דרוש מידע מה יכול להיות שקרה לו? תינוק צורח באמבטיה

רחלוש !!

משתמש מקצוען
הבן שלי בן עשרה חודשים, כבר שבוע וחצי שבכל פעם שאני מכניסה אותו לאמבטיה הוא צורח, בימים הראשונים הוא בכה באמצע האמבטיה ונעמד שהוציא אותו, חשבתי שאולי יש לו פצע ששורף וכו' אבל לא רואה כלום, בימים האחרונים בוכה עוד לפני שאני מכניסה אותו לאמבטיה, רק מתקרבת ומתחיל לבכות וישר רוצה לצאת, מה יכול להיות שקרה?
לא שינתי שום דבר,

חני בנני

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
תנסי לחשוב אם קרה משהו בפעם האחרונה שהוא היה באמבטיה לפני שהתחליל לבכות
נפל אולי?
היה עליו מים קרים מידי? חמים מידי?
אולי זה טראומה

ctrl-p קונטרול פי

משתמש מקצוען
הבן שלי בן עשרה חודשים, כבר שבוע וחצי שבכל פעם שאני מכניסה אותו לאמבטיה הוא צורח, בימים הראשונים הוא בכה באמצע האמבטיה ונעמד שהוציא אותו, חשבתי שאולי יש לו פצע ששורף וכו' אבל לא רואה כלום, בימים האחרונים בוכה עוד לפני שאני מכניסה אותו לאמבטיה, רק מתקרבת ומתחיל לבכות וישר רוצה לצאת, מה יכול להיות שקרה?
לא שינתי שום דבר,
מניסיון שלי, לא קרה לו כלום. הוא פשוט חכם יותר חושב יותר ופתאום המים מפחידים אותו.
תנסו לעשות לו את זה נעים לפני שהוא נכנס לשים לו משחק שהוא ממש אוהב באמבטיה ואז לפתוח מים לאט לאט עליו, ולשחק איתו באמבטיה, לדעתי כך זה יעלם.
תהליך שגרתי....

ווילי וונקה

משתמש מקצוען
הוא מפחד:(
אולי כשעשה אמבטיה יום אחד נפל משהו למים? בקבוק שמפו או הטוש? והיה רעש חזק?
או סתם רעש מבחוץ
אולי נכנסו לו מים לאזנים ולעיניים
אולי מכונת הכביסה (אם היא באמבטיה) עבדה והוא פחד ממנה?
תנסי להכניס אותו תוך כדי משחק, להראות ולהסביר לו שאת ממלאה את האמבטיה. קצת להרטיב אותו עומד, ולאט לאט להושיב אותו. להכניס משחק לאמבטיה
(כל מה שאמרתי קורה לבת שלי הפחדנית מפעם לפעם. לאט לאטט היא רוכשת אמון מחדש באמבטיה, עד לפעם הבאה)

יהודיתו

משתמש מקצוען
היה פעם אשכול ממש מרתק על זה
וכתבו האמהות המנסות שזה שלב בגדילה שלהם וצריך המון סבלנות ,ונגיד גם לקנות צעצוע חדש, ולתת לו לאט לאט לשבת במים עם הרבה עדינות וסבלנות ולא בכח ובע''ה יעבור לו .
הרבה סיפרו שעבר אחרי חודשיים שלוש - ככה גם היה עם הקטנה שלי .
בהצלחה רבה !

יודיתתתתתתת

משתמש מקצוען
הדמיות בתלת מימד
בהחלט נשמע שזה מפחד...
הבן שלי למשל מפחד מהטוש אם אני מעיזה לשים לו מים עם הטוש נהיה לו טראומה לכמה ימים
ולא מסכים לעשות אמבטיה ונעמד באמצע כמו שאת מתארת...
והוא ילד שממש אוהב אמבטיות
יכול להיות שאולי מפריע לו שנכנס לו מים בעיניים?

רוצה יותר

משתמש מקצוען
היי, מזדהה עם כולן. היה לי בדיוק אותו הדבר כמו שכולכן מתארות עם בן השנה שלי,
והוא ילד שמאד אהב אמבטיות! עבר תוך תקופה קצרה.
בד"כ זה אכן פחד שהם תופסים\טראומה מבקבוק שמפו או סבון שנפל פנימה בפתאומיות וכד'.
פשוט להמשיך לתת להם חווית רחצה נעימה כרגיל, וזה עובר בעז"ה.

