מה יכול להיות תחליף למודל?

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
מערכת גדולה, עם הרבה טבלאות והרבה דברים לעשות. קונפגורציה וכו' לקנות למכור, לשנות לעדכן וכו'.
עד היום היה טבלה, היית לוחץ היה קופץ מודל, עשית מה שרצית סגרת הלכת.

הלקוח רוצה שהמסך יתחלק ל2 ולמטה יהיה מה שהיה אמור להיות במודל. איזה טעות!!! לא מצליחים להוריד אותו מזה.
יש למשהו רעיון מה לעשות כדי שלא יהיה מודל אבל עדיין ישמר הקטע הזה של טבלה עם הרבה אובקטים שעושים איתה דברים?

Aharono

משתמש פעיל
D I G I T A L
הדבר הראשון שעלה לי לראש זה gmail: כלומר, תפריט צד שבו בוחרים את ה"טבלאות" וכאשר לוחצים על שורה מסוימת, מתחלפת הטבלה במה שהמשתמש לחץ עליו... זה נראה לי הכי נוח והכי פרקטי. במידה והלקוח מתעקש בגלל שהוא רוצה שהטבלה תשמר במצב שלה (שזו אכן דרישה נכונה והגיונית) בזמן שהוא פותח את החלון, אולי כדאי להוסיף כפתור "חזור" ולדאוג שכאשר מאשרים את החלון הקטן (כלומר, שהפעולה שבו הסתיימה), הוא יחזור לטבלה הקודמת במצבה המדויק או אולי טאבים... (אפשר גם קטנים בצד התחתון של המסך, אפרופו ג'ימייל) אבל זה כבר תלוי במה צריך להיות מוצג וכמה....

(יכול להיות שכדאי להציג לו את גי'מייל בשביל לשכנע אותו....)

אבל האמת שבזמנו (עברו כמה שנים... לא נראה לי שהיום הייתי עושה את זה שוב) כתבתי תוכנה (גדולה, לפחות בגודל שאתה מדבר עליה) והיו שם גם הרבה טבלאות שהיה צריך להציג על כך המסך, אז חילקנו את המסך לשני חלקים (שמאל וימין): לחלק שבו מוצגות הטבלאות (ימין) ולחלק שבו מוצג האובייקט שהמשתמש פתח אותו (שמאל)... האמת שזה עבד יפה והמשתמשים נהנו מזה (ישבתי בכמה ניסויי משתמשים ולאחר מכן כשהם עבדו על התוכנה), ככה שאם יש מספיק מקום על המסך, אולי זה לא כל כך גרוע...

חיוך

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
UX UI
D I G I T A L
מערכת גדולה, עם הרבה טבלאות והרבה דברים לעשות. קונפגורציה וכו' לקנות למכור, לשנות לעדכן וכו'.
עד היום היה טבלה, היית לוחץ היה קופץ מודל, עשית מה שרצית סגרת הלכת.

הלקוח רוצה שהמסך יתחלק ל2 ולמטה יהיה מה שהיה אמור להיות במודל. איזה טעות!!! לא מצליחים להוריד אותו מזה.
יש למשהו רעיון מה לעשות כדי שלא יהיה מודל אבל עדיין ישמר הקטע הזה של טבלה עם הרבה אובקטים שעושים איתה דברים?
היי,
יש פתרונות רבים לחסכון בחלון מסוג מודל,

ע"מ שנוכל להבין את המצב לאשורו,
ממליצה להעלות צילומי מסך של המצב הקיים,
וכן לנסח במילים יותר ברורות את התהליך הקיים והרצוי.

בהצלחה!

5127109

מהמשתמשים המובילים!
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
ממליצה להעלות צילומי מסך של המצב הקיים,
אני לא יכול, זה של החברה והבוס לא מרשה. (ד' אל תראה לו את האשכול. תתגבר)

האמת שזה עבד יפה והמשתמשים נהנו מזה

אתה יודע מה עוד מעצבן בדברים כאלה? היה מודל, פתאום הלקוח התחרט.
במודל יש קטע שאם אתה בתוך מודל אין לך גישה למה שמאחורה. ואם אתה רוצה לעשות שם פעולה המודל נסגר, ויש לזה הכנות מצידי של ניקוי הסטיט וכו'.
פה בעצם אני צריך לדאוג גם לפעולות שנעשות ברקע כשהמודל פתוח.
אם היה גם את התכונה הזו - לא היתה לי כל כך בעיה כי זה ריאקט ורק לעטוף בקוסמטיקה CSS את הקומפונטט החדש שבא לשכונה. אבל זה גורר אחריו גם שינוי מהותי של המערכת.
וזה מעצבן. וחבל.
אמרתי לו ג"כ, שהיום מודל זה מה שהולך בכל המערכות, ואם זה ממש גדול זה אמור להיות תואם למה שיש היום, אתה לא יכול להיות משתמש מוזר בנוף הוירטואלי.
אני בכלל חשבתי שאם הוא הולך לדוקומנט חדש, שיעבור מסך. ויחזור.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ק'

קמה קָרָאתִי בְכָל לֵב עֲנֵנִי יְהוָה חֻקֶּיךָ אֶצֹּרָה:קמו קְרָאתִיךָ הוֹשִׁיעֵנִי וְאֶשְׁמְרָה עֵדֹתֶיךָ:קמז קִדַּמְתִּי בַנֶּשֶׁף וָאֲשַׁוֵּעָה (לדבריך) לִדְבָרְךָ יִחָלְתִּי:קמח קִדְּמוּ עֵינַי אַשְׁמֻרוֹת לָשִׂיחַ בְּאִמְרָתֶךָ:קמט קוֹלִי שִׁמְעָה כְחַסְדֶּךָ יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶךָ חַיֵּנִי:קנ קָרְבוּ רֹדְפֵי זִמָּה מִתּוֹרָתְךָ רָחָקוּ:קנא קָרוֹב אַתָּה יְהוָה וְכָל מִצְוֹתֶיךָ אֱמֶת:קנב קֶדֶם יָדַעְתִּי מֵעֵדֹתֶיךָ כִּי לְעוֹלָם יְסַדְתָּם:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה