מה קרה לאתר של נקדנית?

חגי פאהן

משתמש סופר מקוצען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
התוכנה שכמדומני שלטה בשוק הנקדנים. האתר לא עולה לי. וגם בגוגל היא היתה פעם במקום הראשון, ועכשיו בכלל לא נראית... האם היא התאחדה עם דיקטה? :mad:

אגב, לאחר בירור: דיקטה, התוכנה הצעירה שכעת נמצאת במקום הראשון בגוגל, היא היא התגשמות איומיו של פרופ' קופל מהאשכול הזה

יונית3

משתמש צעיר
התוכנה שכמדומני שלטה בשוק הנקדנים. האתר לא עולה לי. וגם בגוגל היא היתה פעם במקום הראשון, ועכשיו בכלל לא נראית... האם היא התאחדה עם דיקטה? :mad:

אגב, לאחר בירור: דיקטה, התוכנה הצעירה שכעת נמצאת במקום הראשון בגוגל, היא היא התגשמות איומיו של פרופ' קופל מהאשכול הזה
דיקטה זה נקדן מעולה, הטוב ביותר שקיים כרגע לדעתי, אבל מי שלא יודע לנקד לא יכול לנקד עם אתר/תוכנה בלי בדיקה עצמאית שלו. לא משנה כמה טוב יהיה הנקדן.

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

לגבי א - nakdanit.mehadrin.net (זו כתובת האתר)
לגבי ב - מעניין שהיום בדיוק חשבתי על זה גם אני...

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
זהו, שהאתר לא עובד.

בשיחה איתם לפני כחודש הבנתי שיש להם בעיה עם האתר.
צריך להגיד להם שבזמן שהם לא נמצאים - אחרים כובשים את השוק.

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
באמת לא עובד האתר, שלחתי להם מייל.

אברהם

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה תורנית
D I G I T A L
עימוד ספרים
דיקטה מצויינת אבל רחוקה מאד מאד מלספק מענה למי שלא יודע את כללי הניקוד

ספרא וסייפא

משתמש מקצוען
עריכה תורנית
גם אני פניתי בתור לקוח.
לא קיבלתי מענה.
בטלפון קיבלתי מענה ושירות מיידי

hershy sh

עיצוב | מיתוג | פרסום
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי

אפכא מסתברא

משתמש סופר מקצוען
מוזיקה ונגינה
עריכה תורנית

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה