מה עדיף- תוספת פיתוח ספציפי או תבנית קיימת?

chaya

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בביה"ס בו אני מלמדת רוצים לעדכן את האתר לתבנית חדשה ומתוקשבת.
קיימת כיום מערכת של תיק תק שמותאמת לצרכי ביה"ס, עם דפים מוגבלים בהתחברות דרך הזדהות משרד החינוך, מערכת דיוור וניוזלטר, טפסים ועוד.
הנקודה- אני לא מתחברת לתבניות שלהם
גם בא לי את הגמישות של הבנייה עם אלמנטור
השאלה שלי, מה עלות פיתוח תוסף לתבנית וורדפרס -
1. שיגביל כניסה לעמוד דרך הזדהות משרד החינוך (לפי הכיתה המוגדרת יאפשר כניסה לעמוד הרלוונטי)
2. הטמעת לוח גוגל - יפה כמו שנראה בגוגל, לא בצורה הבסיסית
(אם הלוח משותף ציבורית ונמצא בדף מוגבל לכניסה, זה עדיין יכול להיות מופץ איכשהו? ז"א זה בעייתי?
חוץ מזה, אם יש לי כמה יומנים משותפים באותו לוח (לכל כיתה) יש אפשרות שבכל דף יציג רק יומן כיתה+יומן כללי?)

3. פחות קריטי - הופעת סלייד ימי הולדת, לפי הנתונים במערכת משרד החינוך- לכל עמוד כיתתי מה שרלוונטי לכיתה
תודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  3  פעמים

לוח מודעות

למעלה