עזרה מה צריך לעשות כדי שיסללו לנו מדרכות חדשות ברחוב?

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
למי פונים בעיריה? יש כאן משהו שיודע בברור למי צריך לפנות? האם צריך עצומה וכדומה?

אנו אובדי עצות.

מדרכות הרחוב שבורות ועקומות, התושבים הולכים בקביעות על הכביש מחשש לנקיעת קרסוליהם, עגלות מקרטעות ומפרקות עצמות יושביהן ואין לדבר סוף!
שלחתי מיילים לכל מי שרלוונטי, כולל לראש העיר בעצמו, אבל אני חוששת שהדרך הזו נאיבית מידי...

אשמח לעצת מבינים בענין ובעלי נסיון.
תודה.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אחרי ששלחת מייל למחלקה הרלוונטית (נראה לי תשתיות ופיתוח)
תשלחי מייל למבקרת העיריה.
לא ענו לך? מייל נוסף למבקרת והעתק למבקר המדינה.
מבקר המדינה מתערב ומכריח את העיריה לטפל בדברים מהסוג הזה.

בנוסף,
יש כרגע חבר מועצה שמחפש איך למרר לעיריה את החיים. נראה לי שהוא יכול להועיל בסיפור כזה.
אם מעניין אותך מי, תפני אלי באישי.

נערך לאחרונה ב:

זהבוש

משתמש מקצוען
צודקת לחלוטין @מילה בסלע אכן, א"א ללכת ברחובות בצורה נורמלית
הראש עסוק רק במבט למרצפות כדי לחשבן את המרצפות העולות ויורדות, את הבורות הרבים, את שורשי העצים שבןלטים החוצה וכד'
מי שלא נפל שם ברחוב- שיקום!!!!!:confused:

בעריש

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
את מעניין אותך מי, תפני אלי באישי.
כבר כתבת
יש כרגע חבר מועצה שמחפש איך למרר לעיריה את החיים ... .
;);)
אפשר אולי לנסות גם אצל ירחמיאל שניידר, חוץ מהבדיחה שמעתי שהוא באמת מטרטר ת'שכל שם בעיריה אז לפעמים רוצים שישתוק ועושים מה שמבקש.

מנוחהלה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
אפשר אולי לנסות גם אצל ירחמיאל שניידר, חוץ מהבדיחה שמעתי שהוא באמת מטרטר ת'שכל שם בעיריה אז לפעמים רוצים שישתוק ועושים מה שמבקש
מה שכתבתי, כתבתי מתוך מידע פנימי מהעיריה.
אלו הדרכים בהן ניתן להזיז שם ענינים.

על ירחמיאל שניידר לא שמעתי שהוא עושה משהו.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
תודה
תודה לכולם
פניתי אכן גם לקואליציה וגם לאופוזיציה. נחכה ונראה.

YAELJ

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
למי פונים בעיריה? יש כאן משהו שיודע בברור למי צריך לפנות? האם צריך עצומה וכדומה?

אנו אובדי עצות.

מדרכות הרחוב שבורות ועקומות, התושבים הולכים בקביעות על הכביש מחשש לנקיעת קרסוליהם, עגלות מקרטעות ומפרקות עצמות יושביהן ואין לדבר סוף!
שלחתי מיילים לכל מי שרלוונטי, כולל לראש העיר בעצמו, אבל אני חוששת שהדרך הזו נאיבית מידי...

אשמח לעצת מבינים בענין ובעלי נסיון.
תודה.
מוכנה להצטרף אליך במאבק,
המצב פה פשוט מזעזע.

משפחת לוי...

משתמש מקצוען
אולי במקום לבכות , תארגנו חרם של תשלום ארנונה ,
נראה לי שיש חבר מועצה מהכפר , לא?
רובנשטיין אמר שהוא הקדנציה הזאת יטפל באזור שם נחיה ונראה,
העיקר באזור של .... החליפו את כל המדרכות, העוול הזה זועק לשמים,
כל הנכתב הוא מכאב הרחוב שלנו הכל חדש, וסתם הוחלף המצב לא היה בכלל בעייתי.

