קורונה מה ההבדל בין מחלקות למלוניות?

מצב
הנושא נעול.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
עד עכשו היה אמון גבוה במערכת הבריאות.
עם הסגר היזום בחגים - תם הקרדיט שהחרדים העניקו למערכת.
אם מדובר במידע רפואי אמין ומיל חיים - ייתכן ואכן שווה לוותר על מניינים ולימוד בעבורו.
אם מדובר בסדר עדיפויות שיש לבחון - הרי סולם הערכים של מקבלי ההחלטות שונה לחלוטין מסולם הערכים שלנו.
ואם הכלכלה, חופי הים, המסעדות או מה שלא יהיה יכולים לדחות את הסגר - אז יש לנו כיהודים הנשמעים לדבר ה' - כמה דברים שקודמים להם. וקריטיים לנו.
ההודעות שהוציא הרב שטרן, הרב קליין, השינוי ביחס של חסידות גור להנחיות - מעיד על פקיעת האמון.
ובכל מצב - ניסוח ההודעות הנ"ל לא מכבד את הכותבת ואת המגיבה.
ועוד משהו חשוב - ממליצה שבראשית תגובתכם תציינו אם היה לכם בן משפחה חולה קורונה באשפוז בבית החולים.
משמעותי ביותר.
אני מאד מסכימה עם נקודות הביקורת שהעלית לגבי הסגר והאכיפה הבררנית, ואני יכולה להביא עוד כמה דוגמאות.
לא חושבת סותר את מה שכתבתי פה באשכול, לדעתי זה לא אותו נושא.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
@shira bira
@גלבוע
נראה לכם הגיוני?

בית חולים שאמון על ערך קדושת האדם...
אני דוברת של בית חולים ספציפי?
לא ידעתי.
(ואת עוד מבקשת ממני לענות בשם בית חולים שהכרזתי עליו ברוגז מתישהו :) )

אולי לא שמת לב לאורך כל האשכול שאני קוראת להכנסת מתנדבים/מבקרים למחלקות הקורונה.
ואם לא שמת לב, אני חוזרת על כך בזאת.
אני חושבת שיש בזה אתגר מערכתי לא פשוט, ובכל זאת חובה למצוא פתרון.

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
וואי וואי ווואי, היצר הרע עובד קשוח בערב יוכ"פ,
אבל יש לי שאלה אחת
אם אני בחורה בריאה, שלא יודעת אם היא עברה קורונה (אבדתי טעם, הייתי עם חום וקשיי נשימה, וכשהבודק הכניס את המטוש ברחתי ככה שהתשובה השלילית לא הפתיעה אפח'ד)
ואני רוצה ללכת להתנדב בבית חולים במחלקת כתר, (לא החיאות, למרות שיש לי תעודה של מערי"ת, סתם להגיש כוס מים/שמיכה/שיחה עם משפחה/אוכל וכו')
ואפילו מוכנה להלביש מיגון מלא,
יתנו לי?

סמסונג

משתמש פעיל
אני דוברת של בית חולים ספציפי?
לא ידעתי.
(ואת עוד מבקשת ממני לענות בשם בית חולים שהכרזתי עליו ברוגז מתישהו :) )

אולי לא שמת לב לאורך כל האשכול שאני קוראת להכנסת מתנדבים/מבקרים למחלקות הקורונה.
ואם לא שמת לב, אני חוזרת על כך בזאת.
וגם שמתי לב ששתיכם לאורך כל האשכול מגינים על החלטות חסרות הגיון של מנהלי בתי החולים

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
לא מנהלי המחלקות מחליטים החלטות מעין אלו, אלא אנשי הנהלת בית החולים
מידיעה
ואני משערת שגם הם בני אדם שרוצים לעשות טוב.

רוב האנשים שפגשתי בכל מיני מערכות רוצים לעשות טוב,
נכון שהם טועים ואובדים פעמים רבות בסבך הבירוקרטיה.

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
וגם שמתי לב ששתיכם לאורך כל האשכול מגינים על החלטות חסרות הגיון של מנהלי בתי החולים
תודה על המחמאה, כמו שאומרים.
בכל זאת אני מבקשת שתשימי לב שוב, אם לא מאמץ גדול מדי, ותראי שלאורך כל האשכול אני בעד הכנסת מתנדבים/משפחה.
תודה מראש.

א. איזראעל

משתמש סופר מקצוען
צילום מקצועי

שירי12

משתמש סופר מקצוען
@Ruty Kepler
באת להבין את ההגיון בהתנהלות.
יש הגיון כללי בהתנהלות הקורונה המטורפת במדינת ישראל? אני לא מצאתי.

