עזרה מה קורה עם הפקודות בפוטושופ 2018/19 ?

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עברתי לפוטושופ 2019, ויש כמה דברים שכנראה השתנו.
1. טרנספורמציה - מנסה להגדיל משהו מסויים רק לאורך אבל זה מגדיל אוטומטי גם לרוחב עם יחס - כמו שעושים עם ה shift אבל גם בלי שאני לוחצת עליו. מישהו יודע איך להגדיל או להקטין רק לכיוון אחד?
2. דבר נוסף, הטענתי מברשות נוספות מהמחשב אבל כשאני רוצה לאפס לברירת המחדל אני לא מוצאת את הפקודה ברגילה אלא אחרת אבל היא לא עוזרת ואני נשארת עם כל המברשות שהוספתיבתצוגת המברשות.
מה עושים?

Sari FF

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
לגבי טרנספורמציה
בגרסאות החדשות באמת שינו את זה. ברירת המחדל היא הגדלה בפרופורציה.
כדי להגדיל בלי פרופורציה רק לאורך או רק לרוחב פשוט צריך להוסיף מקש shift , כלומר הפוך ממה שהיה עד עכשיו.

אגב, שינוי נוסף: כל לחיצה על ctrl+z חוזרת עוד פעולה אחורה, כמו בתוכנות אחרות,
בניגוד למה שהיה בפוטושופ בעבר - שכדי לבטל כמה פעולות היה צורך להוסיף shift.

שני.ס

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
כדי להגדיל בלי פרופורציה רק לאורך או רק לרוחב פשוט צריך להוסיף מקש shift , כלומר הפוך ממה שהיה עד עכשיו.
חחחח. כזה פשוט! תודה :)
יש עוד שינויים שאת יודעת עליהם כדי שלא אתקל בהם ואחשוב מה עושים..

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  6  פעמים

לוח מודעות

למעלה