מה קורה כשנכנסים עם בורקס למטבח בערב פסח?

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
צחווווקייםםםם!!

מחשבת

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
אני לא חושבת שהלך כאן מכות בכלל
אני דימינתי שהאישה שוטפת את הבית עם מים בששון והבן אדם נכנס לתןך הקלחת ופשוט החליק ונשטף על הרצפה וקיבל שברים בכל הגוף
זה הכל!!!

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
נכתב ע"י פייגוש;1562052:
אני מסכימה איתך שלא יפה להתקיף חזיתית.
אבל אם נשלח באישי ובפורם נגיב רק בצורת " נהניתי, אני מתה מצחוק מעצמת הבדיחה" וכו' על זו הדרך
זה יגרום שכל אחת תעלה את כל הזבל שהיא מקבלת במייל האישי בשביל להנות את כולנו.
במקרה זה מדובר בבדיחה גסה שלועגת לערב פסח, ובמחילה על הבית היהודי.
תגידו שאני מרובעת ולא נהנית מבדיחה כל כך מוצלחת, יכול להיות, זכותי להזכיר בקול שמדובר בפורום חרדי ולא אנטישמי

אנטישמי ? מאיפה הבאת את זה ? הכל היה בסה"כ בדיחונת אולי קרש שקיבלתי במייל שחברה שרצתה להצחיק אותי וכאן גם קבלה במייל. אפשר לצחוק להרגע ולהמשיך לנקות...
א"א לא התכוון חלילה וחס שהולכים מכות !!!!! אני חושבת שמרוב שהיה מוקצן זה היה מובן...

רותי12

מהמשתמשים המובילים!
צילום מקצועי
עיצוב ואדריכלות פנים
ואגב זה דוקא מאד מתאים לנו כנשים חרדיות לשמור על פרופורציות בניקיונות לפסח ולא "להרוג" (במילים\צעקות) את הסובבים אותנו בגלל שאנחנו רוצים שיהיה פה נוצץ ומבריק (ומדברת גם לעצמי כאן) שסה"כ זה לא מצות היום לנקות לשם ניקיון. ההלכה היא רק להסיר את החמץ ואנשים , במיוחד אנחנו , עשינו מיזה חג הניקיון ואוי ואבוי אם מישהו ילכלך ...
אני בכל אופן למדתי מהבדיחה.

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
יש כאן כמה שמרגישים סגנים של אלוקים..
נראה לי לא צריך להתייחס
לא מתאים לך תעברי הלאה.
בשביל זה יש כאן מנהלים.

פיגי ו.

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י רותי12;1562217:
ואגב זה דוקא מאד מתאים לנו כנשים חרדיות לשמור על פרופורציות בניקיונות לפסח ולא "להרוג" (במילים\צעקות) את הסובבים אותנו בגלל שאנחנו רוצים שיהיה פה נוצץ ומבריק (ומדברת גם לעצמי כאן) שסה"כ זה לא מצות היום לנקות לשם ניקיון. ההלכה היא רק להסיר את החמץ ואנשים , במיוחד אנחנו , עשינו מיזה חג הניקיון ואוי ואבוי אם מישהו ילכלך ...
אני בכל אופן למדתי מהבדיחה.

מה שנכון נכון, מוסר שכל יש פה. אבל ההגזמה צורמתתתתתתתת
בעצם, נכון, אולי הוא באמת החליק על המים של הספונג'ה, ואז הכל בסדר...;)

רגע, אם כן אז מה הבדיחה פה בעצם?

פיגי ו.

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י יעל;1562221:
יש כאן כמה שמרגישים סגנים של אלוקים..
נראה לי לא צריך להתייחס
לא מתאים לך תעברי הלאה.
בשביל זה יש כאן מנהלים.

אז למה התייחסת?

bbr

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
כתוב שהיא סיימה את הנקיונות, כך שלא רלוונטי הלדון לכף זכות שהוא החליק במים;)

גרנולה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
תגידו, אתם תמימים??!?
ברור שההומור הזה היה שהוא קיבל מכות ולא רק החליק על המים או אולי גם וגם... אלא מה??
ואגב, אני יודעת מה המקור של זה....

פשוט

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
עריכה והפקת סרטים
א. אותי זה הצחיק דוקא

ב. בקצב הזה אני יכולה להעלות לפה כל יום עשרות תמונות מהמייל .אבל-

ג. ברור לי שזה לא מתאים לפורום הזה. לא בשביל דברים כאלה נפתח אשכול "איש את רעהו"

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הכל בהומור, לא צריך לקחת כל דבר ברצינות ולהיות כבדים, כולה סוג של הומור על ערב פסח והומור תמיד מוקצן יותר..
מלכתחילה לא נהוג לעלות לכאן כאלו דברים, אבל אם כבר העלו אז תפרגנו לעצמכם חיוך ותמשיכו הלאה.