הפייק סגר הזה שובר לאנשים את האמון במערכת הבריאות ובמערכת השלטונית.
וגם האבסורד שציינת.

נערך לאחרונה ב:

סמסונג

משתמש פעיל
דווקא היום קראתי איפשהו שמאיר אדלר ואהרל'ה סמט באו לשמח במחלקת קורונה במעיני הישועה.
אז כנראה שזה לא כזה 'לא' חד משמעי...
ולכן שאלתי פה, וענתה מישהי שהיא יודעת שלא
(השערה שלי: לצורך יח"צ וכתבות בעיתונות הכניסו את אדלר ואהרלה סמט, אך להתקשקש עם מתנדבים יום יום, ולדאוג שהכל יבוצע עפ"י התקן, מעדיפים לשחק ראש קטן!)

אמא ועוד..

משתמש מקצוען
אבל יש לי שאלה אחת
אם אני בחורה בריאה, שלא יודעת אם היא עברה קורונה (אבדתי טעם, הייתי עם חום וקשיי נשימה, וכשהבודק הכניס את המטוש ברחתי ככה שהתשובה השלילית לא הפתיעה אפח'ד)
ואני רוצה ללכת להתנדב בבית חולים במחלקת כתר, (לא החיאות, למרות שיש לי תעודה של מערי"ת, סתם להגיש כוס מים/שמיכה/שיחה עם משפחה/אוכל וכו')
יתנו לי?
תנסי להשיג מרופא הפניה לבדיקת נוגדנים ואז תוכלי להתקדם הלאה עם הרצון המבורך

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
ולכן שאלתי פה, וענתה מישהי שהיא יודעת שלא
(השערה שלי: לצורך יח"צ וכתבות בעיתונות הכניסו את אדלר ואהרלה סמט, אך להתקשקש עם מתנדבים יום יום, ולדאוג שהכל יבוצע עפ"י התקן, מעדיפים לשחק ראש קטן!)
וזה מאד מצער.

שרה מגן

מהמשתמשים המובילים!
מנוי פרימיום
עימוד ספרים
עריכה תורנית
אבל יש לי שאלה אחת
יתנו לי?

הקטע הרלוונטי לגבייך:

ב"הדסה" (עין כרם) מדגישים כי הרשמת המתנדבים ובדיקת מועמדותם והתאמתם מבחינת רמת נוגדנים, וכמובן סינון מוקדם ובחינת הרקע הרפואי שלהם, מתבצעת דרך מנהלת שירותי הסיעוד של בית החולים, ד״ר רלי אלון, וכל מתנדב נדרש להיקלט כמתנדב רשום בבית החולם באגף משאבי אנוש. מדובר במהלך רגיש ויש לבחון כל מועמד שבעתיים בהתאמתו לכניסה למתחם סגור ומבודד והמרכז הרפואי מגן עליו היטב. על כן הוחלט כי כל מתנדב, למרות שכנראה הוא מחוסן לנגיף, ימוגן בקפידה ויוכנס למחלקה לאחר הדרכת צוות מניעת זיהומים ואחיות המחלקה כדי להימנע מכל סיכון מיותר.

משאבי אנוש - 026777166

I can do it

משתמש מקצוען
מנוי פרימיום
עיצוב גרפי
צילום מקצועי
הפקות ואירועים
עריכה והפקת סרטים
UX UI
תנסי להשיג מרופא הפניה לבדיקת נוגדנים ואז תוכלי להתקדם הלאה עם הרצון המבורך
ואם אני לא משיגה?
לא יתנו לי?
אפילו עם מיגון מלא?
(שונאת בדיקות דםםם:()

נתל'ע

משתמש סופר מקצוען
רופאים הם לא רוצחים !
אנשי צוות רפואיים הם לא רוצחים !

אנשי צוות רפואיים הם ברובם אנשים עם לב גדול ורחב כאולם, מיעוטם חולי אגו.

הם אנשים כמונו שלפעמים טועים ההבדל שהטעות שלנו תעלה לנו בהכנת העוגה מחדש וטעות של רופא יכולה לעלות בחיי אדם.

אנשי צוות רפואיים בארץ עובדים בכל המחלקות תחת לחץ עצום איום ונוראי שברובו נובע מערך קדושת החיים ובחלקו מחוסר בתקנים.

מטבע הדברים כשאנשים נמצאים במצב כאוב הם רואים פחות את הרופא הטוב ויותר את הרופא הקשוח והרגזן וכמובן כשיש סבתות דודים ודודות וכו' שמתעדכנים במצב הרפואי אז כל זבוב הופך לפיל וכל פרופ' שרץ להחייאה במחלקה סמוכה ולא התייחס הופך לאכזר ורשע מרושע.

