מה זה ועל מה זה?

Beccy

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
בכל פעם שאני פותחת תוכנת אקסל, הוא כותב לי את זה.
מישהו נתקל? משהו יודע מה עושים?

קבצים מצורפים

• excel.PNG
    excel.PNG
    KB 11.4 · צפיות: 7

A052

משתמש סופר מקצוען
אם לוחצים כן מה קורה?

זה נראה שאקסל מזהה שהיוא לא ברירת מחדל לפתיחת קבצי אקסל, והוא רוצה שהוא כן יוגדר להיות ברירת מחדל שלהם כגון קבצים מסוג .xls וכדו',
תנסו ללחוץ כן ולבחור בקבצים המתאימים, ואם לא עוזר פשוט סמנו את "אל תציג הודעה זו שוב" והיא לא תופיע יותר, לאחר לחיצה על לא.

Beccy

משתמש צעיר
עיצוב גרפי
נכתב ע"י A052;2170480:
אם לוחצים כן מה קורה?
ניסיתי, והוא הוביל אותי לרשימת כל סוגי הקבצים, ובמה כל אחד נפתח. לא הבנתי שום דבר ממה שקרה שם.

כרגע, לחצתי "אל תציג שוב" כמו שהצעתם.
מקווה שהבעיה לא תחזור על עצמה. תודה

קבצים מצורפים

• excel2.PNG
    KB 9.8 · צפיות: 6

שמואל גרינשטיין

יותר מעצב מגרפיקאי
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי DIP
צילום מקצועי
D I G I T A L
ההודעה לא תחזור שוב, אבל כשתנסי לפתוח קובץ אקסל מגרסה ישנה יותר (לדוגמא) יתכן שהוא ישאל אותך באיזו תוכנה תרצי לפתוח את הקובץ, ואז תצטרכי לקבוע את האקסל כתוכנית ברירת המחדל של הקבצים מהסוג הזה.

חני

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה