דרוש מידע מה המחיר הממוצע של חבילה של 50 מסיכות פשוטות?

SMN

משתמש מקצוען
כיום מחיר ממצוע זה 29.9 בכמה רשתות ראיתי

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
באושר עד לפני 3 שבועות 50 מסכות ב29.90
במקס סטוק 39.90

לואיזה

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
המחירים חוזרים לשפיות. יש לי חברה שבפורים לפני שנה קנתה לילדה שלה שהתחפשה לרופאה מסכה ב20 אגורות!

מצב רוח תקין

משתמש מקצוען
מוזיקה ונגינה
צילום מקצועי
יינות ביתן מוכרים 50 ב 29 ויש גם בבני ברק ברחוב חזון איש פינת האדמור מגור לא זוכר איך קוראים לחנות ב 29

RBF

משתמש צעיר
בכל החנויות באזור איצקוביץ בבני ברק מודעות ענקיות על 50 מסכות ב-20 ש"ח

גלגל הצבעים

משתמש מקצוען
עיצוב גרפי
עימוד ספרים
עריכה והפקת סרטים
כדאי לפני שאתם מעמיסים שתבדקו מסיכה אחת, אני נתקלתי בגומי לוחץ, או ללא החוט ברזל באף, ועוד.

saralulu

משתמש מקצוען
במשנת יוסף מוכרים הכי בזול, לדעתי, לא עשיתי השוואת מחירים אבל תמיד המחירים שלהם זולים מאד!
כמדומני שבשבוע האחרון חב' מסיכות 50 יח' ב18! אם אני טועה תתקנו אותי, אין לי כח לבדוק באתר.

לא כמו כולם

משתמש מקצוען
ירידת המחירים מסמנת על זה שהמסיכות הולכות לצאת מהשוק ומחסלים סטוקים?
הלוואייייייייי.

ה. בקר

צוות הנהלה
מנהל
מנוי פרימיום
במשנת יוסף מוכרים הכי בזול, לדעתי, לא עשיתי השוואת מחירים אבל תמיד המחירים שלהם זולים מאד!
כמדומני שבשבוע האחרון חב' מסיכות 50 יח' ב18! אם אני טועה תתקנו אותי, אין לי כח לבדוק באתר.
נכון

א.ר.ז.

משתמש סופר מקצוען
מנהל קבוצה
מנוי פרימיום
בוגר/תלמיד פרוג
עיצוב גרפי DIP
עיצוב גרפי
פרסום וקופי
כמה חנויות ברבי עקיבא בני ברק:
50 מסכות ב-15

ללי.ללי

לאי ללי (לשעבר)
מנוי פרימיום

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט ר'

קנג רְאֵה עָנְיִי וְחַלְּצֵנִי כִּי תוֹרָתְךָ לֹא שָׁכָחְתִּי:קנד רִיבָה רִיבִי וּגְאָלֵנִי לְאִמְרָתְךָ חַיֵּנִי:קנה רָחוֹק מֵרְשָׁעִים יְשׁוּעָה כִּי חֻקֶּיךָ לֹא דָרָשׁוּ:קנו רַחֲמֶיךָ רַבִּים יְהוָה כְּמִשְׁפָּטֶיךָ חַיֵּנִי:קנז רַבִּים רֹדְפַי וְצָרָי מֵעֵדְוֹתֶיךָ לֹא נָטִיתִי:קנח רָאִיתִי בֹגְדִים וָאֶתְקוֹטָטָה אֲשֶׁר אִמְרָתְךָ לֹא שָׁמָרוּ:קנט רְאֵה כִּי פִקּוּדֶיךָ אָהָבְתִּי יְהוָה כְּחַסְדְּךָ חַיֵּנִי:קס רֹאשׁ דְּבָרְךָ אֱמֶת וּלְעוֹלָם כָּל מִשְׁפַּט צִדְקֶךָ:
נקרא  5  פעמים

לוח מודעות

למעלה