מה המחיר של כזה דבר?

s woo

משתמש חדש
שלום וברכה
ממש חדש בעניין והתבקשתי לתת הצעה על עיצוב ועימוד של דפי אינטרנט המיועדים להדפסה במדפסת (הווה אומר שאין טעם באנימציות וכדו' כי במוצר אמור להיות רק מודפס)
מדובר בחומר באורך של כ 10 דפי A4 מלאים. כש5 מתוכם זה אובייקט אחד (אזור בגובה 0.8 ס"מ - על הדף) שחוזר ע"ע רק עם שינוי מלל.

מה אומרים כמה לוקחים על כזו עבודה?

s woo

משתמש חדש
לא ממש הבנתי. אם זה מודפס אז למה זה דפי אינטרנט?
מסובך להסביר (בפרט בחום הזה :)) בכל מקרה זו הדרישה
העיצוב זה משהו בגובה 0.8 ס"מ או A4?
דפי A4 כש5 מתוכם מכילים אלמנט בגובה כ 8 מ"מ (כשזה מודפס) ומבחינה עיצובית אלמנט חוזר ע"ע לכל ה5 דפים רק עם מלל שונה. (בא נאמר שזה כמו טבלה).
השאלה לא מובנת.
ועכשיו כן?

EPaP

מנהלת בפמ"ג
מנהל
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
כתיבה ספרותית
עיצוב פונטים
פרסום וקופי
UX UI
D I G I T A L
למרות החום תצטרך להסביר מה זה אומר:
עיצוב ועימוד של דפי אינטרנט המיועדים להדפסה

ואם זה מיועד להורדה מהאתר ואז הדפסה (זה מה שאני הבנתי בחום הזה)
אז כדאי לשאול בפורום מעצבים.

הצלחות!

s woo

משתמש חדש
ואם זה מיועד להורדה מהאתר ואז הדפסה (זה מה שאני הבנתי בחום הזה)
אז כדאי לשאול בפורום מעצבים.

לא!
זו פעולה אוטו' של איזה מערכת שהיא דומה לפרינט ישר מהדפדפן.

יוסי דויד

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
מוזיקה ונגינה
D I G I T A L
באיזה צורה היא דומה לפרינט? היא ב CMYK?

s woo

משתמש חדש
באיזה צורה היא דומה לפרינט? היא ב CMYK?
התכוונתי לזה: ("הדפסה")
upload_2019-5-27_15-51-58.png

דרך אגב ואולי ממש לא מהגב, מה הדרך האידיאלית לשלוח למשתמש קובץ PDF אם תוכן דינמי (מופק כשהמשתמש מבקש - באופן אוטו'), האם לא כך? התוצאה היא HTML כמובן בשילוב השרת (PHP וכדו') ומשם בדפסה באוטו' שמירת הקובץ באופן זמני ושליחה.... יש דרךאחרת טובה יותר? (ספריות לייצור קובץ PDF קשות ואינם כוללות את כל האפשרויות הוויזואליות...)

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L
אמר אינטרנט לא עובד לפי מידות של דפוס. אפיון ועיצוב אתר נמדדים במידות של פיקסלים. המסך שלך יותר גדול מ A4, אז מה יעזור אם תעצב ל A4?
ממליצה לפני שמסכימים להתעסק בזה, ללמוד את התחום.

תמנתי ווב דיזיין

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
UX UI
D I G I T A L

s woo

משתמש חדש
אמר אינטרנט לא עובד לפי מידות של דפוס. אפיון ועיצוב אתר נמדדים במידות של פיקסלים. המסך שלך יותר גדול מ A4, אז מה יעזור אם תעצב ל A4?
ממליצה לפני שמסכימים להתעסק בזה, ללמוד את התחום.

בהחלט!
מה יהיה? אני מתחיל לחשוב שיש לי בעיה בהסברה....
אז בא נתחיל מהתחלה....................

שלב 1: מדובר במערכת שמייצאת דוחות אוטומטיים ע"י בקשה לשרת עם הפרמטרים הדרושים ליצירת הדוח (כמו מס' לקוח תאריכי דוח וכו').

שלב 2. איך היא עובדת? הדוח כתוב בHTML+CSS המערכת שולחת את הנתונים לדף שרת (php או שפת שרת אחרת), הדף מייצר את דף הHTML האמור שבו כלולים כל הערכים המשויכים לפרמטרים בבקשה הנ"ל. - כל זה כאמור ללא דפדפן.

שלב 3
. תוצאת הHTML נשלחת להדפסה לPDF (בדיוק כמו שנבצע הדפסה יזומה באופן ידני מחלון הדפדפן כרום, ונבחר במדפסת "שמור כקובץ PDF", ניסת פעם??? בדרך כלל זה מסדר את הדף יפה מאוד גם אם הוא נבנה אכן ע"י חישוב פיקסלים ולא מידות דפוס)

שלב 4. את תוצאת הPDF המערכת שולחת למייל.

שלב 0. זה הכל ובדיוק את זה אני אמור לעצב... את הערכים הדינמיים יכניס המתכנת.

משהו היה לא ברור?

בא נאמר שמדובר ב One Page ארוך מהרגיל בעונה... אבל ללא JS וכדו' אלא סטטי.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  8  פעמים

לוח מודעות

למעלה