תנו לי ביקורת מה שמוצאים כשאין אוכל מוכן ...

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עלה בי חשק לא מוסבר לצלם אוכל והשמש היפיפיה שיצאה מהחלון דחפה אותי לצאת בחיפוש אחר אובייקט לצילום...למרבה העוגמה לא מצאתי עוגה שהרגע יצאה מהתנור או אוכל עסיסי ...
רגע לפני יאוש ראיתי אותם, את הוופלים שנחו בשלווה בארון ומעולם לא קיבלו יחס ראוי אז לקחתי אותם וסידרתי , ועיצבתי ו... הופ השמש נעלמה.... צאלצתי להסתפק באור שהגיע במקומה
אחרי שקיפלתי הכל בחזרה אני חוזרת לקחת את המצלמה ומי מחכה לי אם לא השמש החצופה...
והנה התוצאות:
IMG_4165 copy.jpg
IMG_4165 copy.jpg
IMG_4099 copy.jpg

הוריקן

משתמש מקצוען
כתיבה ספרותית
צילום מקצועי
מה שהקורונה עושה.... :)
האחרונה מענינת
כל הכבוד!

סימי ב.

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מהמםםם!
על מה הנחת את זה שזה יצר לך שקיפות? [בתמונה האחרונה]

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
ניסיתי לחשוב מיחוץ לקופסה וב"ה עבד לי אז ככה: התחלתי לאסוף רצפות (למי שעבר שיפוץ יש הרבה במלאי....)וכך השגתי 5 רצפות שונות ואחד מהם זה הפרומיקה המשתקפת....

.שרי.

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
וואו!
מה שאפשר להוציא מוופלים....
הזוי

משך

מהמשתמשים המובילים!
פרסום וקופי
צילום מקצועי
יוצרי ai
רגע לפני יאוש ראיתי אותם, את הוופלים שנחו בשלווה בארון ומעולם לא קיבלו יחס ראוי אז לקחתי אותם וסידרתי...
מעניין בתקופה האחרונה זה תופעה לא רגילה... :rolleyes:

ולגבי התמונות:
תמיד טענתי שחבל שאין אימוג'י מגרהההההה ( ˶ ❛ ꁞ ❛ ˶ )⁩

הדסה אסתר מזרחי

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
חחחח נכון שהמשפט"וופלים..שנחו בשלווה בארון" לא כל כך מתאים לרוח הזמן
אבל למה לא להיזכר בימים הטובים...

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  27  פעמים

לוח מודעות

למעלה