אסטרטגיה מה קופי הנכון?

כנפי דמיון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
הכנתי פרסומת ללקוח, בעיקרון עבדתי בעיקר רק על הפרסומת, על זה קבלתי את התשלום, חוץ מדבר אחד שכתבתי בסוף 'רק תכין את המזוודה וצלצל, שהיה נראה לי, עוזר להבנה שהסוכן יכול לארגן לו הכל לטיסה לחול והוא לא צריך לעשות כלום, אני יודע שהיה אפשר לכתוב את זה בצורה חזקה יותר, אבל כמו שאמרתי עבדתי רק על העיצוב, מאוד חשוב לי לדעת איך הייתם מנתחים את הפרסומת הזו, לסוכן שמארגן לך טיסות מוזלות לאן שאתה רוצה, מחפש לך את הטיסה הכי זולה באתם לצרכים שלך, השכרת רכבים, הסעות פנים ממקומם למקום, מכין לך את צ'ק האין מלונות במקומות שאתה רוצה להגיע עליהם... אומנם כנרה שלא הכניס את זה לפרסומת, אני חושב שאם הייתי עושה קופי גם כל הפרסומת הייתה צריכה להשתנות...
פלייר טיסה לכל יעד 2.jpg

#ה_מ_ע_צ_ב_ת

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
צילום מקצועי
D I G I T A L
העיצוב יפה מאוד!
את הקופי בהחלט הייתי מחדדת.
לסוכן שמארגן לך טיסות מוזלות לאן שאתה רוצה, מחפש לך את הטיסה הכי זולה באתם לצרכים שלך, השכרת רכבים, הסעות פנים ממקומם למקום, מכין לך את צ'ק האין מלונות במקומות שאתה רוצה להגיע עליהם...
לא. המשפט ״לכל יעד בעולם״ לא מביא לי מספיק את הערכים האלו. עוד קצת שיפשוף...

'רק תכין את המזוודה וצלצל
משפט מצויין! בטח שעוזר...:rolleyes:

בהצלחה!

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי
הכנתי פרסומת ללקוח, בעיקרון עבדתי בעיקר רק על הפרסומת, על זה קבלתי את התשלום, חוץ מדבר אחד שכתבתי בסוף 'רק תכין את המזוודה וצלצל, שהיה נראה לי, עוזר להבנה שהסוכן יכול לארגן לו הכל לטיסה לחול והוא לא צריך לעשות כלום, אני יודע שהיה אפשר לכתוב את זה בצורה חזקה יותר, אבל כמו שאמרתי עבדתי רק על העיצוב, מאוד חשוב לי לדעת איך הייתם מנתחים את הפרסומת הזו, לסוכן שמארגן לך טיסות מוזלות לאן שאתה רוצה, מחפש לך את הטיסה הכי זולה באתם לצרכים שלך, השכרת רכבים, הסעות פנים ממקומם למקום, מכין לך את צ'ק האין מלונות במקומות שאתה רוצה להגיע עליהם... אומנם כנרה שלא הכניס את זה לפרסומת, אני חושב שאם הייתי עושה קופי גם כל הפרסומת הייתה צריכה להשתנות...צפה בקובץ המצורף 593669
מה הנקודה החזקה של 'נחמן טרוול' שבגללה יבחרו בו הלקוחות הפוטנציאליים?
עליה צריך להיות הדגש.
אם הנקודה החזקה היא המחיר אז אפשר אולי לכוון ל- 'גם אתה יכול לטוס לכל יעד שתרצה'

כנפי דמיון

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
איור וציור מקצועי
עימוד ספרים
העיקרון הוא כזה היום אנשים מחפשים טיסות סדירות, וצריכים לשבת על זה כדי למצוא טיסות, ולפתוח בכל פעם את האתרים של הטיסות ופשוט לחפש ולהמשיך לחפש, כאשר מדברים איתו הוא בעצמו מחפש לך את הטיסות, הוא מחפש לך את הטיסות הזולות ביותר, וגם מלונות והסעות פנים או השכרת רכבים במקום שאתה רוצה להגיע אליו, דבר שחוסך הרבה כאב ראש, הרבה אנשים יעדיפו לשלם הרבה יותר כסף כדי לחסוך מהם את כאב הראש הזה, ופה הוא מגיע ומחפש בשבילך את כל הדברים האלו, (למי שאין אינטרנט זה עוד יותר טוב) וכך אתה משלם הרבה פחות כסף ובלי כאבי ראש.

רחל סרולוביץ

כתיבה שיווקית וקופירייטינג
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
פרסום וקופי

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ב'

ט בַּמֶּה יְזַכֶּה נַּעַר אֶת אָרְחוֹ לִשְׁמֹר כִּדְבָרֶךָ:י בְּכָל לִבִּי דְרַשְׁתִּיךָ אַל תַּשְׁגֵּנִי מִמִּצְוֹתֶיךָ:יא בְּלִבִּי צָפַנְתִּי אִמְרָתֶךָ לְמַעַן לֹא אֶחֱטָא לָךְ:יב בָּרוּךְ אַתָּה יְהוָה לַמְּדֵנִי חֻקֶּיךָ:יג בִּשְׂפָתַי סִפַּרְתִּי כֹּל מִשְׁפְּטֵי פִיךָ:יד בְּדֶרֶךְ עֵדְוֹתֶיךָ שַׂשְׂתִּי כְּעַל כָּל הוֹן:טו בְּפִקֻּדֶיךָ אָשִׂיחָה וְאַבִּיטָה אֹרְחֹתֶיךָ:טז בְּחֻקֹּתֶיךָ אֶשְׁתַּעֲשָׁע לֹא אֶשְׁכַּח דְּבָרֶךָ:
נקרא  12  פעמים

לוח מודעות

למעלה