מה הכוונה יתרון מעל אחרים?

מה זה משנה?

משתמש רשום
בעקבות קריאת פורומים כאן,
עלה לי שאלה חשובה:
מה הכוונה יתרון מעל אחרים ביציאה לשוק העבודה בתכנות??
האם יתרון הוא:
תואר/ נסיון/ הצטיינות/ הצטיינות יתרה/ פרוטקציה/ כריזמה/ קורות חיים מושכים/ מבחנים מצוינים בקבלה לעבודה/ יוזמה וידע איך לחפש עבודה/ אנשים רבים שיודעים על היכולות שיכולים לדבר, להציע, לספר למעסיקים וכו.....
אשמח לדעת מה הכוונה יתרון?? ואיך אני יודעת אם יש לי יתרון כזה?
אני מניחה שנסיון זהו יתרון משמעותי, אך נניח משהי שעדיין בלימודים ורוצה משרת סטודנט, או משהי טריה שיצאה לשוק עכשיו. בלי פרוטקציה ושטויות כאלה.

ברכי ש

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
לכל אחד יש חוזקות ותחומים שבהם הוא יותר טוב מאנשים אחרים.
ולכל תפקיד יש את הנושאים שיהוו יתרון עבורו.
זה יכול להיות פרוייקט מיוחד ומרשים, תעודת הצטיינות יוצאת דופן, ידע בתחום ייחודי ונצרך לתפקיד וכו'
ביטחון עצמי בריא ויכולות תקשורת מעולות הן המפתח להתנהלות נכונה היום בחיפוש עבודה.
זה מתחיל מהמכתב המקדים במייל שאיתו את שולחת קורות חיים. היתרון שלך צריך להיות בניסוח המייל כך שיעורר סקרנות ורצון אצל הקורא לפתוח ולחזור אליך.

בכלל, בימנו, יותר ויותר רואים חשיבות למיומנויות הרכות אצל המעסיקים, מחפשים אנשים שיודעים לתקשר פרפקט בצוות, ללמוד לבד, לנהל את הזמן והמשימות ולתת תוצאות טובות בשקיפות למנהלים.
היתרון שלך, מעבר לכך שיש לך את המיומנויות הללו - הוא באיך שאת מציגה אותן.

זה בא לידי ביטוי בקורות החיים, בהצגה העצמית בראיון העבודה ובכל אינטרקציה אחרת מול מגייס או מעסיק פוטנציאלי.

אלה דברים סופר חשובים בשביל למצוא עבודה בעז"ה.

אם מעניין אותך, השבוע בדיוק אני הולכת לדבר על זה בסדנת חיפוש עבודה מעשית.
את יכולה לראות כאן את הפרטים: מידע על סדנת מציאת עבודה

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט פ'

קכט פְּלָאוֹת עֵדְוֹתֶיךָ עַל כֵּן נְצָרָתַם נַפְשִׁי:קל פֵּתַח דְּבָרֶיךָ יָאִיר מֵבִין פְּתָיִים:קלא פִּי פָעַרְתִּי וָאֶשְׁאָפָה כִּי לְמִצְוֹתֶיךָ יָאָבְתִּי:קלב פְּנֵה אֵלַי וְחָנֵּנִי כְּמִשְׁפָּט לְאֹהֲבֵי שְׁמֶךָ:קלג פְּעָמַי הָכֵן בְּאִמְרָתֶךָ וְאַל תַּשְׁלֶט בִּי כָל אָוֶן:קלד פְּדֵנִי מֵעֹשֶׁק אָדָם וְאֶשְׁמְרָה פִּקּוּדֶיךָ:קלה פָּנֶיךָ הָאֵר בְּעַבְדֶּךָ וְלַמְּדֵנִי אֶת חֻקֶּיךָ:קלו פַּלְגֵי מַיִם יָרְדוּ עֵינָי עַל לֹא שָׁמְרוּ תוֹרָתֶךָ:
נקרא  13  פעמים

לוח מודעות

למעלה