עזרה חסימות קווים לחו"ל בחברת סלולר?

צביבה

משתמש פעיל
ניידתי 2 קוים כשרים לפרטנר שיחות בארץ ועוד 500 דק' לחו"ל ב25.9 לקו
יום אחרי חסמו לי את הקו לחו"ל התקשרתי לפרטנר ואמרו לי שזה קשור ל012 ושאתקשר אליהם, התקשרתי ל012 ואמרו לי שאוכל לקנות חבילה אצלם אמרתי להם מה שפרטנר אמרו והשיבו לי דברו איתם שוב התקשרתי לפרטנר ואמרו לי שוב להת' ל012 אמרתי להם שאני משלמת לפרטנר והם צריכים לדאוג לזה אחרי יום... של שיחות לבסוף נתו לי לדבר עם המנהלת ואמרה שתטפל בזה לסוף היום פתחו לי את השיחות לחו"ל
יממה אחרי זה שוב חסמו לי את השיחות לח"ל
מה אני אמורה לעשות כעת?

נערך לאחרונה ע"י מנהל:

מוגז כדין

משתמש צעיר
יום אחרי חסמו לי את הקו לחו"ל התקשרתי לפרטנר ואמרו לי שזה קשור ל012 ושאתקשר אליהם, התקשרתי ל012 ואמרו לי שאוכל לקנות חבילה אצלהם אמרתי להם מה שפרטנר אמרו והשיבו לי דברו איתם שוב התקשרתי לפרטנר ואמרו לי שוב להת' ל012 אמרתי להם שאני משלמת לפרטנר והם צריכים לדאוג לזה אחרי יום... של שיחות לבסוף נתו לי לדבר עם המנהלת ואמרה שתטפל בזה לסוף היום פתחו לי את השיחות לחו"ל
מה אני אמורה לעשות כעת????????????????
סיפור מוזר במקצת.
בד"כ אחרי פתיחת קו בפעם הראשונה שמחייגים לחול זה חסום ובשירות הלקוחות פותחים.
אין מה לדבר עם 012. את לא משלמת להם והם לא אמורים להכיר אותך. הפרטנר היחיד שלך(כמה אירוני) זה פרטנר ורק הם!!!
שילמת להם ואת לא מכירה אף אחד!
תתעקשי על שלך, ואל תהססי לומר להם שאת שוקלת לנטוש אותם...

צביבה

משתמש פעיל
שילמת להם ואת לא מכירה אף אחד!
זה מה שאמרתי להם! והם מתעקשים שאתקשר ל012 כך אמרו לי כמה נציגים במשך היום "זה ההוראה שלהם מלמעלה"
תתעקשי על שלך, ואל תהססי לומר להם שאת שוקלת לנטוש אותם...
כל יום אצטרך להתקשר???
אולי באמת
מה אכפת להם שתעבור כשיש להם כמה מאות אלפי אנשים שנמצאים אצלהם

בקיצור מה אני עושה???

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
לי נתנו את התוכנית עם שיחות לנייד ונייח בחו"ל והיום התקשרו לאמר לי שזה רק לנייח ממש מוזר

צביבה

משתמש פעיל
תנסי להתקשר כמה פעמים עד שיענה נציג/ה נחמד/ה.
זה לא נורמאלי, להיות יום שלם על הטל' להשיג משהוא שהם מחויבים לתת לי מלכתחילה- רק בגלל דק' לחו"ל עברתי אם לא הייתי הולכת לרמי לוי, גולן

אולי בכל אופן יש איזשהוא עצה לזה?

כוכב הצפון

משתמש רשום
יום אחרי חסמו לי את הקו לחו"ל התקשרתי לפרטנר ואמרו לי שזה קשור ל012 ושאתקשר אליהם, התקשרתי ל012 ואמרו לי שאוכל לקנות חבילה אצלהם אמרתי להם מה שפרטנר אמרו והשיבו לי דברו איתם שוב התקשרתי לפרטנר ואמרו לי שוב להת' ל012 אמרתי להם שאני משלמת לפרטנר והם צריכים לדאוג לזה אחרי יום... של שיחות לבסוף נתו לי לדבר עם המנהלת ואמרה שתטפל בזה לסוף היום פתחו לי את השיחות לחו"ל
מה אני אמורה לעשות כעת????????????????

אני כבר שנים בפרטנר וב"ה מאוד מרוצה יש להם תוכנית אחרת שזה גם לניידים אבל בדרך כלל רק נייחים חוץ ארה"ב גם נייד.

סלולר בזול

משתמש פעיל
אגב אם תאיימי עליהם שתפני למשרד התקשורת, או למועצה להגנת הצרכן יכול להיות שזה יזיז להם משהו.
את לא צריכה רק לאיים תוכלי באמת לפנות אליהם זה דורש בס"ה להגיש תלונה
תקליטי קודם את השיחה איתם ותגישי תלונה.

miri

מירי הס- אמנית ציור
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
הופה... גם לי נחסם השיחות לחו"ל היום

בינגרפיק

משתמש פעיל
עיצוב גרפי
אני אישית לא מנויה אצלם, אך כיון שיש לי אחים בחול חשובה לי האופציה של החבילה לחול, הייתי מתניידת לחברה אחרת שלא עושה את הבלגנים הללו.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  30  פעמים

לוח מודעות

למעלה