עזרה מה קורה לנטפרי לאחרונה?

SN

משתמש מקצוען
נתקלתי פעם אחת ויחידה בתמונה בעייתית במשך השנים שאני בנטפרי
תכלס הם הסינון הכי טוב, חכם ויעיל שקיים היום בשוק!
(ניסיתי את כל סוגי הסינונים החרדים הקיימים)

אגב, אני נתקלת לאחרונה שמידי פעם באתרים שונים מילים כתובות הפוך, משמאל לימין, קשור לסינון? מישהו נתקל?

טעם של פעם

משתמש פעיל
אל תדון את חברך עד שתגיע למקומו

??????
או שאני לא הבנתי או הפוך.
כוונתי היא פשוטה, שאין בן אדם שמותר לו ללכת/ או להוליך אחרים למחוזות גרועים
בטענה של זה הבחירה של הבן אדם.

במידה והוא הגיע לשם אפילו ממקום של היצר הרע שאגב מכל אחד נולד עם זה
לא יצדיק את עצמו בטענה של "בא לי" "מתאים לי" וכו' אלא ידע על מה להתפלל.

Panda

משתמש מקצוען

קראת להם "פרא אדם" , וככל הידוע לי זה כינוי גנאי ואני נזהר לתת ליהודים אחרים כינויים ושמות.

לגבי החלק שני של הודעתך, כוונתי הוא שבן אדם שבוחר לעשות מעשה כלשהו האחריות על המעשה גם שלו , ולא יכול להאשים את האחרים במעשה שלו.

גלינג

משתמש סופר מקצוען
קראת להם "פרא אדם" , וככל הידוע לי זה כינוי גנאי ואני נזהר לתת ליהודים אחרים כינויים ושמות.

לגבי החלק שני של הודעתך, כוונתי הוא שבן אדם שבוחר לעשות מעשה כלשהו האחריות על המעשה גם שלו , ולא יכול להאשים את האחרים במעשה שלו.
זה לא מונע את המכשיל לקבל עונש
כבר נאמר 'גדול המחטיאו יוצר מן ההורגו' ובבני דעת הכתוב מדבר...

A JERBI

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
אני הצלחתי באתר של קול חי להגיע ולהוציא וידאו שנחסם :)
אבל זה היה סתם איזשהוא שיר..

מה שתגידו אין על נטפרי!!!!
0 תקלות בזרימה וכניסה לאתרים!!!!!!

גלינג

משתמש סופר מקצוען
סבורני כי אף נטפרי יודעים את הכלל, שכל מה שניתן לכתוב ניתן גם למחוק.
מטרתם היא לא להוציא את הגישה מהעולם אלא לסייע לאלו המעוניינים בכך.
מה שהמקצוענים יכולים להסיר בדרכם את הווייפרי לא מורידה כיהוא זה ממטרתו ותועלותו.

מוטי זיס

משתמש רשום
מנוי פרימיום
צילום מקצועי
עריכה תורנית
אגב אם פותחים את הקישור תמונות גוגל אפשר למצוא שם הרבה פעמים תמונות ממש לא צנועות בלשון המעטה כלות חילוניות עם כל הבהמיות כדי לשים לב כי שלחתי לנטפרי דווח על תמונה לא ראויה ועדיין התמונה נמצאת שם במלוא כיעורה

בובתי

משתמש מקצוען
אגב אם פותחים את הקישור תמונות גוגל אפשר למצוא שם הרבה פעמים תמונות ממש לא צנועות בלשון המעטה כלות חילוניות עם כל הבהמיות כדי לשים לב כי שלחתי לנטפרי דווח על תמונה לא ראויה ועדיין התמונה נמצאת שם במלוא כיעורה
אמרו למעלה שזה נשאר בזכרון של המחשב במחשב אחר זה יהיה חסום

ניק ירושלמי

משתמש פעיל
התמונה נמצאת בזכרון של המחשב או של הדפדפן שלך מלפני הגלישה בנטפרי, תעשה ניקוי של כל הקבצים זמניים והקוקיס וכו'.

אולי מעניין אותך גם...