לא מתכחש שיש זמנים / מצבים שעדיף בהכוונת רופא (אני חוזר ואומר בהכוונת רופא בהכוונת רופא בהכוונת רופא בהכוונת רופא בהכוונת רופא) להימנע ככל הניתן מלהגיע לבית רפואה ולהישאר באשפוז ביתי.

מאחל לכולם שלא תכירו רופאים מקרוב ואם כן אז רק לפעולות שמחות, ועד שתכירו בשמחות נסו לטובתכם לאזן בין המציאות לבין סיפורי העליבאבא...

על החתום,
לא עלינו ולא עליכם לעת עתה בעל כרטיס חופשי חודשי בבית רפואה ואחד שרח"ל פעמיים כמעט ושילם בחיי הקרובים ביותר בעקבות טעות חוזרת של רופא.

פ.ג.

משתמש מקצוען
רופאים הם לא רוצחים !

הם אנשים כמונו שלפעמים טועים ההבדל שהטעות שלנו תעלה לנו בהכנת העוגה מחדש וטעות של רופא יכולה לעלות בחיי אדם.

אנשי צוות רפואיים בארץ עובדים בכל המחלקות תחת לחץ עצום איום ונוראי שברובו נובע מערך קדושת החיים ובחלקו מחוסר בתקנים.

מטבע הדברים כשאנשים נמצאים במצב כאוב הם רואים פחות את הרופא הטוב ויותר את הרופא הקשוח והרגזן וכמובן כשיש סבתות דודים ודודות וכו' שמתעדכנים במצב הרפואי אז כל זבוב הופך לפיל וכל פרופ' שרץ להחייאה במחלקה סמוכה ולא התייחס הופך לאכזר ורשע מרושע.

על החתום,
לא עלינו ולא עליכם לעת עתה בעל כרטיס חופשי חודשי בבית רפואה ואחד שרח"ל פעמיים כמעט ושילם בחיי הקרובים ביותר בעקבות טעות חוזרת של רופא.
כמו שכתבתם שאצלינו הטעות עולה בלהכין עוד עוגה וכו
לכן הם לא יכולים להיות כמונו מי שבוחר להיות רופא צריך לקחת בחשבון מה התפקיד דורש ממנו
ולא אין מקום לטעויות לא בתחום הזה - וכן כל רופא צריך לבדוק אם הוא מסוגל לעבוד בתנאי לחץ

גלבוע

משתמש סופר מקצוען
רופאים הם לא רוצחים !

לא מתכחש שיש זמנים / מצבים שעדיף בהכוונת רופא (אני חוזר ואומר בהכוונת רופא בהכוונת רופא בהכוונת רופא בהכוונת רופא בהכוונת רופא) להימנע ככל הניתן מלהגיע לבית רפואה ולהישאר באשפוז ביתי.

מאחל לכולם שלא תכירו רופאים מקרוב ואם כן אז רק לפעולות שמחות, ועד שתכירו בשמחות נסו לטובתכם לאזן בין המציאות לבין סיפורי העליבאבא...

על החתום,
יישר כח על הדברים, והרבה בריאות לכם ולנלווים עליכם.

מצב
הנושא נעול.

אולי מעניין אותך גם...

הפרק היומי

הפרק היומי! כל ערב פרק תהילים חדש. הצטרפו אלינו לקריאת תהילים משותפת!

תהילים פרק קיט א'

א אַשְׁרֵי תְמִימֵי דָרֶךְ הַהֹלְכִים בְּתוֹרַת יְהוָה:ב אַשְׁרֵי נֹצְרֵי עֵדֹתָיו בְּכָל לֵב יִדְרְשׁוּהוּ:ג אַף לֹא פָעֲלוּ עַוְלָה בִּדְרָכָיו הָלָכוּ:ד אַתָּה צִוִּיתָה פִקֻּדֶיךָ לִשְׁמֹר מְאֹד:ה אַחֲלַי יִכֹּנוּ דְרָכָי לִשְׁמֹר חֻקֶּיךָ:ו אָז לֹא אֵבוֹשׁ בְּהַבִּיטִי אֶל כָּל מִצְוֹתֶיךָ:ז אוֹדְךָ בְּיֹשֶׁר לֵבָב בְּלָמְדִי מִשְׁפְּטֵי צִדְקֶךָ:ח אֶת חֻקֶּיךָ אֶשְׁמֹר אַל תַּעַזְבֵנִי עַד מְאֹד:
נקרא  21  פעמים

לוח מודעות

למעלה