מה הפירוש

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מילה חלופית למפתיע
או מדהים

באקינגהם

משתמש מקצוען
הרי משתמשים עם זה לתת מחמאה ן/
להראות התפעלות ?!
ברור שהמובן המקורי יותר של המילה הוא שלילי, כמו אחד שאומר שהוא המום מהבלאגן שקורה כאן <ע"ע פולמוס "הימום" הבהמות> אבל זה קיבל כנראה איזו תפנית חיובית כדרכם של דברים. כמו שאדם יאמר שהוא לא נושם מרוב יופי...

חזקי ☆

משתמש סופר מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
מוזיקה ונגינה
עיצוב ואדריכלות פנים
מילה חלופית למפתיע
או מדהים
אך, כשאדם יאמר "אני המום"- הוא יתכוין יותר למובן השלילי שבמילה כמו "אני בהלם" ולא למובן החיובי (כמו "אני מופתע")

לאנגער

משתמש מקצוען
ברור שהמובן המקורי יותר של המילה הוא שלילי, כמו אחד שאומר שהוא המום מהבלאגן שקורה כאן <ע"ע פולמוס "הימום" הבהמות> אבל זה קיבל כנראה איזו תפנית חיובית כדרכם של דברים. כמו שאדם יאמר שהוא לא נושם מרוב יופי...
וכמו שאומרים זה "נורא" יפה.. וכד'.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  2  פעמים

לוח מודעות

למעלה