רחלוש !!

משתמש מקצוען
תנסי לחשוב אם קרה משהו בפעם האחרונה שהוא היה באמבטיה לפני שהתחליל לבכות
נפל אולי?
היה עליו מים קרים מידי? חמים מידי?
אולי זה טראומה
לא חושבת
אולי זה התחיל בימים שהוא לא הרגיש טוב, קשור?
והיה אם זה טראומה, מה עושים?

רחלוש !!

משתמש מקצוען
מניסיון שלי, לא קרה לו כלום. הוא פשוט חכם יותר חושב יותר ופתאום המים מפחידים אותו.
תנסו לעשות לו את זה נעים לפני שהוא נכנס לשים לו משחק שהוא ממש אוהב באמבטיה ואז לפתוח מים לאט לאט עליו, ולשחק איתו באמבטיה, לדעתי כך זה יעלם.
תהליך שגרתי....
מקווה
למעשה אני לא עושה לו בכלל עם זרם מים, ממלאה לו אמבטיה עם מים ושמה עם היד

פנינה ריימונד

הום סטיילינג מקצועי ואליאקספרס.
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
מוזיקה ונגינה
הפקות ואירועים
עיצוב ואדריכלות פנים
גם לבן שלי יש תקופות כאלה, עד עכשיו [בן שנה וחצי]
זה כמה ימים וזה עובר לו.

י.י.ד.ש.

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
אוטומציה עסקית
גם הבן שלי בן שנה וחצי כבר שבועיים בערך
צורח איך שהוא רואה את האמבטיה
לא זכורה לי טראומה משמעותית
אבל כן יש לו כאבי אוזניים אז יכול להיות שזה קשור
מתפללת שיעבור
לפני זה הוא היה הכי מאושר בזמן המקלחת שממש מקווה שיחזור לכך

BIZZARC- עשירה

משתמש סופר מקצוען
עיצוב גרפי
הדמיות בתלת מימד
עיצוב ואדריכלות פנים
זה תקופה שעוברת.
תטרימי לו לפני האמבטיה
חמודי, עכשיו עושים אמבטיה, אני ממלאת את המים במים חמימים (את יכולה להוסיף קצת קצף) ואת תשב בכיסא שלך או באמבטיה ואמא תחזיק אותך, נשחק עם הברווזים והמכוניות, מה הברווזים יעשו היום באמבטיה? אח"כ נסבן את הראש והגוף, ונשטוף ומיד מיד נצא ויהיה לך ריח טוב וטרי.
ותחזרי על אותו מלל במהלך האמבטיה.

RacheliArt

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
איור וציור מקצועי
צילום מקצועי
תופעה נורמלית ביותר!!!
קורה הרבה לילדים בגיל הזה, פתאום הם נהיים "חכמים" ומבינים שמשהו פה משתנה והם מוכנסים לתוך מקום אחר מהרגיל, המים.... סוג משהו שקורה במוח כזה, הארה פנימית. סך הכל מראה שלילד יש שכל! וכפי שהציעו כדאי לנסות לפתות אותו עם צעצוע חדש, או רק אולי מקלחת במקום אמבטיה(בכסא תינוק תואם) ומן הסתם זה יעבור לו....

אודיה נגר

משתמש פעיל
עיצוב ואדריכלות פנים
הילד שלי בן השנה מאז שהוא נולד הוא בוכה באמבטיה
בתור תינוק היה בדפני (מושב של תינוקות) וכשידע לשבת הוא כבר לא משתמש בו
ואני עושה להם בריכה והוא מבסוט עד שמתחילים לקלח אותו.

מדוד ושקול

משתמש פעיל
המשתמש נחסם
לעשות חווית אמבטיה עם משחקי מיים חדשים וכו'

נערך לאחרונה ב:

אמא מאושרת!

משתמש פעיל
אצל הבן שלי (היה אז בן חצי שנה) שמתי לב שהוא אוהב מים פושרים ממש נוטה לקר-הוא לא אהב חם בכלל
בניגוד אליי שחשבתי שכדאי חמים הוא ממש לא סבל את זה והיה צורח עד שלמדתי להגיע לטמפרטורה שהוא אהב לפי מדחום של מים (אפשר לקנות בבזאר שטראוס ב-10 ש"ח)
תנסי אולי גם בכיוון הזה

אולי מעניין אותך גם...