מידע שימושי מה כלות תמיד קונות? ואפשר למכור בבית?

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מתייעצת אתכם:
מה אפשר למכור דרך הבית לכלות?
משהו שלא תופס הרבה מקום, משהו שכל כלה קונה, ותשמח לקנות בזול...
אודה לרעיונות.
תזכו למצוות!!!

3632

משתמש צעיר
נכתב ע"י shokoshok;1997965:
נכנסתי בשביל לכתוב את הנ"ל.
זה יכול להיות כמה סוגים:
בנדנות
רשתות
לונגים
ואולי גם גרבי נשים...

imagine

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
מצוין!
הבו עוד רעיונות בבקשה.
משהו שלא תופס מדי הרבה מקום, ושלא צריך התמחות מיוחדת בשביל למכור אותו...
רק בשמחות:)

ר.ב.

משתמש פעיל
נכתב ע"י שרה'לה;1998309:
נרתיק לתפילין.

נכון מאד!
רעיון יפה ודי נדיר!
אני כשהייתי כלה רציתי לקנות לחתן את ההכי יפה ומאידך המחירים בחנויות היו בשמים. ובאמת מצאתי איזה מכירה קטנה ואפילו שהיתה מאד מרוחקת בצד השני של העיר, נסעתי וקניתי אצלם ממש בחצי מחיר ועוד הם שלחו לריקמה. ועד היום אני אוהבת את הנרתיק ונהנת להזכר במאמץ שהיה שווה.

ר.ב.

משתמש פעיל
נזכרתי גם שגביעי כסף מתנה לחתן מאד הולך כמעט בכל המגזרים.
לא צריך את כל כלי הכסף כמו פמוטות וכד' אלא גביעים יפים בכמה רמות מחיר, עם רגל או בלעדיה. גם לזה יצאנו לרכוש במכירה ביתית כי הפער היה משמעותי.
ולא צורך הרבה מקום לאחסון, מספיק ויטרינה אחת יפה ומרשימה עם תצוגה נאה והכי חשוב מחיר מתחשב.
אמנם במחשבה שניה עסק של כלי כסף צורך מעט יותר השקעה ומעט יותר שמירה וכו'. אבל לפחות גם ענף זה די נדיר בשוק.
ועובר מהר מאד מפה לאוזן אם הוא משתלם בכיס של ההורים המחתנים עם ההוצאות המרובות.
בהצלחה בכל צעד!

BRAVERMAN

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
עריכה והפקת סרטים
D I G I T A L
מצעים יפים:)

פרספכתיבה

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
פרסום וקופי
יוצרי ai
מבחר מתנות לחתן-באמת הגיע הזמן שמישהו יפתח חנות ייחודית למתנות חתן כמו שיש חנויות תכשיטים...יחסוך המון התרוצציות מיותרות.. פשוט לרכז תחת קורת גג אחת גביעים,חנוכיות,תיקי תפילין, עניבות, חפתים, סטנדרים שולחניים קטנים עם כיתוב, אופציה להזמנת ש"ס דרככם, מגילת אסתר, קופסאות אתרוג ושאר מתנות לחגים וכו'... זה יכול להצליח מאוד בעז"ה!

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
גרביים.

מיכל101

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
D I G I T A L
נכתב ע"י ברכהלה;1998533:
מבחר מתנות לחתן-באמת הגיע הזמן שמישהו יפתח חנות ייחודית למתנות חתן כמו שיש חנויות תכשיטים...יחסוך המון התרוצציות מיותרות.. פשוט לרכז תחת קורת גג אחת גביעים,חנוכיות,תיקי תפילין, עניבות, חפתים, סטנדרים שולחניים קטנים עם כיתוב, אופציה להזמנת ש"ס דרככם, מגילת אסתר, קופסאות אתרוג ושאר מתנות לחגים וכו'... זה יכול להצליח מאוד בעז"ה!

נראה לי שיש משהו כזה בבית וגן.

yudb

משתמש סופר מקצוען
מצעים טובים וזולים, ממש קשה למצוא!
אולי דוגמאות יפות של בן ברבר.
אני יודעת שקיימות יפות רק בחול, בארץ, היפים עולים הון.

userit

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
אני יודעת שזה תופס מקום- אבל מה עם כלי בית? סכום וסטים ליום-יום?
או שהרב מקבלות כמתנה?
האבזור הראשוני למטבח- סירים, סכינים, קרש חיתוך, סכו"ם, כוסות, שעווניות- אם תהיה מכירה מוצלחת שמוכרת פריטים שונים ומיוחדים, יכולה מאד להצליח בעיניי.
התרוצצתי הרבה בשביל זה.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  19  פעמים

לוח מודעות

למעלה