מה קרה למחשב שלי?

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
פתאום באמצע העבודה המחשב הפסיק לפתוח תוכנות מסוימות כמו כרום וואן דרייב ופנקס רשימות (נפתח רק עם אני פותח קובץ) וכשעשיתי הפעלה מחדש גם האיסט הצטרף לחגיגה והוא לא הופעל בעליית המערכת), בדיוק בבוקר עשיתי נקודת שיחזור למערכת, אבל כשניגשתי לשיחזור בלוח הבקרה הוא כותב לי לא ניתן לפתוח שיחזור וכו', שמתי לב שבהרבה מהתוכנות שלא נפתחות הוא מקפיץ איזה הודעה באנגלית עם נתיב קובץ בסיסטם 32, מה זה יכול להיות????

עכשיו אני שם לב שגם האופיס לא נדלק וגם הפוטושופ, וכן כמעט כל התוכנות (האפליקציות עובדות) למעט הסייר והלוח בקרה.

מה עושים?

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
upload_2019-5-2_16-19-23.png
upload_2019-5-2_16-20-6.png

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
כשאני מנסה לפתוח תוכנה משולחן העבודה או מההתחל פשוט לא קורה כלום!!
בשירותי מערכת הוא מציג את השגיאות הנ"ל.:(

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
אבל התוכנות עצמם עובדות! הסרתי איזה תוכנה שהתקנתי בבוקר ובסיום ההסרה היא פתחה לי את הכרום! אבל אני בעצמי לא מצליח להפעיל אותו.

HP079

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
D I G I T A L
הבעיה נפתרה!!!!!!!
נזכרתי, שאפשר לעשות שיחזור מערכת גם דרך ההגדרות איתחול מתקדמות עשיתי את זה, והכל שב על מקומו השלום למעט הפורמט פקטורי ז"ל שהלך בשיחזור...

עכשיו אפשר לנוח ולחכות למומחים שיסבירו לנו מה קרה שנדע לפעם הבאה!!

tzvihe2

משתמש פעיל
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
פתאום באמצע העבודה המחשב הפסיק לפתוח תוכנות מסוימות כמו כרום וואן דרייב ופנקס רשימות (נפתח רק עם אני פותח קובץ) וכשעשיתי הפעלה מחדש גם האיסט הצטרף לחגיגה והוא לא הופעל בעליית המערכת), בדיוק בבוקר עשיתי נקודת שיחזור למערכת, אבל כשניגשתי לשיחזור בלוח הבקרה הוא כותב לי לא ניתן לפתוח שיחזור וכו', שמתי לב שבהרבה מהתוכנות שלא נפתחות הוא מקפיץ איזה הודעה באנגלית עם נתיב קובץ בסיסטם 32, מה זה יכול להיות????

עכשיו אני שם לב שגם האופיס לא נדלק וגם הפוטושופ, וכן כמעט כל התוכנות (האפליקציות עובדות) למעט הסייר והלוח בקרה.

מה עושים?
גם לי קרהה לפני תקופה את אותו דבר בדיוק והיות שהחומר שלי מגובה עשיתי התקנה נקייה של וינדוס.

בזמנו עברתי על הנ"ל אבל שום פתרון לא עבד כי לא הצלחתי לפתוח שום תוכנה (exe) ולכן גם CMD לא פתח לי ולכן הפתרון היחיד שהיה לי זה התקנה מחדש.

אשמח לדעת ממה זה קרה (זכור שהתקנתי תוכנה לתרגום תוכנות שהורדתי מהפורום ומיד אחרי זה קרה מה שקרה)

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה