מה יש לכם לומר על תוכנת פוזר?

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מה ההבדל בינה לבין ה3D MAX ? מה היחודיות שלה? יש לכם דוגמאות (שרלוונטיות לנתיב...)להראות? משתפת פעולה עם תוכנות אחרות? איזה?
מחכה לתגובות. תודתי.

מקארתור

משתמש מקצוען
D I G I T A L
עד כמה שידוע לי, מיועדת בעיקר למידול דמויות אנשים

3Design

משתמש צעיר
תוכנת POSER [כהיום בגירסא 7] מיודעת לדמויות בעיקר לדמויות אנשים.. צורת הגוף הפירוגה הפנים השיער והלבשה [Cloth].. הבעות פנים תנועות הגוף..

היא עובדת על ממשק שונה קצת מהרגיל לתוכנות תלתמימד. די מורכב אך עדיין די קל לתפיסה.

התוכנה באה עם מאגר דוגמאות מוכנות להבעות ותנועות וכו....

כמובן גם בתחום האנימציה האפשרויות שם מדהימות

ואפשרויות רינדור שלה מהיר יחסית לתוכנות רגילות.

אפשר לייצא ולייבא רוב סוגי קבצי 3D הבסיסיים

אני אישית לא ממליץ לכל אחד להתעמק בPOSER .. רק למי שעוסק ספציפית בתחום הזה.. זה או לגמרי או בכלל לא ..

בהצלחה

[אגב קבצי BVH לתנועות מוכנות...... רק לחפש במקום הנכון .. יש המון באינטרנט :) ]

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
מדוע לא מומלץ לכל אחד?
אני תמיד חלמתי שאצור לי כמה דמויות בסיס שאותם אשנה כל פעם לצרכי. תנועה, תאורה, הבעות, לבוש וכו'
עיסוקי גם בציור ואיור לרב ולכן זה מענין אותי!
תודה מראש על תשובות מהירות ומפורטות! יישר כח!!!!!!!

3Design

משתמש צעיר
עיין מה הוספתי באשכול הקרוב על פוסר.
http://prog.co.il/showthread.php?t=12512

אני לא ממליץ עליו כי חבל על הזמן.... שורף שעות וימים .. בזמן שאתה מכין מודל אחד אתה יכול לאייר 10 איורים מושלמים אם לא יותר.. כמובן שאין השוואה אבל כל שינוי זה 'אודך'...

בהצלחה

תוריד תתקין ותהנה .. אין לי ספק שתשתגע מהאפשרויות .. תוציא ת'בטריה של השעון לפני כן :)

שמשונית

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
יפה אפשר למצא הדרכה לפוזר?
התחלתי להתעסק עם 3D MAX ודי התיאשתי למחשבה כמה אצטרך להשקיע עד שאכנס 'טוב' לתוכנה ואוכל לעשות בה כרצוני. מטרתי בעיקר דמויות ובע''ח, בפוזר יש יותר סכוי?
יישר כח על המידע ועל האפשרות לקבלו!

3Design

משתמש צעיר
קשה לומר ... אם כבר תלת מימד אז לחיות איתו עד הסוף .. זה תחום שאו שאתה מכיר אותו טוב אז אח"כ אין לך שום בעהי להסתגל לכל תוכנה חדשה .. או שאתה נוגס טיפה מפה וטיפה ושם אתה מחפש תשובות 24 שעות ...

המידול הראשוני חייב מקס או מאיה .. אח"כ יש את פוסר או אפילו ZBrush לעיבוד ליטוש וגימור..

לא יודע .. תנסה אולי לקנות [או למצוא] מודלים מוכנים ותתחיל משם... יתכן שתסתדר יפה... אני הייתי מציע לך אולי גם להכיר את ZBrush לפני הפוסר..

חפש באושכולות הקודמים מידע על זה ZBrush

Good luck

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  33  פעמים

לוח מודעות

למעלה