דרוש מידע מה הייתם עושים אם מישו זר חונה לכם בחניה משותפת של הבנין?

מצב
הנושא נעול.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
אדם שאינו קשור לבנין שלי שוכר משכנה שלי את החניה שלה,עד כאן הכל טוב ויפה.

מה שכן אותו אדם מביא את המשפחה שלו והם חונים חוץ מהחניה שהם שכרו גם בחניה המשותפת של כלל דיירי הבית,מה ניתן לעשות מבחינה חוקית?
פעם התעמתתי איתם בזמן שחנו בחניה משותפת,ואז היא אומרת לי זה שלך בטאבו?אמרתי לה זה של דיירי הבנין בלבד!אז היא אומרת תזמיני לי משטרה בבקשה...
יש מה לעשות מבחינה חוקית?
הרי זה שהיא שוכרת חניה משכן לא הופך אותה לבעלת זכויות כשאר דיירי הבנין

ממלכתי

משתמש מקצוען
משטרה ודאי לא פתרון [זה אסור מבחינה הלכתית] וגם משחית מידות
הכי טוב להבליג [זה גם מכפר עוונות]
או לעשות דברים טכניים למנוע מקרים כאלה לשים שרשרת מסביב לחניה עם מנעול

ממלכתי

משתמש מקצוען
אין מצב בחיים שאני מבליגה,אני עם 2 ילדים וזו החניה היחידה שיש לי אופציה לשים שם,אני גרה ברחוב ראשי מאוד ויש מצוקת חניות נוראית,
לשים שרשרת אני לא יכולה כי זה של כל הדיירים...
שרשרת עם קוד שכל השכנים ידעו

אני וביתי

משתמש מקצוען
א. לדרוש מהשכנה שמשכירה שתבהיר לשוכר את הגבולות,
ב. להחתים את כל השכנים שאין היתר לחנות במקום.
לא צריך להחתים את השכנים זה דבר ברור.
אני הכי אוהב את השכנים שמחנים את הרכב מגיע אחד שואל אפשר להחנות אומרים לו בטח בטח איזה אנשים טובי לב מה אכפת להם שהשכן אחכ ישאר בלי חניה.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
משטרה זו לא אופציה
התקשרתי אליהם והם אומרים כל עוד החניה משותפת והיא לא בטאבו של אף אחד,הם לא מתערבים.
שרשרת או מחסומים זה רק לשים לכל חניה באופן פרטני, כי יש לו כניסה לחניה מכיוון שהוא שוכר שם חניה

אסתי3311

משתמש סופר מקצוען
החניה שהוא שוכר זו חניה פרטית?
בד"כ בבנינים שיש משותפת אין חוץ מזה גם פרטיות, לא?
בכל אופן נראה לי שפתרון שיכול להיות יעל זו פניה לבעלת הדירה. אזהרה שבמידה והיא לא מסדרת את הענינים מול החונה הסרבן אתם תעשו קוד חניה וקוד הגישה לא ימסר לה.

כל הזמן הזה

משתמש מקצוען
מה שהוא שוכר היא חניה בטאבו,יש עוד 3 חניות כאלה בטאבו
שאר החניות המשותפות בבנין הם המקום הפנוי שנשאר בחניה,לא חניות מסודרות...

ניהול האתר

Administrator
מנהל
מנוי פרימיום גולד
עיצוב גרפי DIP
עימוד ספרים
1641482283935.png

אולי כזה דבר יעזור
בתיאום עם ועד הבית, השלט יינתן למשתתפים בעלות המחסום ורק לשכני הבניין שחונים בעצמם

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קכא

א שִׁיר לַמַּעֲלוֹת אֶשָּׂא עֵינַי אֶל הֶהָרִים מֵאַיִן יָבֹא עֶזְרִי:ב עֶזְרִי מֵעִם יְהוָה עֹשֵׂה שָׁמַיִם וָאָרֶץ:ג אַל יִתֵּן לַמּוֹט רַגְלֶךָ אַל יָנוּם שֹׁמְרֶךָ:ד הִנֵּה לֹא יָנוּם וְלֹא יִישָׁן שׁוֹמֵר יִשְׂרָאֵל:ה יְהוָה שֹׁמְרֶךָ יְהוָה צִלְּךָ עַל יַד יְמִינֶךָ:ו יוֹמָם הַשֶּׁמֶשׁ לֹא יַכֶּכָּה וְיָרֵחַ בַּלָּיְלָה:ז יְהוָה יִשְׁמָרְךָ מִכָּל רָע יִשְׁמֹר אֶת נַפְשֶׁךָ:ח יְהוָה יִשְׁמָר צֵאתְךָ וּבוֹאֶךָ מֵעַתָּה וְעַד עוֹלָם:
נקרא  15  פעמים

לוח מודעות

למעלה