דיון מה מנשנשים בצהריים שבת הבאה

D

Deleted 66182

אורח
נוסח האשכול מה מנשנשים
לי חשוב שיאכלו אוכל נורמלי...
קוגל תפו"א זה רעיון
דג
סלטי ירקות
פסטה עשויה מבלינצ'עס חתוכים לרצועות דקות
מה עוד?

צחור

משתמש מקצוען
בלינצס תפוא או ירקות
ושניצלים
גם מנה אחרונה אפשר וגם אורז( אפילו לאשכנזים מותר אז)
ובמבה!

D

Deleted 66182

אורח
D

Deleted 66182

אורח
אפשר גם עם ציפוי מתנפח...
נקראים אצלנו "השניצלים המתנפחים של פסח" רק מה טעימים בעיקר ישר מהמחבת,
זה אותו ציפוי של פרחי כרובית. לנוהגים-מעדן...

ש.ב.א

משתמש סופר מקצוען
מסתבר שמוצר לחמם ובטח אצל אוכלי קטניות, השאלה מה הדין של הסיר מבחינתכם, האם תוכלו לבשל בו אחרי זה או שתצטרכו לחכות 24 שעות או שבכלל לא....
כמו כן מן הסתם תאלצו לגמור את כל האוכל עד סוף זמן אכילת חמץ.
יש סירים חד פעמי

ריקי שחור

משתמש מקצוען
לפי מה שבררתי, אין בעיה בקמח מצה (בעוגות, ציפוי לשניצלים וכד'), גם לאשכנזים. כדאי לבדוק.

במבונה

משתמש מקצוען
צילום מקצועי
לפי מה שבררתי, אין בעיה בקמח מצה (בעוגות, ציפוי לשניצלים וכד'), גם לאשכנזים. כדאי לבדוק.
ביררנו, ויש בעיה גדולה בקמח מצה. [בעיקר באפוי, ויש כאלו שאומרים שגם מטוגן.]

D

Deleted 66182

אורח

סמולטוק

משתמש מקצוען
אשמח למקור
(מראה מקומות)
בבקשה
משנ"ב-
Screenshot_20210321-211739_Gallery.jpg
הרב צ'זנר-
Screenshot_20210321-211733_Gallery.jpg

קריה נאמנה

משתמש מקצוען
אולי טעימות מה'שולחן עורך' ומהחרוסת...
(להכין מראש יותר :))
אני מתכוננת להכין מראש כמות גדולה יותר מהרגיל של תפו"א מבושלים, ביצים, וחסה, שיהיה גם לליל הסדר, וגם ל"נישנוש" בשבת. גם יותר בריא וגם יותר משביע מצ'יפס ועוגיות.
גם הרעיון של צ'ולנט פסחי, או קוגל מצא חן בעיני.
יש לי בעיה אחרת.
ה'שולחן עורך' אצלנו כולל בד"כ סיר גדול של מרק. בד"כ אני מארגנת את האוכל בתבניות, לחימום מהיר על הפלטה, אבל השנה, אני חוששת שהמרק לא יספיק להתחמם. אשמח לעצות מעקרות בית מנוסות.

אסתי אחת

משתמש מקצוען
אני מתכוננת להכין מראש כמות גדולה יותר מהרגיל של תפו"א מבושלים, ביצים, וחסה, שיהיה גם לליל הסדר, וגם ל"נישנוש" בשבת. גם יותר בריא וגם יותר משביע מצ'יפס ועוגיות.
יש לי בעיה אחרת.
ה'שולחן עורך' אצלנו כולל בד"כ סיר גדול של מרק. בד"כ אני מארגנת את האוכל בתבניות, לחימום מהיר על הפלטה, אבל השנה, אני חוששת שהמרק לא יספיק להתחמם. אשמח לעצות מעקרות בית מנוסות.
יש לי כירה חשמלית קטנה לסיר אחד ,עוצמתית ביותר בחימום
מניחה לפני כל חג בפינה במרפסת עם שעון שבת מחמם לי הכל במהירות ויעילות
מרק גדול אסור לחמם על הפלטה! מועד לקלקול מנסיון עגום של כמה פעמים.

לפעמים אני מכינה מוקפצים ,חזה עוף וכד'.. ואפילו פירה טרי וטעים לפני הסעודה בבוקר -כאמור אם קונים לחפש עוצמתית כי יש הרבה כירות בינוניות ומטה שגורמות לעוגמת נפש בחימום ובבישול.

תיקתוק

משתמש סופר מקצוען
יש לי בעיה אחרת.
חגז

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  24  פעמים

לוח מודעות

למעלה