עזרה מה זה אומר? ולמה? בסך הכל רציתי להתייעץ!

מצב
הנושא נעול.

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
1582537001391.png

תסבירו לי בבקשה מה היתה הבעיה.
אולי אני ראש קטן
אבל באמת לא היתה לי שום כוונה לפרסם כאן שום דבר...
:(

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
תודה.
שלא יתפרש חלילה אחרת- אין לי שום כוונה לקנטר.
רק רציתי להבין.
אני מכבדת מאוד את החלטותיהם של מנהלי הפורומים כאן וזו זכותם כנראה.

• תודה
Reactions: S.D

עריכה ת

משתמש פעיל
בהחלט מאמינים שהכוונה שלך היתה ועודנה טובה, אך לא מונע מהנושא וצורת הדברים להיות ראויים שלא נאמרו.

• תודה
Reactions: S.D

<סקריפטית>

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
הנדסת תוכנה
D I G I T A L
כשראיתי את האשכול צרם לי הכיוון שלו, לדעתי בלי ראיות זה הכפשה והטלת רפש ושכל העולם משתתפים בדעות - במקום שבו צריך ידיעה.
זה באמת מה שביקשתי. ידיעה/ מידע.
כל מי שרצה להכפיש (לא ראיתי כאן הכפשות...) עשה זאת על דעת עצמו.

עריכה ת

משתמש פעיל
מוטב וכמה אנשים ונשים יהיו חשדניים יותר לפני שהם משקיעים את מיטב כספם הדל בפרויקטים ויוזמות אשר לא ברור.
בשביל זה תבררו ואחכ תכתבו, או שתהדהדו מקרים אחרים עם קריצה לנושא ללא מיקוד בכלום שכרגע זה מה שידעתם.

@Simcha

משתמש מקצוען
בשביל זה תבררו ואחכ תכתבו, או שתהדהדו מקרים אחרים עם קריצה לנושא ללא מיקוד בכלום שכרגע זה מה שידעתם.
גם בהודעותי שם וגם בהודעות של הכותבים הנכבדים האחרים, כולם הבהירו שאינם מכירים ספציפית את נשוא הנושא אך הם מעוררים על סימני השאלה ועל הצורך לדרוש ולחקור כראוי בטרם מניחים 24,000 ש"ח על קרן הצבי.
אדרבה, אם יש גוף ישר וטוב מאחורי הפרסומים, מוטב לו לעמוד מול לקוחותיו ולהסביר להם ביתר פירוט ויושר את הבטחונות ההדדיים, ואת תנאי התכנית כך שאף אחד ואחת לא יפגעו בשוגג או במזיד.
מאחר וישנם כל כך הרבה משפחות שנפלו, נופלים ויפלו כלכלית, נפשית, משפחתית ורוחנית מכל מיני פרסומים אשר מפתים אנשים קשי יום ותמימי דרך, אל לנו להסס בטרם נאיר את עיניהם של השואלים לסכנות האורבות לפתחנו מעבר לכל פינה.

לללי

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
פרסום וקופי
אני חושבת שאת צריכה לבקש הסבר ממי שמחק, ולא מהציבור.
פני לניק @prog ואני בטוחה שתקבלי מענה הולם והגון לשאלותיך.
לאף מנהל אין עניין למחוק אשכולות סתם.

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
צפה בקובץ המצורף 611458
אולי אני ראש קטן
אבל באמת לא היתה לי שום כוונה לפרסם כאן שום דבר...
:(
אני מחקתי
קיבלנו פניה מהעו"ד של החברה ואזהרה לפני תביעה
מבלי להיכנס אם הצדק עימם או לא, אשכולות מהסוג הזה נוגדים את כללי האתר שאין להשמיץ כל גוף או אדם מע"ג הפורום.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכב

א שִׁיר הַמַּעֲלוֹת לְדָוִד שָׂמַחְתִּי בְּאֹמְרִים לִי בֵּית יְהוָה נֵלֵךְ:ב עֹמְדוֹת הָיוּ רַגְלֵינוּ בִּשְׁעָרַיִךְ יְרוּשָׁלִָם:ג יְרוּשָׁלִַם הַבְּנוּיָה כְּעִיר שֶׁחֻבְּרָה לָּהּ יַחְדָּו:ד שֶׁשָּׁם עָלוּ שְׁבָטִים שִׁבְטֵי יָהּ עֵדוּת לְיִשְׂרָאֵל לְהֹדוֹת לְשֵׁם יְהוָה:ה כִּי שָׁמָּה יָשְׁבוּ כִסְאוֹת לְמִשְׁפָּט כִּסְאוֹת לְבֵית דָּוִיד:ו שַׁאֲלוּ שְׁלוֹם יְרוּשָׁלִָם יִשְׁלָיוּ אֹהֲבָיִךְ:ז יְהִי שָׁלוֹם בְּחֵילֵךְ שַׁלְוָה בְּאַרְמְנוֹתָיִךְ:ח לְמַעַן אַחַי וְרֵעָי אֲדַבְּרָה נָּא שָׁלוֹם בָּךְ:ט לְמַעַן בֵּית יְהוָה אֱלֹהֵינוּ אֲבַקְשָׁה טוֹב לָךְ:
נקרא  18  פעמים

לוח מודעות

למעלה