A.M

משתמש פעיל
בפורום איש לרעהו - גברים בלבד - הבדיחה הזאת היתה רצה....
אני אישית אהבתי אותה:)

פיגי ו.

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י EC;1562283:
הכל בהומור, לא צריך לקחת כל דבר ברצינות ולהיות כבדים, כולה סוג של הומור על ערב פסח והומור תמיד מוקצן יותר..
מלכתחילה לא נהוג לעלות לכאן כאלו דברים, אבל אם כבר העלו אז תפרגנו לעצמכם חיוך ותמשיכו הלאה.

דבר ראשון, חייכנו, מי אמר שלא?
דבר שני, המשכנו לאה
אבל סתם מותר לציין שבריא לצחוק ולשתמש בתמונות מלאות הומור, אבל לכל דבר יש את המקום שמתאים לו. אני מתארת לעצמי שברחבי הרשת יש כאלה לאלפים,
פה זה מקום חרדי, פחות הייתי לוקחת להומור נושא של אשה שריסקה לבעלה את האיברים (בגלל בורקס מסכן)
בכל אופן...:mad:

פיגי ו.

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
נכתב ע"י adyo;1562288:
בפורום איש לרעהו - גברים בלבד - הבדיחה הזאת היתה רצה....
אני אישית אהבתי אותה:)

ואם היא הייתה הולכת הפוך? ;)

EC

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
נכתב ע"י פייגוש;1562290:
דבר ראשון, חייכנו, מי אמר שלא?
דבר שני, המשכנו לאה
אבל סתם מותר לציין שבריא לצחוק ולשתמש בתמונות מלאות הומור, אבל לכל דבר יש את המקום שמתאים לו. אני מתארת לעצמי שברחבי הרשת יש כאלה לאלפים,
פה זה מקום חרדי, פחות הייתי לוקחת להומור נושא של אשה שריסקה לבעלה את האיברים (בגלל בורקס מסכן)
בכל אופן...:mad:

צודקת מבינה את הנקודה שלך, אם היו מעלים בקביעות כאלו דברים אז אני מבינה את ההערה שזה לא מתאים לכאן, גם מבחינה מקצועית וכו', אבל היא ראתה משהו, אהבה
ושיתפה, כדי שעוד יהנו.. ומאחר וזה אחת ל... לא קרה כלום, הכל בסדר נא להכנס לפרופורציות, ואם לא אוהבים. תצאו מהאשכול כנו שנכנסתם, אל תפרגנו ואל תצלצלו אבל מכל אשכול של תמונה של הומור זה הופך לסוג של החלפת דעות, מתאים/א מתאים עם פרשנויות וספקולציות למינהם..
זה העניין של ההומור במקום איזה צעקת מחאה קטנה שאשתו הגניבה לעברו הוא נראה כמו שהוא נראה, חב'רה, הומור! בשביל להצחיק חייבים להקצין..
אנשים לוקחים את זה ברצינות כאן כאילו התרחיש היה באמת, עוד מעט יפתחו כאן קישור לתהילים לפצוע המסכן..

efrat1

משתמש סופר מקצוען
נכתב ע"י EC;1562307:
צודקת מבינה את הנקודה שלך, אם היו מעלים בקביעות כאלו דברים אז אני מבינה את ההערה שזה לא מתאים לכאן, גם מבחינה מקצועית וכו', אבל היא ראתה משהו, אהבה
ושיתפה, כדי שעוד יהנו.. ומאחר וזה אחת ל... לא קרה כלום, הכל בסדר נא להכנס לפרופורציות, ואם לא אוהבים. תצאו מהאשכול כנו שנכנסתם, אל תפרגנו ואל תצלצלו אבל מכל אשכול של תמונה של הומור זה הופך לסוג של החלפת דעות, מתאים/א מתאים עם פרשנויות וספקולציות למינהם..
זה העניין של ההומור במקום איזה צעקת מחאה קטנה שאשתו הגניבה לעברו הוא נראה כמו שהוא נראה, חב'רה, הומור! בשביל להצחיק חייבים להקצין..
אנשים לוקחים את זה ברצינות כאן כאילו התרחיש היה באמת, עוד מעט יפתחו כאן קישור לתהילים לפצוע המסכן..

ראש בריא!
כמה שזה חשוב בחיים.

גרפיקהil

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
אולי יש פה אנשים שלקחו את זה קשה, פשוט כי.... בשבילם זה אמיתי??

סתם שאלתי.
תמשיכו לקטול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  32  פעמים

לוח מודעות

למעלה