מה צריך לצרף לדוח השנתי בהגשה דרך האתר

יעל

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
איזה מסמכים צריך לצרף לדוח השנתי בהגשה דרך האתר?

האם יש צורך לצרף טבלה של הוצאות והכנסות שנתי?

נערך לאחרונה ב:

נב

משתמש צעיר
צריך לצרף טפסי 106, אישור שנתי על הפקדות לקרן פנסיה השתלמות ביטוח חיים וכו'.. ,אישור שנתי למס הכנסה על תשלום לביטוח לאומי, אישורי תרומות וכו'.. אין צורך לצרף טבלת הוצאות והכנסות

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
בעיקרון צריכים לצרף את כל המסמכים שהנתונים בדוח מתבססים עליהם.
לדוגמא: טופסי 106, דוח רווח והפסד (ריכוז הוצ' והכנסות), אישורי הכנסות מביטוח לאומי, אישור על ניכוי במקור וכדו'

כמו שכתבתי זה לא טבלה רק דוח רווח והפסד שהוא מסכם את כל ההכנסות וכל סוגי ההוצאות, ניתן להשתמש בטופס 1320 נספח א' לדוח השנתי, שם מפורטים כל סוגי ההוצאות.

בהצלחה

szn

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
עריכה תורנית
האם צריך להכניס בדוח השנתי גם את ההכנסות מאבטלה?

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
כן, כל סוגי ההכנסות נכנסים לדוח.
הכנתי מדריך מקוצר לדוח שנתי תוכלו לפנות למייל A5703031 בג'ימייל ואשלח לכם

avim10

משתמש מקצוען
כמו שכתבתי זה לא טבלה רק דוח רווח והפסד שהוא מסכם את כל ההכנסות וכל סוגי ההוצאות, ניתן להשתמש בטופס 1320 נספח א' לדוח השנתי, שם מפורטים כל סוגי ההוצאות.
האם חובה למלא שם את החלק הזה:
1622636581988.png

אם כן, מה אמור למלא בזה למשל עוסק פטור שמנפיק קבלה אחת לחודש דרך תוכנת הנה"ח באינטרנט?
( @יהודה מילר קיבלתי את המדריך מהמשרד שלכם, ונהניתי. תודה רבה! רק הדרכה לדו"ח הזה היתה חסרה לי שם.)

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
זה נראה לי מאוד פשוט, למלא כן או לא - פנקסי חשבונות זה קבלות ויש לכם, חשבונאות כפולה לסמן לא, מלאי אני ג"כ מאמין שאין.
אין צורך למלא תוספת להוראות ניהול ספרים

בהצלחה

יהודה מילר

מנהל פורום חשבונאות ומס
מנהל
מנוי פרימיום גולד
לכל מי שמגיש/הגיש דוח בעצמו כדאי שיעבור גם על זה לוודא שהכל נכנס

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכג

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת אֵלֶיךָ נָשָׂאתִי אֶת עֵינַי הַיֹּשְׁבִי בַּשָּׁמָיִם:ב הִנֵּה כְעֵינֵי עֲבָדִים אֶל יַד אֲדוֹנֵיהֶם כְּעֵינֵי שִׁפְחָה אֶל יַד גְּבִרְתָּהּ כֵּן עֵינֵינוּ אֶל יְהוָה אֱלֹהֵינוּ עַד שֶׁיְּחָנֵּנוּ:ג חָנֵּנוּ יְהוָה חָנֵּנוּ כִּי רַב שָׂבַעְנוּ בוּז:ד רַבַּת שָׂבְעָה לָּהּ נַפְשֵׁנוּ הַלַּעַג הַשַּׁאֲנַנִּים הַבּוּז לִגְאֵיוֹנִים:
נקרא  1  פעמים

לוח מודעות

למעלה