דרוש מידע מה קורה אם אברך היה חסר פעמיים בביקורת בכולל

פונפוניקו

משתמש מקצוען
אני מחפש לדעת מה קורה אם אברך היה חסר פעמיים בביקורת של משרד הדתות בכולל? האם נשלל ממנו הקצבה? אשמח מאד לקבל מידע מדויק. תודה רבה.

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני מחפש לדעת מה קורה אם אברך היה חסר פעמיים בביקורת של משרד הדתות בכולל? האם נשלל ממנו הקצבה? אשמח מאד לקבל מידע מדויק. תודה רבה.
ככל ולא עברו בביקורת בשני הפעמים והוא היה חסר לעתים זה עלול להגיע לקנס רטרואקטיבי כאילו מדובר במישהו שלא היה אמור לקבל מלגה אף פעם ויהיה עליו להשיב הכל.

בדרך כלל לא קורה הרבה שמוסד נפסל לחלוטין והולכים איתו עד הקצה

פונפוניקו

משתמש מקצוען
ככל ולא עברו בביקורת בשני הפעמים והוא היה חסר לעתים זה עלול להגיע לקנס רטרואקטיבי כאילו מדובר במישהו שלא היה אמור לקבל מלגה אף פעם ויהיה עליו להשיב הכל.

בדרך כלל לא קורה הרבה שמוסד נפסל לחלוטין והולכים איתו עד הקצה
השאלה שלי במקרה שהמוסד לא נפסל, רק האברך הספציפי הזה לא היה פעמיים בביקורת, האם הוא נפסל באופן אישי?

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
השאלה שלי במקרה שהמוסד לא נפסל, רק האברך הספציפי הזה לא היה פעמיים בביקורת, האם הוא נפסל באופן אישי?
למיטב ידיעתי זה עובר בשלום ללא כל בעייה, לא לוקח אחריות כי תמיד מזהירים שעלולים לפסול מישהו כזה גם במקרים מעין אלו.

אני וביתי

משתמש מקצוען
לא יודע לגבי משרד הדתות רק צריך להיזהר שהמוסד לא יעיף את האברך הזה.:eek:

by6199

משתמש מקצוען
D I G I T A L
אני לא יודע מה זה קצה..
קנס 300K זה כבר קצה?!
ויותר מכך?!
כמה כאלו מקרים אתה מכיר? אני מניח שאתה לא יודע על מקרים מעבר למספר אצבעותיך, ואם אני טועה אז ב"ה אני בחברה בריאה

גלינג

משתמש סופר מקצוען
כמה כאלו מקרים אתה מכיר? אני מניח שאתה לא יודע על מקרים מעבר למספר אצבעותיך, ואם אני טועה אז ב"ה אני בחברה בריאה
10 מקרים שאני מכיר זה הרבה מאד ביחס לס' העמותות שאני בעניינם...

A052

משתמש סופר מקצוען
ככלל אברך שלא נכח בביקורת, הדבר עלול לגרום במקרים מסוימים לשלילת כל כספי התמיכה שנתנו בגינו מאז הביקורת האחרונה בה הוא נכח ועד ליום הביקורת שהוא לא נכח.
כלומר, אברך היה בביקורת בשנת 2017 או שנכנס אז לכולל, ולא נכח בביקורת 2018 וגם לא ב2019, הקנס למוסד (במקרים מסוימים) עלול להיות כל כספי התמיכה של 3 שנים ואותם מכפילים *3!!!

ולכן גם אם עכשיו זה אכן קנס ישיר של המוסד מול האברך יש בזה הצדקה היות וזה עלול לגרום לנזק חמור מאד! בנוסף לא לשכוח שע"פ החוק, כספי התמיכה שייכים למוסד והמוסד לא חייב להעבירם לאברך הספציפי.

פונפוניקו

משתמש מקצוען
ככלל אברך שלא נכח בביקורת, הדבר עלול לגרום במקרים מסוימים לשלילת כל כספי התמיכה שנתנו בגינו מאז הביקורת האחרונה בה הוא נכח ועד ליום הביקורת שהוא לא נכח.
כלומר, אברך היה בביקורת בשנת 2017 או שנכנס אז לכולל, ולא נכח בביקורת 2018 וגם לא ב2019, הקנס למוסד (במקרים מסוימים) עלול להיות כל כספי התמיכה של 3 שנים ואותם מכפילים *3!!!

ולכן גם אם עכשיו זה אכן קנס ישיר של המוסד מול האברך יש בזה הצדקה היות וזה עלול לגרום לנזק חמור מאד! בנוסף לא לשכוח שע"פ החוק, כספי התמיכה שייכים למוסד והמוסד לא חייב להעבירם לאברך הספציפי.
מאד אשמח לקבל מקורות או את הוראות משרד הדתות בזה, זה חשוב לי מאד.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  9  פעמים

לוח מודעות

למעלה