיבוא משתמש (אולי מבני הבית), ויכניס למחשב
נטסטיק פרוץ, וסיבה שלישית, שהמשתמש עצמו יתפתה ויפול בזה, והרי אין אפוטרופוס....

למדן וידען

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
נכתב ע"י userit;2457786:
(כרגע יש לי מק וזה לא נוגע, אבל אנחנו בדרך לרכישת מחשב נייד נוסף וזה מאד יועיל לי).

בפועל זה שום דבר, מגדירים את ההגדרות של הVPN (-זה מובנה במערכת ההפעלה) פעם אחת לתמיד, מתחברים לאינטרנט הפרוץ, (כמובן לאחר שהתקנתם את הוויפריי שחוסם את הגלישה) מפעילים את הVPN ומיד הוייפרי משחרר את הגלישה כי הוא מזהה שאתם מחוברים לסינון.

אגב, כאיש מחשבים (תוכנה, חומרה, רשתות וספק מורשה) אשמח לתת לכם הצעת מחיר למחשב חדש, מותאם לצרכים ולתקציב באישי או בג'ימייל lamdan.yadan.

GolanArt

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
עיצוב ואדריכלות פנים

עמליה 098

משתמש מקצוען

איפה מצאת הסבר על VPN?

יהודה וולף

משווק מכשירי הדרן וטלפונים כשרים
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג

אחד ומיוחד

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
התקנתי ותודה לנטפרי.

תמשיכו להרבות כבוד שמים.
כל הכבוד על הרעיון שלהם!!!!
upload_2019-4-28_13-37-56.png

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  17  פעמים

לוח מודעות

למעלה