נערך לאחרונה ב:

אני וביתי

משתמש מקצוען
הלוואי שאצלנו יהיה מדרכות שבורות
הבעיה אצלי נו ברחוב זה שאין!! מדרכה קטע קטע באמצע הרחוב שפשוט שמו פח טמון ואין מדרכה כמובן שלפני הפח חונים רכבים ולאורך כל הדרך חונות מכוניות בשני הצדדים בשעות הבוקר זה פשוט ניסים כל רגע מאות ילדים עוברים ומשני הצדדים יוצאים רכבים ממש פחד. אני אישית מלווה את הילדים שלי עד אחרי זבוטינסקי. מי שעובר ברחוב הזה מבין למה אני מתכוון.
כבר החתימו את השכנים והיו בעיריה והתשובה .. מדינת חלם התשובה הבעיה של הקבלן! אז מאות ילדים מסכנים חיים כל יום והבעיה של......

דפוס פוסטר

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
הפתרון-לגור בעיר אחרת ;)
כשליד הבניין שלי שקעה מרצפת אחת במדרכה, התקשרתי למוקד העירוני ובאותו יום תיקנו...

אני וביתי

משתמש מקצוען
אם זה יהיה לתועלת ותוכלו לעזור איפה שאנחנו לא הצלחנו ועל הדרך להציל חיים פשוטו כמשמעו! פרדס כץ לפני הבנין ברחוב הרצל 69 יש קטע שלם בלי מדרכה ומכיוון שיש מכוניות שונות ממש צמוד לפח נשארת אופציה לעבור רק מאחור המכוניות . תחשבו על השעה רבע לשמונה בבוקר מכל צד יוצאת מכונית וילדים קטנים ונמוכים הולכים השם ישמור אין לנהג מצב לראות אותם זה ממש על ניסיך. .

דוכסוסטוס

משתמש סופר מקצוען
כתיבה ספרותית
יש חבר מועצה חדש מפרדס כץ, נדמה לי בשם שוורץ, דברו אתו.

אם זה לא יעזור, שכנעו את ראש העיר לעור דירה לאיזור, אני גרתי ברחוב של אחד מראשי העיר, מיד אחרי הבחירות נערך שיפוץ נרחב של הרחוב.

מילה בסלע

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
פרסום וקופי
בבקשה לא לענות לי בציניות או בליצנות, הענין מסב צער ונזקים מרובים ליושבי המקום ואנו אובדי עצות, אבל מעוניינים רק בכאלה שבאמת תסייענה לנו. בדיחות עלינו כבר יש, והרבה.

דבורי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עריכה והפקת סרטים
עצוב לי לאכזב אותך, אך נראה שאין סיכוי שיחליפו לכם מדרכות.
ברחוב שלי בנו גני ילדים של העיריה. בניה מסיבית של יסודות וקומות. חשבתי בתמימותי שיחליפו את הריצוף הרעוע ומלא הבורות שסובב את מבנה הגנים. לתדהמתי הם החליפו את הריצוף רק בשביל המוביל אל הגן. דהיינו רוחב של חצי מטר.

הלוואי ואתבדה ותזכו להחלפה מהירה של הריצוף!

אורתודוכס

משתמש פעיל
אני מזדהה עם כל מה שנכתב ביחוד עם גניבת המדרכות
עברתי לאחרונה ברחוב אחיעזר בבני ברק מול התלמוד תורה מרכז
פשוט להזדעזע רחוב די עמוס באנשים נשים וטף ואין מדרכה

חושב מחדש

משתמש מקצוען
עברתי לאחרונה ברחוב אחיעזר בבני ברק מול התלמוד תורה מרכז
ותעשה חשבון כמה ילדים/ות עוברים/ות שם ביום....
בית ספר מרכז בנים - 600 ילדים
בית ספר מרכז בנות - 2000 ילדות
בית ספר אהל תמר - 800 ילדות לערך.
חיידר מעוז התורה - 600 ילדים
סורוצקין - 500 ילדים
בנוסף, 2000 מתפללי בית הכנסת הגדול
1000 לומדי דן גרטלר והסביבה...
מתפללי אלכסנדר
ויש שם עוד אדמו''ר לא זוכר [גרתי שם פעם פעם]

וכל זה ב35 סנטימטר של מדרכה...
[נכון, לא כולם מגיעים/ות משם, אבל עדיין זה נהר של ילדים ואברכים ובחורים ופשוט הזוי...]

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה